Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

bry
a ja nie moglam spac od 2-6. najgorsze ze maryla w tedy smacznie spala i w koncu moglabym sobie dpoczac. 2h lezalam i sie denerwowalam a potem wstalam i na kompie gralam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, ale ponura pogoda!!!
Nie chwalilam sie z tatuazem bo nie sadzilam ,ze Michal bedzie pamietal, taki prezent chcialam na gwiazdke, wiec mi zabukowal na dzis 🙂 teraz poszedl wydrukowac wzor. ja zawsze chcialam ale zawsze bylo cos..i w efekcie Michal juz ma ze dwa lata bo chcial ,a ja nie. Mialam jechac juz kiedys juz mialam wszystko ustalone i pojawily sie dwie kreski na tescie 😁 wiec to byl znak 🙂 wtedy chcialam wielka mandale na plecach takie drzewo zycia polaczone korana i korzeniami w kolo. Piekny ale to kiedys,teraz ide zrobic klucz wiolinowy powyrzej nadgarstka od wewnetrznej stony taki na okolo 6cm. Zaraz Wam pokaze. A i dla mnie znaczacy bo chodzi o miejsce muzyki w moim zyciu, chyba mam w sercu osobna komore na muzyke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/violinkey.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3615/violinkey.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
mniej wiecej taki inaczej bedzie na reku,
Nusia ,a Ty gdzie masz? i jakie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do tejpory gustowalam w kolczykach ale zrobilo sie niebezpiecznie bo Zuzia mnie lapie za uszy za twarz, a mam w uszach po 8 -6 dziurek i nie nosze kolczykow hehe, na twarzy mam brew i monroe i jezor. Poki co jezor jest najbezpieczniejszy reszte moze wyrwac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po ostatnich zakupach 🙂 chcialam polozyc mala spac ale byl wielki dramat wiec sie bawi 😜

a ja mam gwiazdki na stopie - moj pierwszy, zeby sprawdzic czy boli i napis na brzuchu w miejscu gdzie tna na wyrostek, wiec mam nadzieje ze ja nigdy nie bede musiala wyrostka wycinac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj myslalam,ze zejde,dzis mnie wszystkie miesnie bola!!! po tym sprzataniu calym hehhe no ale tak to jest jak juz sie za cos biore to robie to dokladnie tak wiec wszystkie fugi w lazience wyszorowalam nawet. Wieczorem wypilam 3 driny ,na szczescie bez objawow kaca.
a paczka jeszcze nie doszla,ktora wysylalam 11go!!!! firma nie odbiera tel ,nie odpowiadaja na wiadomosci jestem wsciekla na nich ,miala byc w zeszly piatek ,max poniedzielk ,a juz jest nastepny piatek. Fikcyjni nie sa bo mnostwo ludzi tu korzysta tylko teraz wywijaja,ale mogli uprzedzic ,ze beda opoznienia, tym bardziej ,ze sniegu nie ma jakiegos szczegolnego w Europie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby Nusia hehhehe, moja znajoma miala z 16 lat jak zrobila sobie slonce wokol pepka i poki co nie ma dzieci ale maja w planach,ciekawe jak to bedzie wygladac po dziecku 😁
a tu tatuaze nie sa takie drogie ,moze sa ale sie tego tak nie odczuwa jak w Pl. tylko to sie wiaze ze stresem , bolem wiec sie czlowiek zbiera jak na jakas wyprawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze my sie z jackiem uzaleznilismy i wczoraj rozmawialismy ze przydalaby sie jakas kasa na nowy tatoooooooooo 😁 a z cena to zalezy bo moje kosztowaly ponizej 100 ale jacka to ponad 700 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak wroce bede karpia smazyc teraz nie chce bo przesmiardne smazona ryba 😁
jeszcze mi pieczarki faszerowane zostana ale to Michal musi je najpierw kupic .Ciekawe ,Monia pewnie juz dojechala ...
Goska ,a Ty odsypiasz???
Sylwia to Milek ma juz 2 zeby?czy 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj te tatuaze widze uzalezniaja normalnie 😉 😉 😉
Maja to jest ten drugi ząbek ,już dawno pisałam ,że ma białą plamkę i pamiętasz jak żaliłam się ,że strasznie marudzi i ciagle płacze... no to już wiem dlaczego 😉 Wczoraj palcem sprawdziłam i już się wybił ,taki ostry wystaje! 🙂 🙂
Uhh wlasnie mój łobuz też zasnął ,a w tym chodziku śmiga sobie fajnie i mogłam wysprzątać pokój porządnie przy okazji znalazłam 3 smoczki,których szukałam cały czas hehe wszędzie je gubi !:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=d69Wj4VdP-o&feature=related


przydalby mi sie dzisiaj taki opiekun:P moj brat tak sie wychowywyal z nasza sunia 🙂
Maryla zadecydowala ze mama ma za malo pracy i wywrocila kwiatka z doniczka 🙃
jak napisala moja kolezanka - padam na cycki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia swietny ten link, zaczekam na Michala ,zeby mu pokazac heh
my pospaly , wszystko zrobione jeszcze jutro pierogusy ugotowac i odsmazyc i git, a Michal i tak do 17 pracuje wiec nie musze sie spieszyc...
Zuzia w sumie jeszcze kima, moze i ona bedzie miala zeby tak marudzi dzis.....przed zasnieciem do ucha mi wyla z zamknietymi oczami z pol godziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ladny jest poki co i facet powiedzial ,ze moge pic alkohol tylko mam go na reke nie wylewac 🤪 ma tak ze 4 cm i nie bolalo 😮 wyglada jak namalowany "MARKIEREM" hehhehehe ,robil go moze z 10 minut. kosztowal only 25 funtow. Jutro zrobie zdjecie to pokaze w porownaniu do jakiegos moniaka.
Goska a Ty co draniu nie masz dla nas czasu? 😜
Sylwia a jakie sledziki robisz? ja kupilam rolmopsy z ogorasem chyba beda smaczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie ze ci sie podoba 🙂 zobaczysz ze to nie jest twoj ostatni 😉

a jak kupilam malej taka ksiazeczke w tk maxx - jest super bo wklada sie tam zdjecia swojego dziecka 🙂 jak spi, je, bawi sie, kapie 🙂

http://www.ebay.co.uk/itm/Fisher-Price-Laugh-Smile-and-Learn-All-My-Day-/220918198380?pt=Pre_School_Picture_Books&hash=item336fc0306c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...