Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Zadzwonilam do O2 o co biega...powiedziano mi,ze wiele osob sie na to nabralo i kazali mi to wylaczyc wysylajac sms STOP na nr 60092...super,ale 5f i tak nikt nie zwroci...ale jak oni powiazali mojego fb z moim nr,bo o ile dobrze pamietam,to tam go nie podawalam
a placilas za coś kiedyś z pay pal na fb?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, komp uratowany 🙂
Sylwia gratuluje pracusi 🙂 i autka!!!!! przyjedziesz kiedys do nas 🙂
Nusia oby Ci sie okres burzowy w Polsce nie trafil......
a my bylismy dzis na playgrupie i jestem zachwycona chyba bardziej niz Zuzia,a w drodze powrotnej i ona i kolezanki coreczka padly jak kawki 🙂
Ogolnie to byl meczacy dzien...mysle tylko o lozku, dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/232/p1070628v.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/253/p1070628v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Ninatrn swietny smiech 🙂
Sylwia znalezli mi prace od raz w Lidlu ale od 6-12 a Michal pracuje na naprawde rozne zmiany wiec dopoki on nie zmieni pracy nie damy rady sie tak podzielic. Chyba ,ze oddam Zuzie do przedszkola,a jeszcze sie na to nie zdecyduje troche czasu.
Nocka znow przejeczona. Teraz bejbe wcina sniadanie, wrzucilam fotke na FB ,nie ogarniam jeszcze kompa bo programow wszystkich nie mam....powoli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol Kasia placilam..dobrze,ze to zablokowalam,bo niektorzy po 50f mieli wiecej...a ja zdjecia na dysk przenosny zgrywam,bo jakies cholerstwo wlazlo nam na laptopa i skutecznie,powoli i z ukrycia go czyscil....wczoraj piwko z tesciowa do 12 pilysmy i stare foty ogladalismy 😁 Matko,znalazlam moje w stroju kapielowym jak mialam 19 lat-chodzaca anoreksja hahaha 😁 😁
Nusia fotka zajebista a smieszek przeslodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Nina Olus super smieszek 🙂
Kurcze ja na szczescie nic nie klikalam. A dysk przenosmy super sprawa.Chyba taki sprawimy sobie z Radkiem ,bo masz przynajmniej komp czysty to raz a dwa jak sie cos stanie to nie pojda sie fotki walic.
Maja zaraz obczaje fotke co dodalas :P
Moniaa dawaj to zdjecie :P Ja tez mam gdzies na plycie stare zdjecie jak bylam szczupla 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/33467163932810984223281.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6063/33467163932810984223281.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to ja kiedy mialam 18 lat 😁 co ja bym dala zeby to cialo wrocilo 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, ja tyz od rana nie spie,meza spakowalam pojechal na carboot moze sprzeda ten piepprzony wozio! maluch spi a ja oczy na zapalki podparlam i pije herbatke bo.....kawa sie skonczyla!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak Zuzek wstanie i ja ogarne idziemy do taty dolaczyc bo dzis bez deszczu,a mi sie przyda orzezwiajacy spacerek, wczoraj wypilam okocim mocny CALY i upilam kilka lykow perly od Michala i MAM KACA! co sie dzieje z moim organizmem? po piwie miec kaca....ahhh i ogladalismy Czarnobyl horror nowy, dobry jest.polecam,chociaz ja juz pod koniec pijana bylam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie,

Mam pytanie - czy podawalayscie swoim maluchom jakies specyfiki na kolki? Wiadomo w UK sa inne preparaty niz w Polsce (choc niektore maja inna nazwe), ale moze napiszecie cos z wlasnego doswiadczenia. Wiadomo, ze nie bede sprowadzac niczego z Pol...

Czy jest jakas szansa, ze w tym kraju w tym roku bedzie lato??? 😮 😮 😮 Ta pogoda mnie dobija. Choc dobrze, ze dzis choc troszeczke slonce swieci 🙂 🙂

U mnie w miare dobrze. Ja jeszcze w szlafroku biegam. 🙃 🙃 Pospalismy dzis troche - az dziwnie sie czuje po tak dlugim spaniu. 😁 😁
Czekam na list z przychodni z terminem na 6week health check. Dzwonilam z pytaniem o to juz prawie 2 tyg temu, i wciaz nic nie mam 😠 😠 😠 Jeszcze chwila a health check pokryje sie z pierwszymi szczepieniami Dominika. W 8mym tyg musze tez jechac na wazenie i mierzenie. Nie chcialabym stresowac tak dziecka i jezdzic z nim kilka razy w tygodniu do przychodni i do health clinic 😞 😞 Co za bezsens 🤢 🤢

Milego dnia Mamuski 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej, Nusia my sciagamy filmy z chomika i wrzucamy na usb i do tv podlaczamy. Ninatrn zyc nie umierac 🙂 masz czas dla Ciebie..
Midorada moja mala nie miala kolek bo raczej bym o tym wiedziala podobno to uciazliwe ...jednak mam kroelki probiotyki gaya z polskiej apteki internetowej w Uk, podobno w niektorych polslkich sklepach w Londynie mnie jest sa, Monia kiedys pisala . U mnie jest malo lekow.
Dziewczyny pozbylismy sie wozka w koncu 🙂 no ogolnie to sprzedalismy WSZYSTKO!!! szok 🙂 Ile miejsca sie w domu zrobilo 🙂 ale tmczasowo.....i co jak nie urok to ....,wrocilismy ja do obiadu wstawiam gary itd. I slysze syczenie w scianie przy wlaczniku kuchenki i piekarnika.....i sie posypalo. Wylaczyla sie i ch...napisalam maila do landordki,ze jakies zwarcie.....mam nadzieje,ze szybko zareaguje bo niemam na czym gotowac.....
a Michal szybko grilka odpalil i taki obiad mielismy,a ziemniaki dogotowalismy u sasiada heheh....
ja spalam teraz z mala ponad 2h!!! szok, obudzil mnie okropny bol zoladka....chyba ten obiad za szybki i tak tata posparzatal wszystko jak spalysmy, lazienke wyszorowal i nawet kuchnie. Poszedl teraz cos kupic ,a ja sie tak walnelam w glowe ,ze jak siadlam tak siedze dalej........o szafke...siegalam papierek do wurzucenia ,a nad soba mialam polke......allllc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...