Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Ej Monia, to nie wkurwianie, tylko wprowadzisz zdrowa rywalizacje tutaj 😁 😁 😁 wiekszamotywacja do odchudzania, ale tez nie przesadz. chyba zbyt szybka utrata wagi tez jest szkodliwa 😉 tak dla organizmu, jak i dla skory, tak wiec, laski nie przesadzajcie z odchudzaniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia gratulacje -3 kg szybko lecisz 🙃
Ja mam tabletki,ale zacznę je brać po powrocie z Polski czyli od połowy stycznia,bo przecież i mój ślub i Sylwester i alkoholu na pewno się napiję,a przy tych tabletkach alkoholu nie można pić! ;-)
U nas nocka nieźle,pobudka tylko o 3 i później o 6 ,więc nie narzekam...ostatnio bywało gorzej 😉
Lece w długą sukienki szukać jakiejś,bo czasu co raz mniej,a kreacji ni ma! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wczoraj bylismy w londynie cala trojka. kupilismy sobie komplet toreb podroznych (szt 4) jedna wielka, druga mniejsza i 2 podreczne, wszystkie jednakowe, bo tak to mielismy "kazda z innej parafii 😉" ,a ze M stwierdzil, ze juz bedziemy czesciej podrozowac, to niech te torby juz wygladaja jakos porzadniej 🙃 , kazda ma po 4 kolka, wiec sa bardzo skretne i lekkie sa.... zobaczymy jak sie sprawdza w podrozy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odkrylam na jezyczku na czubku i troche po bokach ale z przodu Zuzia ma takie czerwone krwinki, jakby sobie go przygryzala czy cos a od jakiegos czasu ciagle jezyczkiem po dzislach jezdzi ,myslicie ,ze to od tego?????? Bo ja to jutro z rana sprobuje ustawic wizyte u GP..... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majaj Maryla jak szly pierwsze zeby to tez jezyczek sobie poranila 🙂

tatus ubieral mala w pizamke i mial jej posmarowac bzie kremem i stwierdzil ze jest to niewykonalne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesciowa mi dala rade jak nastepnym razem sprawdzic czy uszko boli. trzeba sprobowac dotknac palcem za uchem. dziala 🙂 za jednym uszkiem moge sobie dotykac, ale jak probuje za drugim to sie broni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku Nusia strasznie mi przykro 😞Ale dobrzeze juz dostalas antybiotyk i niedlugo Marylce sie poprawi.Ciekawe jak tam Gosia po pracy.Maja u nas tez przy zebie jezor byl poraniony.Syiwia no chyba ze tak,bo ja mam slimex 15.A ja dzis mialam powera w dupie 🙂Posprzatalam cale mieszkanie na blysk,poukladalam w szafach,poprasowalam 2 tony i porobilam wszystko,co odkladalam od tak dawna haha 😁 Teraz tata karmi szefowa.Cos czuje,ze znowu bedzie nieciekawa noc,bo caly dzien mi marudzi,a mleka nie ruszyla,dopoki zelem jej nie posmarowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...