Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

hehe Nusia Maryla to jest wyjatkowa 😁
u mnie niedziela fajna, znow w ogrodku pomachalam ale to juz koncowki, popodpinalam troche bluszczu ,siatke pospinalam taka itd. teraz czekam az wszystko znow zacznie wypuszczac .Bylismy na spacerze, fajnie cieplo jest, spotkalismy znajomych kilkoro, pozniej sie bawilam z maluchem bo ona teraz ciagle mi za noga pelza.....bez kitu teraz dopiero sie zrobila przylepka kochana. Sama sie nudzi ale sie bawi ale jak ja sie z nia bawie to ona sie tak cieszy i jak sidzi mi na kolanach ogladamy ksiazeczki to tak glowke podnosi i na mnie patrzy.I guga,i te dziwne dzwieki wydaje 😁
Nusia ja tez lubie to ubranko to komplet z tymi porteczkami ,ktore tam ma na zdjeciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Widze,ze nikt za mna nie tesknil 😁 😁
U nas w zasadzie juz sie w koncu przeprowadzka dobija do metu.Musze jeszcze tylko okna pomyc,firanki powiesic,rolety kupic,kilka pierdolkow i sofa dzis przyjdzie..No i stara sofe wyczycic i adres wszedzie pozmieniac.Ja wysiadam.Wczoraj juz o 8:30 spalam.Nie dosc,ze zapierdal mam,to jeszcze mala po nocach ma nos zapchany,charczy i sie rzuca.Nie pomogla ani sol,ani frida.Tam po prostu nic nie schodzi.Dzis dam jej paracetamol i jak do srody nie minie,to idziemy do lekarza,bo spie po 3-4h na dobe i to w ratach...Julia jak tylko w sobote po poludniu zobaczyla tu swoje lozeczko,tak zaraz sie uspokoila i od tego momentu jest wniebowzieta.Lata po calym mieszkaniu i sie bawi 😁 I chyba jest szczesliwsza niz w starym 😁 Kasia ty mnie nie strasz,ze sie sny spelniaja!!!Bo mi sie snilo,ze w ciazy jestem 🤪 🤪 🤪 🤪
Sylwia spoznione,ale szczere zyczenia dla Milanka:*:*:* A co do ubezpieczenia,to najwieksza role gra czy masz NCB(no claim bonus-odpowiednik naszych znizek) i miejsce zamieszkania...Oj zwlaszcza miejsce gra duza role 😉 😉My w zeszlym roku na nasz adres za caly rok z gory zaplacilismy 1700,bo w ratach byloby jeszcze wiecej...w tym roku zarejestrowalismy auto u kolezanki w Peterborough i placimy...37f miesiecznie.A i np.za polskie prawko wychodzi jakies 200f rocznie wiecej niz jakbys miala angielskie,wiec warto sobie wymienic.No i patrza tez na to,jak dlugo ma sie to prawko
Nudata Wozek super,ja mam mniejsza wersje.A co do karty,to warto ja zrobic.Tym bardziej,ze masz ja na lata i za darmo.Nam sie w tym roku przydala.Poszlam z mala do przychodni,ze chce za wizyte zaplacic,a pani powiedziala,ze z ta karta mam za darmo i jeszcze antybiotyk byl na znize 😁 😁 Tu masz linka do aplikacji:
https://www.ehic.org.uk/Internet/home.do
Maja krzeselko dobra sprawa.U nas bylo jak u Nusi...stalo z boku,a ja za mloda ganialam.Ale od tygodnia mloda je w swoim krzeselku.Stawaim ja kolo nas,albo wlaczam pepa pig i je 😁 😁 A wczoraj dorobila sie w ikei swojego malego stolika i krzeselka 😁 😁 Zuzia jest boska.Juz sie nie moge doczekac,kiedy znowu ja zobacze:* A co do kremu na rece to polecam przez 2-3 noce posmarowac sobie..bepanthenem 😁 I rece beda jak pupcia niemowlaka 😁 😁
Kasiu powodzenia w pracy i mam nadzieje,ze mimo wszystko znajdziesz zawsze dla nas chwile 😁
Dobra,chyba o niczym nie zapomnialam.Ide troche porobic,a potem podzwonie o rachunki.Musze poprosic,zeby nam licznik na wode zalozyli,bo nie ma i placimy stala opalte roczna..300f, a tyle napewno nie zuzyjemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. Dziewczyny znow mala spala ladnie cala noc , szok, z rana przyjechal pan z virgin media i podlaczyl nam tv i tel. Wygladal jak Ci kolesie z JLS i podrywal Zuzula a ona az piszczala do niego!!!!!!!!! masakra,tak sie popisywala szok heheehe a on do niej spiewal, gugal i ja przedrzeznial wiec ona sie zakochala 😁 spoko takiego typa moze miec w przyszlosci fajny chlopaczek 🙂 a mnie sie zapytal czy mnie nie obudzil bo tak wygladam 🤪 😁 😁 😁
Nusia chyba mnie zarazilas tym Rhianem.....video boskie trzeci swiat sie wlacza zapisalam w ulubionych pozniej obslucham wszystkiego. Bo warto lubie innosci nie zawsze do mnie przemawiaja ale ta tak.
