Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Sylwia stres nic nie zmieni....juz to przeszlam i moge Ci powiedziec a tylko mozesz cos spierdo......jak ja 😜
ile w Polsce kosztuje egzamin??

wiem Maja ,że stres nic nie zmieni ,a może tylko pogorszyć ,ale wiesz jak jest... zwłaszcza ,że głównie zostałam w Pl tak długo,żeby to prawko zrobić i może dlatego też się tak stresuje !
a w Polsce egzamin kosztuje różnie... w sumie w większości szkołach tak od 1300 zł ,ale ja poszłam tam gdzie moja mama i zapłaciłam 1000 zł ,więc na prawdę mają tanio. Ale oprócz tego trzeba doliczyć za egzamin z teorii 20 z hakiem , praktyczny 116 zł no i jeszcze ostatnio zapłaciłam nie całe 30 zł za wjazd na teren tego WORDU gdzie zdajesz egzaminy ogólnie (teoria,placyk itd) żeby tam jeszcze poćwiczyć łuki i podjazd.
A Ciebie w Uk ile łącznie wyniosło?Bo mój Radek tak się zbiera ,żeby zrobić ,ale ciągle nam coś wypadało no ,ale już miał wysłać ten formularz w sumie nie wiem czy już to zrobił czy nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah a jeszcze wczesniej trzeba na poczcie papier wyslac zeby dostac provisional driving licence bo bez tego nie bedziesz mogla i z intruktorem jezdzic,to kosztuje chyba 50f plus ubezpieczyc list.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wy nie przebijecie nas...wczoraj bylo 11,plus o 5 rano znowu sie na kupe obudzila i ledwno sie w pampku to pomiescilo...zasnela,zeby 15 minut pozniej znowu zrobic kupe..dzis ide do dentysty i po drodze zarejestruje mloda do health visitor,bo gp i tak gowno mi pomoze.A kolezanka dala mi namiary na polke HV wiec moze ona mi jakos pomoze i nie odesle z tekstem :to normalne...A wy co?Wstawac spiochy,szkoda dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja tez do lekarza na 12 z mala mialam sobie odpuscic jak bedzie sie lepiej czula,i tak temp nie ma ,katar zelzal ale za to nie dojada mleczka , lapie sie za uszko i wyglada jakby maraton przebiegla i poci sie.. masakra.
Gadalam z Monia i lekarz powiedzial,ze za duzo laktozy, 1 porcja mleka dziennie po roczku itd Monia Wam wiecej opowie. #biedna Jula.......
Nusia to Marylka juz siega do pedalow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/dsc0284mq.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6244/dsc0284mq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak dziecko sie oze na rowerku utrzymac ja sobie teraz tego nie wyobrazam bo zuzie interesuje wszystko dookola i wszystko chce siegnac to by sie tylko spierd... z rowerka hehe
Nudata cos mam dla Patryska 😉
Sylwia powodzenia jutro 😉 !!! ja juz mysle,ze znow obleje .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha nie no Marylka swietnie wyglada na tym rowerku!!! 🙂 Maja ale zobacz na zdjeciu w tym Marylki rowerku sa po bokach takie jakby porecze jeszcze zeby dziecko nie wylecialo 😉
Kurcze ja tez czuje ,ze obleje ... nie nastawiam sie ,ze zdam za pierwszym razem ,bo co druga osoba oblewa...wczoraj co chwile jak jazdy mialam to dzwonili do instruktorki ,ze oblane ,albo widzialysmy jak jedzie egzamin ,ale juz egzaminator za kierownica czyli oblany!!!! 🤢 🤢 masakra
a Ty juz teraz na bank zdasz! Wiec dziewuchy niech trzymaja mocno kciuki za nas !!!!!!!!!!
Ja juz odezwe sie dopiero po egzaminie w poludnie ,bo na 10 dwie godzinki jazdy , na 12 egzamin ,ale pewnie wezmie mnie dopiero ok.13.30 :/ no to bvuzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...