Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Leniuchy 😜 😜 Ja tydzien po slubie mialam wszedzie pozmieniane 😁 Sylwia u mnie w przeciagu 1,5 miesiaca mialam 1,5 dnia slonecznego i bez deszczu....Co do prezentu na roczek,to my kupilismy mlodej rowerek i ma z niego wielka radoche.Wlasnie wciagnelam kawal ciasta marchewkowego i zaraz pekne 🙃 🙃 🙃 🙃 Maja ty bys widziala jaka radocha byla z tego laptopa,az piszczala 😁 😁 A przepis juz ci pisze..ja mam dzis to na obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Koniec swiata z ta pogoda, dzis 4 razy podejscie do spaceru robilma. Za 3 razem i tak nas deszcz zlapal a za 4 tylko troche pokropilo. Dobrze ze troche slonca w Polsce zlapalysmy bo inaczej to chyba jakas krzywica by nas dopadla. Najgorzej z tym praniem, kisi sie w domu. Mam suszarke w pralce ale nie cierpie jej, nie idzie ubran doprasowac pozniej, a swetry to albo sie o kilka rozmiarow za male albo za duze robia. Chyba sie przeprowadze do Dubaju, tam bede tylko na goraco narzekac, a tu deszcze, wiatry, zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Jezu,jak mnie dzis plecy bola 😞 😞Masakra,zadne tabletki nie pomagaja 😞

to zluzuj, odpocznij....

Juz sie bardziej nie da...wlasnie wrocilam od lekarza,bo bylam po moj rezonans,zeby miec do szpitala...no i juz sie wcale nie dziwie,ze mnie plecy bola 😞 Bo,ze dysk mi wypadl,to wiem,ale o reszcie niespodzianek nic mi nie mowiono 😞 To sie kurwa zdolowalam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo 🙂
Maja wszystkie szczepienia moga miec skutki uboczne. ale i tak jest mniejsze ryzyko powiklan niz jezeliby dziecko zachorowalo na dana chorobe 🙂
Monia uszy do gory, my tu wszystkie za Ciebie kciukasy trzymamy 🙂
A i gratulacje nowych butkow dla Zuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, trzymaj sie 😘
Nusia, jasne, ze zawsze istnieje ryzyko, tylko, ze tutaj nie badaja dziecka przed szczepieniem i dla nich nie jest wazne, czy dziecko nie jest przeziebione, byleby goraczki wysokiej nie mialo, oni odpowiedzialnosci nie biora na siebie, dlatego miom zdaniem, trzeba byc naprawde pewna ze dziecko jest zdrowe, zanim sie je zaszczepi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pochmurno ale slonce sie przedziera troszke 🙂
Nusia wiem wiem......tak napisalam o tym bo nie wiedzialam o tych powiklaniach dlatego chcialam ten temat rozgadac czy cos slyszalyscie. Ja mala bede szczepic napewno. Naturalnosc niestety nie jest przystosowana do tego naszego terazniejszego konsumpcyjnego swiata i pewnie nie szczepiac jej zrobilabym jej swiadomie krzywde...
ide robic kanapeczke jeczydupce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam w ten piekny sloneczny dzionek 🙂
zaraz sie zbieramy tez na spacerek,bo wczoraj byla tragedia...wyszlam sama na zakupy i wrocilam mokra kura hehe 😉
Monia wspólczuje Ci bardzo tych pleców ,ale teraz jak wiedza wszystko na pewno szybciej cos zdzialaja :*
Kasia dobrze wiedzieć z tym aktem urodzenia. Dzisiaj wlasnie bede szla to pewnie mi tez powiedza 😉
Mia wyprowadzam się razem z Tobą hehehehe 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas kolejny dzien upalu 😜 az wrocilam z MAryla do domu bo na dworze nie szlo wytrzymac. zobaczycie ze pogoda w angoli sie poprawi jak ja wroce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Spacer byl pierwszy od 11-13, drugi 17-18. Obeszlam wszystkie Childcenters w okolicy i wybralam 2 do ktorych bede chodzic z Iza. 1 jest naprawde super nowe i piekne,a ogrodek maja caly w sztucznej trawce, wszystkie zabawki firmowe, duzo miejsca, mam nadzieje ze bedzie fajnie. Zaczynamy w przyszlym tygodniu, bedziemy chodzic na grupy dla maluchow 0-12 mies. Co o tym myslicie, chodzicie na cos takiego? Monia chyba chodzila bo cos pamietam. Wkurza mnie to siedzenie w domu zwlaszcza jak pogoda taka do d...
Ale dzis bylo ladnie, pranie mi poschlo, wialo troche ale slonce robi swoje.
Nusia przywoz nam to cieplo i buziaki dla Marylki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Spacer byl pierwszy od 11-13, drugi 17-18. Obeszlam wszystkie Childcenters w okolicy i wybralam 2 do ktorych bede chodzic z Iza. 1 jest naprawde super nowe i piekne,a ogrodek maja caly w sztucznej trawce, wszystkie zabawki firmowe, duzo miejsca, mam nadzieje ze bedzie fajnie. Zaczynamy w przyszlym tygodniu, bedziemy chodzic na grupy dla maluchow 0-12 mies. Co o tym myslicie, chodzicie na cos takiego? Monia chyba chodzila bo cos pamietam. Wkurza mnie to siedzenie w domu zwlaszcza jak pogoda taka do d...
Ale dzis bylo ladnie, pranie mi poschlo, wialo troche ale slonce robi swoje.
Nusia przywoz nam to cieplo i buziaki dla Marylki.

Pewnie,ze chodzilam i bardzo polecam 🙂 A dzis zaliczylismy playgrupe 1-5 i tez sie super bawilismy 🙂A potem caly dzien sie u kolezanki w ogrodzie goscilismy i niedawno do domu weszlismy...coz za cudowny,sloneczny dzien,az chce sie zyc 🙂A jutro nasipanowie maja wychodne i my z dzieciakami u nas siedzimy..taki babski wieczor 🙂Suuuper 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia super sprawa z tymi miejscami dla dzieci do zabawy 🙂 Też zamierzam z Milankiem zobaczyć jak jest ;-)
Ahh Monia masz rację - aż chce się żyć 🙂 My też dzisiaj cały dzień na dworzu,zakupy,spacer potem na ogrodzie z Milanem się pobawiłam hehe przełamał się i sam zaczął chodzić też po trawce, mama nauczyła grać syna w piłkę hyhy humor mi się poprawił dzięki tej pogodzie,bo trochę smutno było przez ostatnie dni po powrocie z Pl..jednak za długo tam siedziałam i się przyzwyczaiłam 😉
No ,a dzisiaj drinkujemyy ,więc jutro do Was zajrzę 🙂 Buziale kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie dzis lozeczko Zuzi obnizylam SAMA 😁 nic mi nie straszne 😁 HA!
Sylwia ile czekalas na pesel dla malego? od zlozenia dokumentow? bo z peselem moge ten dowod tymczasowy tak? a na niego ile czekalas? i ile trzeba fotek? bo tu zrobie zdjecia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...