Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
hej, .. Maja sytuacja przegadana z dziewczyna zobaczymy jak bedzie...
a co do bojlera to rurka sie zapchala i oto co sie dzialo z bojlerem woda nie miala gdzie slywac 🤢 tyle miesiecy cudowali az wkoncu wczoraj jakiegos oswiecilo.. miejmy nadzieje ze naprawde to to 🤢
jejjj jakie rodziny potrafia byc pojebane 🤢 jezeli uwazacie ze z Waszymi rodziinami jest cos nie tak badz rodzicami to sie cieszcie ze nie macie nic wspolnego z rodzina Marcina 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola!
Widzisz, Alanek sam nabywa umiejetnosci 😉
Nudata mam nadzieje ze przepisza ci cos co pomoze malemu. smaruj go jak najczesciej.
My bylysmy juz u dietetyczki z rana, teraz czekamy do marca na wizyte u alergologa 🙂
a po poludniu sprobujemy sie wprosic do cioci asi na kawe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
No to musze przyznac ze ja to chyba do rodziny mam szczescie 🙂
Mam 2 siostry-i chociaz mieszkamy daleko od siebie to razem mozemy konie krasc 😁 😁
Rowniez dalsza rodzinka jest spoko,co prawda widujemy sie rzadko,ale zawsze jest fajnie
Tomka rodzina rowniez jest calkiem fajna...wiec pod tym wzgledem naprawde jestem szczesciara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia bym kupila ale sie nie opyla po prostu bo przesylka wyjdzie tyle co kaszka w sklepie 😜 a poza tym nie umiem robic przelewow jeszcze hahhhaha
Gosia znow jazda jazda? hehe a ja musze dzis z Michala siostra popieprzona porozmawiac,miala byc chrzestna a nie bedzie - nasz wybor a jej ciezko cos wytlumaczyc ,zeby nie poczula sie atakowana ehhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😁 Dawno mnie nie bylo co nie?Haha.Przede wszytkim wielkie dzieki dla Nusi :*:*:* Dziekuje 🙂 A co do kaszek,to my juz tak rzadko jemy,ze na cale zycie by je miala 😁 Goska glupolu 10 minut mialam z ciebie ubaw 😁 Jak tam 4 zabek hahaha.Nudata jak tam po wizycie?Nusia u nas nocki ostatnio tez byly tragiczne,a wczoraj Piotrek wyczail czwarta jedyneczke 😁 Mia ja generalnie prawie cale zycie w spodniach chodze,taka troche ze mnie chlopczyca.A w sobote malozek jak wrocil,to mu szczeka spadla i cala droge do pracy sie szczerzyl 😁 😁 A co do imprezy,to dawno sie tak zajebiscie nie bawilam i tak sie nie smialam.I nawet duzo nie pilam,ale z takim skladem jaki byl to nie idzie sie nie smiac hahaha.Same glupki 🙂Potrzebowalam tego.I korzystajac z faktu,ze moj malzonek jak jest pijany to i szczery,to wszystko juz z niego wyciagnelam 😁 😁 I musze przyznac,ze w koncu jest dobrze miedzy nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tez masz Monia dobrze ,ze juz miedzy Wami dobrze 🙂
Zuzia oszukuje z jedzeniem!!!! coraz mniej jje!! a najlepiej same slodkie! jogurty, owoce, deserki,kaszki oszust maly!!!! ide zaraz na miasto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja nie denerwuj sie,my tez tak mielismy na poczatku Julia zaczela poznawac nowe smaki.Nawet bylam u lekarza i powiedzial mi,ze mam poczekac i napewno sie unormuje.Chyba z miesiac tak malo jadla,a teraz pasibrzuszek z niej kochany.Wlasnie jadla deserek czekoladowy i jak juz najedzona byla to wyplula go na mnie i na siebie..no comment 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika ten deserek czekoladowy z hippa????? 😲
a ja kupilam Vanessce chrupki kukurydziane organix marchewkowe je ale woli chyba te zwykle polskie ale nie bylo juz ich w sklepie 🤢 a u nas Vanesska je wszystko owoce, chleb, parowki no wszystko co jej damy to zje 🙂 mam nadzieje ze tak juz jej zostanie 🙂
ale zimno na dworzu !! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
Maja nie denerwuj sie,my tez tak mielismy na poczatku Julia zaczela poznawac nowe smaki.Nawet bylam u lekarza i powiedzial mi,ze mam poczekac i napewno sie unormuje.Chyba z miesiac tak malo jadla,a teraz pasibrzuszek z niej kochany.Wlasnie jadla deserek czekoladowy i jak juz najedzona byla to wyplula go na mnie i na siebie..no comment 😉


maryla jak jej amu daje to najpierw delikatnie czubkiem jezyka sprawdza co jej daje z taka mina obrzydzenia 😜 i jak jest spoko to dopiero paszcze otwiera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska te deserki:
http://www.sainsburys.co.uk/groceries/index.jsp
Nudata to sie doczekalas.A ja od 2 miesiecy szarpie sie o housing benefit.Od kiedy zglosilam im,ze do pracy wrocilam i teraz moje dochody sa mniejsze,tak oni mi go wstrzymali.Powiedzieli,ze do 4 tygodni mam czekac ,na nowa decyzje.Po miesiacu tam poszlam,a oni mi kazali doniesc 3 payslipy badz payform.No to szef wypisal, mi ta, payform i mialam juz 1 payslip..i, znowu do 4 tygodni czekania...minelo 5..dzis zagladam do skrzynki,a tam list,ze oni chca 3 payslipy,wlacznie z tym,ktory maja!!Ale tam jest burdel!Kurde,jutro tam pojde i ich zjebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Maja nie denerwuj sie,my tez tak mielismy na poczatku Julia zaczela poznawac nowe smaki.Nawet bylam u lekarza i powiedzial mi,ze mam poczekac i napewno sie unormuje.Chyba z miesiac tak malo jadla,a teraz pasibrzuszek z niej kochany.Wlasnie jadla deserek czekoladowy i jak juz najedzona byla to wyplula go na mnie i na siebie..no comment 😉


maryla jak jej amu daje to najpierw delikatnie czubkiem jezyka sprawdza co jej daje z taka mina obrzydzenia 😜 i jak jest spoko to dopiero paszcze otwiera 😜

Julia tez:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jaka ona sliczna jest!!! 🙂 Nudata ja to samo na FB napisalam hehehe, fajnie,ze dostalas child tax ja na niego tyyyyle czekalam a z kolei child benefit po2ch tyg namprzyznali, housingu tyz nie mamy niby za duzo zarabiamy...nie wiem co teraz zrobic w marcu macierzynski mi sie konczy...a bardzo nie chce do pracy, przynajmniej nie do mojej, moze cos innego znajde na te 16 godzin..
A ja se test zrobilam dzis ale nie bedzie dzidziusia bo mialam schize mi sie sni ciagle,ze w ciazy jestem!!!!
a jak to dokladnie jest??? w pismie kiedy nam przyznali child tax jest napisane,ze jedna osoba musi pracowac co najmniej 16h. Michal pracuje z 50 to ja tez musze? czy jak bede bezrobotna to mi utna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...