Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

cos tam po 12stej nie pamietam dokladnie , nie chce o tym myslec bo to nie jest priorytet 😜 Sylwia ale strasznie zaluje,ze w Polsce nie zrobilam wiesz......bo mialam kiedys jazdy wyjezdzone tylko egzamin zaklepac ,ale sie przeprowadzilam do Wawy i zostawilam to tak....wtedy napewno bym zdala i to tyle lat temu ....z 7 lat bo tu bywa jednak roznie...fakt faktem teorie chyba tu latwiej zdac chociaz nie mam porownania..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a teraz z nowosci 😁
funciakowe 😁 : wiatraczki do ogrodka 😁 3 kolorowe Zuzia je kocha 🙂 ,
cymbalki ale zjada paleczke chociaz smieje sie do nich ja ja gram 🙂
nocniczek posiedzenie juz zaliczone ale tylko zapoznawcze w ubranku, niezle byla zainteresowana ale jak nocnik byl obok to fajnie sie go klepalo 😜 😁
A pozniej bylysmy z wizyta u kolezanki ,ona ma synka ponad 1,5 roczku i dostala kilka zabawek po nim , m.in ta bujaczke jak miala Julia ta skaczaca. Ona jest do 9 kilo wiec jeszcze z miesiac poskacze ...i powiem Wam ,ze az sobie gruchala slicznie po cichu pod nosem ale bala sie ale baaardzo jej sie podobalo 😁 szok...moglam wczesniej na to wpasc 🙂))
to tak sie oblowilysmy 🙂
taki przyjemny dzien matki 🙂 i zezarlam tyle,ze nie pytajcie....ale to moj weekend byl od poniedzialku mata i cwiczenia jazda bo niedlugo lato 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka a my dzis bylismy w Clarksie dobrac Patowi buty-pani zmierzyla nozke i okazalo sie ze rozbujnik potrzebuje nr3 🤪,a i beszczelnie tak przy rodzicach podrywal pania- usmiechal sie do niej i wolal eeeej 😜,kurcze chyba szybko tesciowa zostane 😉
Kurcze tak od 3 dni nie wiem co sie dzieje-maly zasypia kolo 19 bez problemu sam-w nocy kolo 3-4 budzi sie z krzykiem,ani butla,ani zmiana pieluchy,ani zabranie do lozka naszego czy do wozka nie pomagaja,zasypia na rekach ale potem co pol godz budzi sie z krzykiem i tak do 6 rana,potem caly dzien jest pogodny 😮macie moze pomysl co mu sie dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja w sumie jesli chodzi o teorie w Polsce to idzie się nauczyć spokojnie,ale trzeba trochę się przyłożyć!Ja w sumie miałam miesiąc jakoś na to i dałam radę bez problemu!Jak ktoś chce - to potrafi! Wiadomo ,że z jazdami gorzej...najbardziej się obawiam tych pieszych ,bo często ludzie oblejwają przez nich właśnie no i żebym ruszała z ręcznego ładnie w razie W 😉 a mam tak,że jak coś mi nie wyjdzie to potem się zestresuje i już całkowicie idzie do kitu i obawiam się,że będzie tak na egzaminie dlatego chyba melisy się napije :P
Kurcze ja wlasnie musze nocnik kupic teraz na dniach ,bo jeszcze nie probowalismy,a juz czas najwyzszy!!!! ciekawe jaka bedzie reakcja 😉
Nudata w sumei calkiem nie dawno Milan mial to samo co Patriczek!Budzil sie w nocy z placzem i nic nie pomagalo!Dawalam troszke pić na chwile sie uspokajal i znowu placz! Ale po paru dniach przeszlo...tak to chyba u dzieci juz jest czasami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata ja bym stawiala na 1.skok rozwojowy wiec nic nie poradzisz....
2. dziaselka? moze smaruj mu mascia jak sie obudzi, sprawdz.. nic wiecej nie doradze, chyba,ze np.temp w pokoju Wam spada po ktorejs godzinie w nocy i on czuje chlod i sie budzi? Zuzia tak sie budzi czasem jak jest chlodniej na dworzu..awaryjnie wlaczam grzejnik na najmniejszy stopien jak wiem,ze bedzie chlodniejsza noc wtedy spi slodko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Sylwia ja z recznym mam ten problem,ze najchetniej bym go uzywala zamiast noznego hehehe instruktor sie ze mnie smial 😁 mnie najbardziej przeraza wizja tego,ze bedzie np.padac ,a ja sie zamotam z glupimi wycieraczkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
heheh Sylwia ja z recznym mam ten problem,ze najchetniej bym go uzywala zamiast noznego hehehe instruktor sie ze mnie smial 😁 mnie najbardziej przeraza wizja tego,ze bedzie np.padac ,a ja sie zamotam z glupimi wycieraczkami 🤪

taaaaaak ! jeszcze jak tylko kropi deszcz i wycieraczke sama wlaczasz od czasu do czasu to jest ok ,ale jak napieprzaja non stop jak leje to jest tragedia ! skupic sie nie mozna...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Miski 🙂
u nas chyba nastepne zeby ida.
Podziwiam was z nauka jazdy. ja bym rady nie dala. sierota ze mnie i tyle 😜
Nudata a nie szkoda Ci pieniedzy na bucki z Clarksa juz teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol babeczki,jestem i ja..Nusia u nas tez zeby ida..uspilam diabla przed polnoca,a od 6 juz diabel lata i jeczy 😞Leb mi peka,bo w sumie to juz jest enta noc bez snu i mam serdecznie dosc!!Nudata dziewczyny maj racje,w okolicy 6 miesiaca wypada wlasnie skok rozwojowy.Kasia ja bylam z mezem w Bornemouth,bo on w piatki robi tam z pracy trase i dotrzymalam mu towarzystwa..ale juz niedlugo 😁 😁 A jak tam z twoja praca?Zaczelas juz?Dziewczyny a prawko musicie zdac i bez dyskusji!Jak mi kiedys plecy polataja,to tez mam plan zrobic 😁 Sylwia plecy bola non stop,ale bol jest dzieki tabletkom w miare do wytrzymania i jakos daje rade..ciesze sie,bo w razie operacji tesciowa zaproponowala,ze wezmie bezplatny urlop i przyleci,wiec jedno zmartwienie mam z glowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nudata napisał(a):
oj Nusia troche szkoda,ale przynajmniej wiem ze maly ma dobrze zmierzona nozke i wygodne buciki,a nie jakies plastiki, 😉
ech to pewnie ten skok rozwojowy-dzis od 2 w nocy koniec spania...


tylko ze on jeszcze nie chodzi wiec stopki nie uzywa, a i tak najlepiej na poczatku na bosaka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Monia podobal sie Julii rowerek?

Do pedalow ledwo co siega,ale radoche ma z niego wielka 😁 Ciagle by chciala na nim siedziec.To jest chyba najbardziej trafiony z prezentow na roczek 🙂Polecam


my musimy w koncu skrecic nasz rowerek tylko nie mam go gdzie trzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki nie przyszly, a skora sie pogorszyla. pomyslalam ze moze to od parafiny, bo jest w przepisanym plynie do kapieli i smarowidle. odstawilam i uzywam balsamow i mydla bez i wydaje sie byc troche lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...