Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

hej, Goska witaj spowrotem,Vaneska swietna widzialam na FB 🙂
mi dzis glowa peka juz sie zazeram paracetamolem od rana, co to za cisnienie..
Monia wyslij mi fotki na maila ,please, i od Michala please 😉
Zuzia dzis znow o dziwo spala do 5.30 cala noc,butla i u mnie wtulona do 6.40 a jak sie obudzila to nie przestala gadac do kolejnej drzemki....i co?? chyba Jule papuguje bo teraz kajakaja na przemian z tatatata ,heh tata powrocil 😁 kiedys juz mowila jak zaczynala sylaby. Czasem tez mam wrazenie,ze slysze mama ale nigdy nie powtorzy i ja sama nie wiem czy dobrze slysze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Vanesko wszystkiego najlepszego!!Zebys zawsze byla taka szczesliwa,pogodna dziewczynka:*:*

Oooo matko,to juz rok??Czas za szybko leci!Maja jak Zuzia lunatykuje??Po lozeczku? 😁 Hahaha udana jest?A moj wczorajszy dzien lenia skonczyl sie tym,ze posprzatalam chate na blysk 😁 Jeszcze chyba nigdy tu az tak czysto nie bylo 🙃 Ale za to dzis czuje w plecach,ze troche przesadzilam.No nic,jutro bedzie lepiej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
Vanesska dziekuje za zyczenia 🙂 jejjkkku jak fajnie juz byc w domu u siebie tylko ta cisza jeszcze przygnebia, bo 2 tyg halasu przyzwyczailo 😜 Monisia powiedz mi czy Ty cos wiesz na ten temat ze do wrzesnia tego roku kazdy kto jest w Anglii musi miec wyrobiony paszport??

Pierwsze slysze,niby czemu?Jestesmy w UE wiec po co mi paszport,skoro dowod jest wazny??Oj tez sie po urlopie cieszylam,ze juz w domu jestem 😁 Goska sprawdzalam w skrzynce i nic nie ma...a tak czekalam na zaproszenie na roczek 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja niec nie wiem, mysle tak jak Monia,ze mieszkancy Unii nie musza przeciez by o tym trabili wszedzie! nie stresuj sie 😉
Zuza na roczek napewno pozre torta az bedzie zygac hehehhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, u nas tez taka pogoda butelkowa od samego rana, Zuzi to obojetne i tak sie obudzila o 7mej 😁 i uwaga.....dziwne nosowe dzwieki wydaje i dzis przez przypadek znow powiedziala mama.
Ja mam zembologa o 10.20 az mi sie nie chce wychodzic w taka pogode......dobrze,ze wczoraj pospacerowalysmy bo bym sobie plula w twarz teraz. Wczoraj ez mialo padac....podobno..
Gosia fajnie,ze juz masz laptopka 🙂 rozumiem ,ze kupiliscie nowego,skoro stary na zlom sie nadawal?
Czekamy na zdjecia 🙂
Ciekawe jak dziewczyny...Nusia i Nudata w Pl sa, kurde ja bym chciala miec to juz naprawde za soba bo moja psycha exploduje. Albo niech mi ktos wyjmie ta czesc mozgu ,ktora o tym mysli na miesiac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eee to dobrze to nie musimy sie srac na sile z paszportami tym bardziej ze w pl sie wyrabia Vanesski dowod 😜 maja kupilismy malego laptopa 2w1 laptop&tablet promocja sie trafila 🙂 co do chrztu to Vanesska tak plakala ze szok. usnela dopiero po chrzcie.. a najlesze bylo to ze dziekan nie chcial nam na poczatku dziecka ochrzcic bo nie ma swietego imienia ;/dopiero Marcina mama awanture zrobila i ochrzcicli ja... i tort zamowilismy hello kitty a oni jakiegos batmana nam zrobili i w sobote dzien przed chrzcinami torta szukalismy... mowie Wam co sie tam dzialo to szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny

ja wracam do siebie ogolnie to czuje sie juz dobrze, w piatek szwy bede miec sciganiete, maz robi prawie wszystko przy malym bo ja nie moge go podnosic, a tak rece wyciaga ze az plakac mi sei czasami chce

moj maly juz siedzi sam podnosi sie do siadu z pozycji bocznej tak jak rehabilitantka mu pokazala, czaasami musimy mu pomoc, no i przybiera pozycje do raczkowania, mysle ze za miesiac bedzie biegal po mieszkaniu

my w sobote wyjezdzamy nad morze, czekamy tylko na szwy i jedziemy 🙂
bylam w pracy i ustalilam ze wracam 6 sierpnia, musze jeszcze za miesiac przypomniec informatykowi aby mi komputer nowy kupila i wszystko zainstalowal, w sumie nawet sie ciesze

