Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

haha Julka udana jak zwykle 🙂
Kasia dasz rade 🙂)
No Sylwia to teraz oczy z tylu glowy musisz wychodowac 😜
a u nas od kilku dni maly nerwus i zlosnik. jak cos jej nie wychodzi albo nie jest po jej mysli to sie drze jakby ja ze skory obdzierali, taki maly furiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

dziendobry.
Nudata dzisiejszej nocy wspominalam jak Ci sie wymundrzalam czemu Patryk sie budzi i placze....Meksyk mielismy dzis .....od godziny 00.00 sie zaczelo tak plakala,ze nie moglam jej uspokoic, zasnela ze mna i odlozylam ja do lozeczka 15 minut i znow....a wogole to kupka tez nocy byla,myslalam,ze od tego plakala, ale malo tego...pozniej katar nieziemski. Nie mogla noskiem oddychac,chrapala jak stary chlop po przepiciu i tak budzilam ja co 15-30 max minut zeby sciagnac konkretne gluty.
i wiecie co!!!! dzwonila do mnie wlasnie kolezanka i uswiadomila mnie ,ze za macierzynski moge odebrac hollidaya bo oni to licza jakbym pracowala !!!! 🤪 cudownie bo kasa potrzebna ide dzis walczyc !!! 🙂 az mi sie humor poprawil mimo zmeczenia 🙂
od rana namachalam dwa prania juz sie susza w ogrodku ,mam zamiar dzis w ogrodku swoja droga pogrzebac jesli mala bedzie sie dobrze czula.Czekam teraz na Michala i ide do agencji..
To sa skurw....co? nikt Ci nic nie powie,ze masz platny urlop .....ile oni na naszej niewiedzy zarabiaja to szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miski mialam napisac ale nie wiem juz co bo mnie lepek dzwoni...
napisze tylko, ze nie pozwalam Maryli ogladac za duzo TV i po prostu go nie wlaczam. a ta malpka dzisiaj sama sobie wlaczyla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , dzis juz lepiej znaczy katar jest jak byl gilowy konkret ale spala cala noc ! do 6 rano i to ja ja obudzilam na mleczko i sprawdzic jak nosek od raz jej usunelam co tam miala,a miala... i spala ladnie zdaje sie dzieki temu,ze poduche wlozylam pod materac bo naprawde jej to odpowiadalo 🙂 teraz maluch oglada teletubisie,a ja wyznaczylam sobie nowe zadania do zlosci heheheh chocby to,ze ta glupia kieca jeszcze nie dotarla, niby maja czas do 26go..kur.....miesiac masakra. Ale dzis na poczte zadzwonie zobaczymy czy wogole jest juz w Anglii jak nie to napisze znow do tego laskawcy z Chin ,moze jej jeszcze nie uszyl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂Nusia u nas tv jest wlaczane dopiero ok18-19 jak Piotrek jest w domu i zauwazylam,ze dzieki temu Julia jest duzo spokojniejsza.Dostala bana na tv jakos po powrocie z Pl bo stala przed nim cale dnie..Nudata sliczne fotki 🙂Sylwia ja wczoraj tez zaraz po mlodej odpadlam,przed 21 😁 Nocka byla w miare,bo dostala viburcol i nurofen,bo ja juz nie mialam sily 😉 😉A dzis bede malo zagladac,bo kolega do mnie wpada z winkiem w podziekowaniu za zalatwienie mu child benefit.On ma 2 dzieci w Pl i chcial tu na nie child benefit od czasu jak przyjechal,ale mu odrzucili z dopiskiem,ze ma se w Pl o rodzinne zlozyc.Napisalam mu odwolanie i w zeszlym tyg dostal list,ze dostal 800f wyrownania za rok 2010-2011 i na dniach dadza mu tez za 2011-2012 no i bedzie 130f dostawal co miesiac 😁 Az sie chlopina poplakal jak to przeczytal hihi.Kurde,wiem,ze jestem glupia,ale uwielbiam ludziom pomagac i ciesze sie ich radoscia 😁 😁 Dobra a teraz czas dziecie uszczesliwic i kupke usunac haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...