Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Powodzenia na egzaminach!!!Napewno zdacie!Musicie!!!!
Nusia ale swietny macie ten rowerek 🙂A Maryla jaka dumna sie wozi hahaha 🙂Booosko:*
Maja super,ze to zabki 🙂
No a ja poszlam wczoraj do tego lekarza.Co do kupek,to okazuje sie,ze to jednak nie zeby,tylko prawdopodobnie od nadmiaru laktozy.Mam jej ograniczyc mleko do 1 butelki na dobe i nie na noc.I to nie z puszki,ale nallepiej kozie,bo jest latwe do trawienia.No,albo krowie,ale pelnotluste.I co 2-3 dni mam mlodej witaminki w to zakraplac.Lekarz uznal,ze nie jest odwodniona,ale moze miec infekcje i kazal kupe do badania przyniesc.Juz zapakowana czeka,bo na bilans dzis idziemy.Poszlam tez zaniesc mlodej wlosy do chinczyka,bo oni z nich sa wstanie wykryc wszelkie problemy typu alergie,nietolerancje,poziom witamin czy nawet alergent w mleku matki...no i weszlam z siostra,bo ona tam testy robi swojej corce i pani do niej mowi:ooo coreczka widze dobrze juz wyglada,ale ta malutka co taka odwodniona?Nieciekawie mi to wyglada...od razu zaczela wypytywac jak tam kwestia picia,jedzenia i mowila,ze nie jest normalnym rozwolnienie przez tyle czasu...teraz czekam na wyniki.Wczoraj mloda dostala kozie mleko w poludnie,na noc obiadek i w nocy tylko wode...nie spalam cala noc,bo sie rzucala i miala jazde,ale przynajmniej poranna kupa nie byla sama woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

dobry 😁 chora 😜 jestem do tego pozarazam ich w pizd.....jak mnie nie przepusci 😁
a to na pokaz Nudata ta z samochodzikiem jesli Ci sie podoba , no razcej nie ta rozowa 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/521/desktopyz.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/22/desktopyz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu ale ja sie nastawilam,ze obleje,ze ze mnie nigdy nie bedzie zawodowy kierowca itd, a to dlatego,ze zapal juz mnie dawno opuscil bo przeciez zaczelam jezdzic dlugo przed ciaza, pozniej mialam przerwe bo przeprowadzka, porod itd, a pozniej sie okazalo,ze moj instruktor wystawil ludzi, wyprowadzil sie do innego miasta itd....na poczatku to ja moglam gory przenosic z taka wiara..a teraz doopa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Ciezko mi sie pisze bo mam kciuki za dziewczyny zacisniete 😜
Maja wszystkie mi sie podobaja,ale ta z samochodem to najbardziej 🤪
Moje dziecko odkrylo ze najlepiej to spi sie na brzuszku-a ja mam stresa zeby mi sie czasem nie udusilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata jesli nie ma katarku to sie nie obawiaj bo juz jest na tyle duzy,ze sobie poradzi albo zawola jak cos. Zuza to samo jak polozy poduche na buzie to i ja sciagnie albo kolderke....a cfaniara teraz codziennie rano zsuwa sie w dol lozeczka tam gdzie ochraniacze nie siegaja i podglada mnie hehhehe wola wola i jak podniose glowe to widze tylko oczyska na mnie patrza i sie cieszy mordka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny nie przejmucie sie za bardzo egzaminami - ja mam prawko juz 15 lat i jestem bardzo dobrym keirowca od momentu pierwszej stłuczki 🙂
jezdzic czlowiek sie uczy dopiero pozniej ... ja oblalam 3 razy a potem zalatwilam sprawe inaczej bo niegdy bym nie zdala, koperte nauczylam sie robic dopiero po kilku latach a na egzaminie facet linijka mi mierzyl odleglosci po zaparkowaniu !!!!!!!!!!!!!!!! i pyta sie mnie jak wysiade skoro nie mam jak drzwi otworzyc to ja na to ze druga strona albo szyberdachem jak bedzie trzeba wazne ze samochod caly 🙂 no i oblal mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia Boska modelka 😁
byl taki czas ze MAryla w nocy na brzuszku spala, bo inaczej nie chciala. mam monitor oddechu i jakby nie oddychala dluzej niz 20s to by sie wlaczyl, ale mimo wszystko budzilam sie i sprawdzalam 😉
a teraz musi miec pieluche kolo buzi albo wtula sie w ochraniacz...