zmniejszam etat na 7/8 i godzina na karmienie wiec w pracy bede 6 godzin no i moge sobie przychodzic tak jak mi pasuje ( a chodzi o to aby dostosowac sie do zmian mojego meza bo on na 3 zmiany pracuje) dzieki temu opiekunka na poczatku bedzie pracowac okolo 4 godziny a dopiero kolo listopada bede wydluzac sobie czas pracy bo jak znam zycie to inaczej nie dam rady ze wszystkimi tematami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej u mnie ok po zembologu zrobil zdjecie itd i mam umowic jeszcze wizyte zeby dokladnie sprawdzic po tym rentgenie.
Iza a co Ci ? nie pisalas o szwach po czym to? chyba,ze przeoczylam...fajnie,ze Mikolaj juz taki silny 🙂 moje lenistwo male nie siada ale za to jak siedzi mi na kolanach to z asekuracja zeby na boki nie poleciec, staje , posciaga sie ,silne nozki sie robia.No w koncu juz prawie 10 miechow ma 🙂
ale sie usmialam dzis 🙂 pojechalismy do asdy i sie dowartosciowalam bo Michal sie zloscil,ze kilka razy widzial jak jacys faceci na mnie patrzyli 😁 heh niewiele mi do szczescia potrzeba 😁 zazdrosc meza 🙂
Goska wygodny ten tablet? My o tym rozmawialismy ale jakos tego nie widze...bez klawiatury....heh stara jestem 😁
Monia marchewki po Was zostaly i od tamtej pory codziennie wcinam marchewy,tak mi sie ich chce!!!!!!!!! niedlugo bede obrzydliwie pomaranczowa :P niebez kitu ze 3 dziennie chrupam. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mialalm operacje, wycieli mi plat tarczycy, jeden dzien i mnie wypuscili mam tylko nadzieje ze sladu duzego nie bedzie bo teraz to wyglada jakby mi ktos gardlo poderznal !

powiem wam ze te wizyty u rehabilitantki duza daja ona mu wszystko pokaze i on potem juz sam probuje, np wyjasnila nam zeby malego nie sadzac tak poprostu tylko klasc na brzuch przekrecac na bo i pomagac podniesc sie z tej bocznej pozycji tak aby on wiedzial co jak sie dzieje w ten sposob on jak sie zmeczy to nie leci do tylu na glowe tylko przechyla sie potem kladzie na boczek i juz jest na brzuchu,

ona twierdzi ze trzeba dzieciom cale takie sekwencje pokazac aby wiedzialay co i jak bo inaczej to dzieci mysla ze aby siedziec mama musi ich posadzic i dluzej im schodzi.

znalazlam ksiazke o takich cwiczeniach ale jeszcze jej nie kupilam

rozwoj niemowlecia de Jager Melodie
http://www.empik.com/rozwoj-niemowlecia-de-jager-melodie,p1047487425,ksiazka-p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Iza zdrowka i oby szybko sie wszystko pogoilo.Maja Jula je codziennie marchewke i narazie nie jest pomaranczowa,to po tych naszych kilku nie sciemniejesz..z reszta po co chodzic na solarium,jak mozna marchewke zjesc 🤪 🤪 🤪 A Zuzia ma bardzo silne nogi,juz ci to ostatnio mowilam 🙃 🙃 U nas dzis juz lepiej,ale wczoraj byla masakra.Caly dzien temp 38,5,marudzenie,placz i lacznie 11 kup 😞 😞No i oczywiscie nocka bezsenna..Ale dzis wstalo moje cudo w lepszym humorze,wiec damy rade.Tylko zeby kiedys padac przestalo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kurcze Iza to duzo zdrowka zycze, zeby to sie ladnie pogoilo,mozesz sobie historyjke wymyslec ,ze zostalas porwana i wieziona hehe 😁 nie,zartuje blizna napewno bedzie oby malenka....
a tej ksiazki szukam w pdf zeby sciagnac i nie ma nigdzie ...najwyzej siostra mi zamowi i bede miala co czytac w Pl 😉
Zuzia stala stala itd ,a dzis chcialam poudawac,ze idzie a ona tak nogami przebiera!!!!!!!!!!!! dobre dobre....tak samo myslalam stawiajac ja na nogi,ze nie da rady ,a tu szok, teraz tylko trche sily i rownowagi i jak sie rozpedzi sama to beda bécki o sciany i meble...pieknie nozkami przebiera moze pozniej nagramy bo to az mi dech zaparlo 🙂
Monia biedna ta Julcia ale juz blizej niz dalej do konca tych zeboli....przed nami jeszcze wszystko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gartuluje kupy na nocnik, my chyba zaczniemy probowac za miesiac bo dzis sie dowiedzialam ze maly dostal sie do zlobka, wogole na to nie liczylam, bylam pewna ze nie mamy szans a tu taka niespodzianka, juz nawet nianiki szukalam, skoro tak to chyna sprbujemy, najwyzej zrezygnujemy potem, a moze sie uda i polubi zlobek.

bedzie miec rok skonczony i na poczatku tak przez pol roku tylko na 4 godziny aby sie przyzwyczajal po malu, maz pracuje, maz pracuje na zmiany i jak ja sie dostosuje to uda nam sie go odbierac po 4 godzinach.

boje sie troche

my jutro nad morze jedziemy wiec dopiero za tydzien sie odezwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 czemu taka paskudna pogoda jest a w pl tak cieplo ;/ akurat jak wyjechalismy to tam upaly ;/ bylismy dzis na szczypionce naszczescie kolejna za 2,5 roku. Co do nocnika to u nas nadal nie chce siadac i ucieka, powodzenie ma mycie zebow ciagle ze szczoteczka chodzi 😁 wogole po przyjezdzie z Polski lobuz z niej taki ze mam dosyc ;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...