Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Siieeeeeemmmmaaaa 🙂 Co tu tak cicho?mnie nie ma to am smutno co haha.Maja a Michal co przeskrobal,ze tak w domu zasuwal haha (zarcik).To nastepnym razem u nas na carboota go wysle bo tez mam sporo gratow do pozbycia.Midorada u nas tez kolek nie bylo.ludzie tu stosuja infacol(to samo co pl espumisan)ale podobno lepsze jest grip water albo krople sub sumplex,ale je to juz tylko na ebayu z niemiec mozna dostac.Musze wam pochwalic moja core.Wczoraj o 4 rano ja obudzilismy,a ta aniol normalnie w samolocie zero placzu wszystkich bajerowala haha.Mamusia dumna normalnie 🙂 Kurde a tu gorac na maksa.Jula wlasnie spi w samym pampku,nawet jej nie przykrywalismy,bo nie ma sensu jej meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Szok Monia jak piszesz ,ze jest az tak goraco....tu oczywiscie deszczydlo. A Michal co przeskrobal? nie wiem ja sie smialam,ze kreske wciagnal bo on zawsze taki lelun leniwy,a powera dostal. Moze liczyl na cos wieczorem hahah sie przeliczyl biedak 😜
Ja czekam na reakcje landordki mam nadzieje,ze dzis sie zjawia naprawic ten piekarnik caly....ale maila przeczytala bo juz odpisala. I chyba poczula ulge bo myslala,ze to kuchenka sie zjebala a to switch w scianie,czyli elektryka,a ona ma meza elektryka wiec to zrobi. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dawno nie padalo ;/
my dzis bylismy z Olkiem na pierwszym szczepieniu.. dzielnie sie spisal moj synus nawet nie pisknal tylko sie denerwowal bo kazali mi go trzymac blizko przy sobie i nozki mu wlozyc pod moje udo a on tak nie lubi...
w niedziele idziemy pierwszy raz na basen 🙂 juz sie nie moge doczekac wezme aparat porobie mu zdjecia 😁
a co do pogody to ja chyba pojde na solarium zeby troche ciepelka zalapac...
midorada Olek tez nie mial kolek ale jesli karmisz formula to aptamil comfort jest na kolki...
a jutro na basen na aqua areobic 😁 tyle dzis zalatwilam ze pekam z dumy normalnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn to brawo dla Olka i dla Ciebie 🙂 ja mialam szybki kurs pomiedzy deszczem ,a sloncem na poczte i po jakis suchy prowiant bo piekarnik i kuchenka nadal leza i kwicza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny czy ktoras z Was miala albo ma takie krzeselko??
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Feeding/Highchairs-and-Boosters/Summer-Infant-3-Stage-Super-Seat(0069045)?searchPosition=97#pr-header-0069045
opinie sa podzielone chcialabym kupic Olkowi cos takiego zeby mogl sie pobawic kiedy ja robie obiad, sprzatam itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninatrn ja nie mialam ale to fajne jest, mozna posadzic na krzesle normalnym i przypiac dziecko. Ale tak na ziemi to sama nie wiem..troche sily nabierze i bedzie sie razem z krzeslem przemieszczac...?
Jednak bym Ci wysokie do karmienia polecila i solidne zeby na boki nie polecial Ja mam takie naprawde ciezkie,zaraz znajde w necie to Ci pokaze i kupilam przez ebaya uzywane za 10f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja krzeselko do karmienia tez kupie uzywane z ebaya 🙂 musze tylko poszukac jakiegos dobrego 🙂 maly zaczyna siadac juz wiec chcialabym mu kupic cos takiego zeby mogl sam siedziec i sie bawic kiedy ja mam cos do zrobienia 🙂
jutro moje szczescie konczy 3 miesiace 😁 😁 ten czas tak szybko leci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, jestem Kasiulka na zawolanie i domyslam sie 🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))) az mnie wzrusza sama mysl 😁 cudownie 🙂)))))))
Ninatrn ja mam krzeselko prima peea takie tylko z bialym skorzanym lub skoropodonym obiciem
http://www.google.co.uk/products/catalog?q=prima+pappa+high+chair&hl=en&prmd=imvns&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1600&bih=775&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=17648507371744205945&sa=X&ei=DxIFUMqvFeOy0QXOtdXgBw&ved=0CFQQ8gIwAA
bardzo je polecam , ma regulowane oparcie na 3 poziomach na pollezace jest tez oczywiscie, podstawke pod nogi jak maluch podrosnie, regulacje wysokosci z 6 poziomow, ja uzywam najnizszego bo tez siedze jak Zuzie karmie. Chociaz ostatnio daje jej poszalec i zostawiam jej miche.
Kurde kolejna noc miliony wstawania, dwa razy zjadla w nocy mleko, rano sie tak zasiusiala,ze miala cale spiochy mokre. ale szczesliwa sie obudzila i mowila mi spij hahaha a ona w tymczasie chciala brykac po lozku ale wez tu oczy zamknij jak nademna szafka z ksiazkami ,a ona uwielbia je sciagac ,a wie,ze nie wolno.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale tu dzis cicho 🙂
wreszcie troche slonca dzis 🙂
bylam na aqua areobicu ale sie nasmialam 😁 😁 same starsze babki po 60-tce 😁 😁
jutro na aqua zumbe juz sie nie moge doczekac 😁 😁
Olek konczy dzis 3 miesiace 🙂 jezuuu jak ten czas leci...
nie wiem czy to przez to szczepienie ale dzis caly dzien spi... teraz zasnal mi na kolanie i sie nigdzie ruszyc nie moge...
Maja gratulacje pierwszych kroczkow 🙂 a krzeselko bardzo fajne ale na ebayu jest tylko jedno za 140 funtow ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...