Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A my juz po urodzinach.Padam.A mojej siostry corke kiedys rozszarpie..Wiedzialam,ze spierdoli te urodziny!!Julia prawie cala impreze przesiedziala na lozku przy oknie zastraszona 😞 😞 😁opiero jak wyszli,to ozyla...szkoda,ze wyszli na koniec imprezy.Fuck,fuck,fuck!!!
Marysia ciagle Julie popychala,krzyczala na nia,wiedzac,ze mloda sie krzyku boi,zabierala jej zabawki i ogolnie ja maltretowala,a moja siostra nic zlego w tym nic zlego nie widziala..a jeszcze jak Pawel zjebal Marysie,ze chrupki na lozko wysypala,to ta jeszcze na niego wyskoczyla,ze czemu krzyczy na Marysie,skoro Julia tez jej rozsypala....moze kurwa dlatego,ze Julia ma rok i nic nie rozumie,a ten bachor ma kurwa 3,5!!Ale jestem wsciekla.wiedzialam ze tak kurwa bedzie..!!Moja sasiadla pod koniec przyszla,bo wczesniej nie dala rady.Zobaczyla Julie i zdebiala.Zaczela przezywac,czy wszystko ok,bo ona nigdy jej w takim stanie nie widziala.Julii normlanie nigdy usmiech z buzi nie schodzi i wariuje,a wtedy siedziala smutna na lozku..i az sie momentami trzesla..boze,myslalam,ze mi serce peknie,tesciowej zreszta tez..ci po chwili wyszli,to mowie do niej,ze zaraz sie rozkreci,bo zastraszona byla..no i po 10 minutach mloda wrocila do normy..tyle,ze to juz koniec imprezy praktycznie byl 😞Juz tak ograniczylam z siostra spotkania,ze widuje ich raz na miesiac...choc bym wolala raz na rok..a tu wielkanoc idzie...powiem jej,ze tym razem robie swieta u nas,bo sie przeprowadzamyi albo ona przyjdzie do nas,albo spedzamy je osobno..mam nadzieje,ze nie przyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dobrerek.A my dzis mamy w planach wynagrodzic malej wczorajszy roczek...Dzis bedzie dzien dla niej 🙂Po sniadaniu jedziemy jej jednak to pudlo kupic.Z reszta dostala kase od sasiadki,wiec troche do tego dolozymy i bedzie miala.Potem zabierzemy ja do Green Parku ptaszki poogladac,bo ona ma na ich punkcie fiola i wyprobowac nowy rowerek,a potem jak sie z czasem wyrobimy,to pojdziemy na kulki,a jak nie,to jutro je zaliczymy.Niech dziecko ma w koncu troche radosci 🙂 🙂
Nusia chetnie bym wyjechala,ale z kasa bedzie nieciekawie,bo sie przeprowadzamy i troche musimy na poczatek wywalic i nie mam tez nikogo za Londynem,zeby do niego na swieta wpasc 😞 No nic,jakos to przezyjemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, aukcje nie byly az zajebiaszcze dwie opaski sie sprzedaly na 10.. co prawda chociaz powalczyli 😜
Monia jak niemacie nikogo za Londynem? a my to co???w sumie to nawet nie wiem kiedy jest wielkanoc? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, hej ale Julka piekna solenizantka 😘 wiecie ze kolejny roczek to bedzie nasz 😁 jak ten czas zapier..... 🤢 Monika jaka Ty laska jestes i jaki dekolt 🤪 a ja wczoraj kupilam inna sukienke na chrzest ☺️ http://www.ebay.co.uk/itm/300666875897?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_2001wt_1185
dzisiaj idziemy na obiad do Marcina cioci tylko gwiazda spi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Julia fajna na tych zdjeciach jeszcze usmiechnieta 🙂 kurde czemu siostry z reguly sa jakies wstretne...

Dziekujemy,ale nie bede wam sie narzucac w swieta..zwlaszcza,ze juz sie na 20 -tego wprosilam haha 😁 Nie chcieliscie wy przyjechac,to ja sie wam zwale 🙃 🙃 🙃 🙃Gosiu sliczna ta sukienka.Zgadzam sie z Maja,duzo fajniejsza niz ta poprzednio.A czas zapiernicza.Tez nie wiem kiedy ten rok minal.Goska udanego obiadu zycze.A my dzis zaserwowalismy Julii dzien pelen wrazen 😁 😁 Suuuper bylo,tylko juz biedna zmeczona jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wrocilam

przezylismy 2 tygodnie bez neta bez telewizji caly czas maly na rekach spac szlam o 8 wieczorem

w piatek przed wyjazdem bylismy u neurologa z malym i lekarz go posadzil !!!! my tego nie robilismy bo rehabilitantka zabraniala i od tej chwili moj maly nie chce lezec tylko siedziec, a ze nie umie to trzeba caly czas przy nim siedziec i trzymac 🙂 ale dalam rade i juz w domu maz teraz ma 2 dni wolne i nadrabia zajmujac sie malym a ja sprztam

a i w domu codziennie bylam w ciucholandzie na przeciwko mojego bloku obkupilam sie strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza witamy spowrotem 🙂Podziwiam,ze dalas rade bez neta..ja bym nie umiala 😁 😁 A co do siostry,to srednio raz do roku zrywam z nia kontakt,a potem z czasem moje miekkie serce zapomina i znowu sie z nia godze..naiwna jestem i zawsze mam nadzieje,ze ona sie zmieni..ale to bylo zanim Julka sie pojawila.Teraz jest z nami i wiele sie zmienilo w moim zachowaniu i zapatrywaniu.I jesli trzeba bedzie,to zerwe ten kontakt calkowicie..z reszta mam jeszcze 2 rodzenstwa do ktorych sie nie przyznaje,bo nigdy im nie wybacze tego co zrobili...ide sie myc i spac,bo 5 nam idzie i juz 3 noce prawie w ogole nie spie..wiec mam zamiar sie wczesniej polozyc,zeby chociaz do tej 22 pospac..bo od 22 zaczynaja sie cyrki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ciotki klotki bibelotki 🙂
Monia super sukienka 🙂 i Goska tez fajowska kiecka 🙂
Jula Boska i na szczescie kuzynki pierdolniczki nie bedzie pamietac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja 🙂 fajny dzien dzis byl 🙂 no i Gosia odpisalam 🙂
kolezanke wlasnie Michal odwiozl ,ona zostaje w srode z mala na kilka godzin my mamy przesluchanie w sprawie tego sure start maternity grant ale sprawdzilam wszystko i jestem pewna,ze powinnismy dostac bo rocznie child taxu mamy ponad 2 tysie.....a tam jest,ze min 1200 czy 1300 na rok dla dziecka,ktore nie ukonczylo roczku. W kazdym razie Zuza ciocia zachwycona jak zwykle, a ciocia ma podejscie do dzieci cudowne, chociaz swoich nie bylo jej dane miec do tej pory 😉
milej nocki ciotki klotki 🙂
Iza fajnie ,ze w koncu jestescie w swiecie zywych 😁 i tez jestem za sadzaniem ale bez przesadyzmu oczywiscie. a rehabilitanci no coz moim zdaniem powielaja takie zachowania jakich sie nauczyli na studiach ... bo doswiadczenie matek wiecej mowi,wiec czasem wole wejsc na jakies forum matek jak czegos nie wiem niz czytac opinie "znawcow"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...