Monia fajnie,ze jestes juz prawie ready z przeprowadzka moze w koncu znajdzie sie czas na odpoczynek co? krzeslko wygralam pozniej Wam pokaze , za 10f Michal musi w tyg odebrac bo jest w miasteczku obok a laska moze byc tylko po 17 w domu w tyg. lipka bo dzis Michal ma tam trening i moglby ale nie w tych godzinach...
ah Monia myslalam o tym bepantenie tez faktycznie on dziala bardzo fajnie na podrazniona skore.posmaruje dzis na noc, Nusia oliwa tez dziala to fakt 🙂 tylko nie chce jej w posciel wycierac i sobie w dzien smaruje ale to co chwile zmywam bo ciagle rece myje ...
mysle dalej co tu wymyslic w ogrodku , kompostownik by mi si przydal ale nie chce inwestowac za duzo w czyjs ogrod....i tak tyle pracy w niego wlozylam,ze powinni mi doplacic hehe, landordka sie w szok wbije jak zobaczy taka metamorfoze. a mam zdjecie z przed i po 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie buciki i opaska do chrztu kupilam,
http://www.ebay.co.uk/itm/170810395153?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
a tu krzeselko:
http://www.ebay.co.uk/itm/160770724161?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
a tu jeszcze bluzo kurteczka
http://www.ebay.co.uk/itm/110846969406?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2648
i jeszcze taka
http://www.ebay.co.uk/itm/140729588426?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja sliczne to wszystko 🙂 wstaw zdjecia z przed i po z ogrodu
Monia super ze juz na nowym mieszkanku 🙂
odstawilam tabletki i od razu poprawa - chcica na meza mi wrocila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski 🙂 co moglam to nadrobiłam 🙂 Monika kiedy parapetówa? 🤪 wiecie ze jak laptop mi sie popsul to teraz mnie tak nie ciagnie do niego 🤨 az dziwne 😁 jejj w niedziele do PL lecimy 🤢 nie chce! 🤢 🤢 🤢 🤢
u nas z nowosci to Vanesska coraz wiecej sama chodzi na szczescie ma opanowane upadki wiec guzów i siniaków nie ma 😁 ale za to jest nie grzeczna! czasem to sie jej boje 🤢 ale to po tatusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja tez tak mialam jak odstawilam tablety 🙂a zdjecia wstawie napewno jak zrobie kolaz specjalnie 😁
Gosia ja bym chciala juz tez miec Polske z glowy uwierz rozumiem...
dzis moj maly pyszczek wariuje i ciagle kakakakakakakakkakakaka, kokokokkoko odkrycie nowe i na nogi chce stawac !!!! wariatka mala a sie drze glosno!!!!
ale to okrzyki nie placz..szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my to wpadniemy po maju napewno 😁 i to bedzie ostra parapetowa hehehe,a poki co opijemy domek u mnie 😁 hehe
Jessu oszalalam na punkcie ogrodu!!!! juz kombinuje zeby tylko tam wrocic cos porobic ,masakra!!!!!!!!! a dzis ciag dalszy i latam z kata w kat z pierdolkami nie moge sie zdecydowac gdzie co mi pasi, aaaa zapomnialam Wam napisac ,ze znalazlam stolik na wsytawce do ogrodka okragly taki maly ze szklanym blatem ale caly wiklinowy !! troche zuzyty ale go pojechaismy szczota ryzowa ,Michal go umyl ,ogarnal i fajny jest . z zadnychzakupow tak nie jestem zadowolona jak z tego hehehe
a obiaduje barszczyk czerwony ale taki konkret ze startych burakow itd. moja ulubiona zupcia mmmmm 😜
Goska siedzisz tam u siebie pakuj sie w busa z mala poodwiedzaj nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To sie nam Kasia rozpisala 😁 U nas dalej meksyk ze spaniem.Wczoraj wieczorem powiedzialam,ze to moje pierwsze i ostatnie 😁 Wczoraj krolowa w dzien sobie 2 drzemki strzelila,wiec uznala,ze juz spac nie musi.Padla o polnocy,wiec mialam nadzieje,ze sobie dzis pospie troche i odpoczne..ale gdzie tam..zegarek w dupce tyka 😁 7:10 juz mnie nawolywala malpicha.Maja no mam nadzieje,ze po maju wpadniecie 😁 😁 Piotrek przez najblizsze 2 miesiace sobot nie bedzie mial wolnych...i dlatego w Wielki Piatek gdzie wszyscy u niego maja wolne on pojedzie z dostawami,bo za to wlasnie moze sobie wziasc albo wolny dzien w tygodniu,albo 2 soboty..no i juz 21 zaklepany hihi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
nie mam ostatnio veny do pisania 😉
Monia, drugie dziecko, to nie katastrofa 😜 😁
moja Paulina jeszcze nie urodzila, w niedziele posiedzielismy wszyscy przy grilu, bo oboje Paulina i Patryk urodziny w srodku tygodnia maja - Paulina miala wczoraj, a Patryk jutro 😁
zdjecia na fb, jak ktoras ma ochote popatrzec 😉
dzis mam wolne, moze w trakcie dnia popisze wiecej, czekam na kuriera z nowym telefonem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 co do spania to Vnaesska od ok.2 tyg nie spi juz w dzien wogole jak rano wstanie za to o 19stej m juz gleboki sen 🙂 wczoraj na noc dalam jej nurofen bo caly dzien maruda byla i ani jednej pobudki ani krecenia w nocy nie bylo! musialo cos ja bolec podejrzewam ze zeby bo sie slini pierwszy raz. dzisiaj mam zamiar zrobic muffiny takie z opakowania zobaczymy czy mi wyjda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej babczki sie robia ale jakos chujowo... ja to ni mamm reki na wet do robienia czegos z proszku 😁 wygralam taka sukienezke dla Vanesski http://www.ebay.co.uk/itm/320880065587?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_500wt_949 po chrzcinach na impreze ja przebiore :P zaraz wam wstawie filmik jak chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...