Maja co do rowerka to on ma i pasy i obrecz, ktore mozna pozniej zdemontowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia gratuluje!!!Super 🙂Maja nie lam sie.Moj maz pracuje jako zawodowy kierowca,nigdy stluczki nie mial a prawko tez kupil 😉 😉 😉Padam.Blagam,niech dzis mi mala da pospac,bo naprawde nie wyrabiam.Nie wiem kiedy ostatnio spalam dluzej niz 3h na dobe..conajmniej miesiac temu.Padam na ryj i wyc mi sie chce ze zmeczenia.I pewnie dlatego tez ciagle chce mi sie jesc,bo organizm tez nie wyrabia.W koncu nie sama kawa czlowiek zyje no nie?Jestem nieprzytomna z niewyspania.Modle sie,zeby dzis mi dala troche pospac....ale pewnie i tak bedzie walka o mleko...bo na noc nie dostala i w nocy tez nie bedzie...ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sorki dziewczyny, ale nie mam czasu wszystkiego nadrabiac ☺️
Sylwia, gratuluje zdanego egzaminu, i przeczytal Twoje pytanie - moja Paulina juz jest "na ostatnich nogach" (tak ona twierdzi) ostatnio nawet miala caly dzien bole, dziecko wrocilo do prawidlowej pozycji 🙂
a ja ucze, bo w poniedzialek mam egzamin 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej No co Ty Monia od raz jej since zeszly???? no to faktycznie potwierdza ,ze za duzo tej laktozy bylo......
Sylwia szkoda gadac...ale w sumie jak wrocilam to i tak bylam zadowolona ,ze tylko jeden blad na taka straszna trase.......tak bylam psychicznie zmeczona chyba kazal mi robic wszystko co tylko mozliwe!!!! a oblalam w momencie kiedy mijalam samochod i mi zgasl...to ,ze zgasl to pikus bo z tego mozna wybrnac bo jechalam bezpiecznie ALE koles wyjezdzal ze swojej posesji i byl tuz za mna i on nie widzial,ze zgasl i by w nas przywalil ...wina pol na pol ale ja oblalam...no bo MI ZGASL kurwa w takim momencie.....a zgasl dlatego,ze samochod ktorym jezdze ma maly silnik, ja sie uczylam z intruktorem wiec moglam z taka nasza waga smigacna wyzszych biegach,a byl intruktor i egzaminator tym razem.....w zwiazku z tym powinnam na 1ce jechac,a ja na 2ce cisnelam i se pocisnelam....no ale to kwestia przyzwyczajenia. Moze sie w koncu uda bo tylko ten papier jest potrzebny, uczyc sie bede na swoich bledach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i w koncu tv bede miala z virgina jest ten wekend zakladanie za free kilka funtow wiecej bedziemy placic tylko 🙂 normalnie pociagniecie kabla to 49 funtow 😮 😠 mimo,ze mamy od nich internet ale musi byc tel stacjonarny jesli chcemy miec tv 🤨
i co jeszcze....wczoraj mielismy grillka ,Michal upichcil mi rybke i chlebek z maslem, Zuzia pojadla troszke odemnie i dzis......taka dziwna kupke miala z rana ze sluzem.....druga juz byla nomalna ale sie przestraszylam tej pierwszej myslicie,ze to od tego??
W pn znow lece z nia do lekarza jak sie nie poprawi bo dzis kaszelej sie pojawil i katarus ma taki juz gesty ale cale mnostwo...i tak co pol godz jej sciagam i przeczyszczam kilka razy dziennie woda morska-wiecie jak ona lubi jak jej tym psikam!!! w szoku jestem az sie sama ustawia do mnie i oczka przymyka 😁 ale lubi 🙂
Monia ...kiedy Ty sie w koncu wyspisz kochana .....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny :*
Monia wiadomo ,ze malutka sie pomeczy ,ale to dla Jej dobra :*
Marylka to już też duża dziewczynka jest 🙂
Maja rozumiem Cię. Niestety strasznie dużo osób oblewa ,a nie do końca jest ich wina w nie których sytuacjach. Ostatnio mój kolega oblał przez pieszego. Wyszedł Mu nagle na ulice i w ostatnim momencie nie zdążył go ominąć bez sensu i w dodatku pieszy szedł po złej stronie ulicy!
A wczoraj na egzaminie dziewczyna już zjeżdżała do ośrodka i musiała przepuścić faceta po prawej ,który stał ,a on jej pomachał ,żeby przejechała no i ona tak zrobiła i też oblała przez to ,bo miała już jakiś jeden błąd podczas jazdy i to był drugi ,że nie przepuściła tego gostka...to jest chore ,bo przecież z uprzejmości chcą przepuścić to i tak musisz czekać ,aż ktoś przejedzie ,bo tak jest na egzaminie! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zryczalam sie jak glupia i jest mi strasznie zle... kupilam lep na myszy i przed chwila jedna sie zlapala i biedna tak piszczala i sie chciala uwolnic i nie wiedzialam jak ja zabicz zeby jej ulzyc i ja utopilam... czuje sie podle i juz nigdy nie uzyje tej pulapki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Nusia ja na poczatku zrozumialam,ze lep na muchy.....i mi sie smiac zachcialo......ale mysz to juz inna sprawa....
Kasia czlowiek sie uczy cale zycie.....pewnie to nie ostatni egzamin..
A my dzis rano na carboodzie bylismy 🙂 i kupilam malej kilka ciuszkow letnich po 50 p 🙂 i kulki te wiecie jakie kolorowe wyszorowalam je w wannie teraz sie susza....
i mam problem.......jej mate do zabawy osral pajak i to ostro i nie moge tego doprac.......teraz sie namacza znow jeszcze pozniej sprobuje w occie namoczyc waciki...kurde!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...