Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ DZIEWCZETA 🙂
aaa i 100 latek dla Zuzi z okazji wczorajszych miesiecznych urodzinek 😘
ufff...pierwsza nocka za mna..masakra byla-odzwyczailam sie normalnie, a Pat 2 godziny plakal w nocy bo sie obudzil i mamy nie bylo 😞 Tomek mowi ze wszedzie pelzal i wolal mama...a dzis jak wstal to przylepil sie do mnie na maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

ojj to Zuzia dostala duzo zabawek na dzien dziecka i ubranka jej kupilam i takiego ma smiesznego osiolka gumowanego jak te pilki do skakania kiedys byly osiolek jest stabilniejszy i uwielbia go oklepywac 🙂 Jejciu dzis wieczorem juz bede nas pakowac o 4tej rano ruszamy 🤨 ale to zlecialo......
🤨
Mia a my tez mamy te pileczki i jak bedzie pogoda to jej w ogrodku rozstawie sprzet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej :*
Maja zazdroszcze jazdy na rowerze powaznie :P nie pamietam kiedy juz jezdzilam hehe a kiedys z Sara moja bardzo czesto wycieczki robilysmy na rowerach ;-) ale wtedy sie jeszcze mialo kondycje jako tako 😜 😁
Milan dzis juz lepiej na szczescie ,w nocy jeszcze mial goraczke i plakal ,ale dzisiaj jak reka odjal 😉
Za to pogoda jest okropna bleeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska jak zwykle jak sie rozpisze to nadrobic nie da rady 😜
DObrze ze u Milanka juz lepiej, jakie on ma superasne wloski 😁
Maja bezpiecznego powrotu do angoli deszczem i wiatrem plynacej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol 😁 moje ostatnie slowka przed wyjazdem do Anglii ...hmmm smutno i sie ciesze bo w koncu w moim lozeczku sie wyspie 🙂
za kilka dni napisze 😉 ruszamy o 4 rano :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia, ja się nie rozpisuje, bo właściwie niewiele się dzieje 😉 przecież nie będę wam tutaj zanudzac jaka Kaya jest kochana i wyjątkowa, bo dla każdej z nas nasze dziecko jest NAJ 😜 😜 😉 co chwile coś nowego mówi i jest taka śmieszna 😘 poza tym praca i tyle 🙂 a tak to puszcze usmieszka, skontroluje co się dzieje i tyle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Ja sie nie odzywalam,bo nas nie bylo.Dopiero wczoraj wieczorem wrocilismy do domu,ale bylam tak padnieta,ze nie mialam sily napisac 😁 😁 Maja szerokiej drogi 🙂Sylwiu ciesze sie bardzo,ze z Milankiem juz lepiej i mam nadzieje,ze dzis juz mu calkiem minelo.Zdjecia na fb zaraz podejrze 🙂Nudata podziwiam cie za te nocki.Jak ty kobieto dajesz potem rade w dzien?
A my dzis mamy wizyte w szpitalu..buuuu zalamka na maksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej :*
dzieki za odp 🙂 pogoda jest tak paskudna ,ze i tak nie bede malego ciagnac do GP ,a i tak nie dlugo szczepienie ,wiec wtedy spytam. a le skoro Nusia u Was podobnie bylo i bylo ok i tak samo Monia pisala to widocznie tak czasami jest ,a ja sie troche wystraszylam bo poprzednie zabki tak ladnie sie wybijaly i nie mial nic takiego na dziaselkach.
I co tu robic w ta pogode?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No..wiecie co moj synu zrobil?
Rozlal olej po calym salonie i sie taplal w nim jak ryba w wodzie 🙂 do tego on tez caly byl w oleju ,a jak sie denerwowal jak chcial pojsc ,a nie mogl bo sie wywracal caly czas hahaha myslalam ,ze pade 😁 gorzej bylo ten olej posprzatac...
Ciekawe jak tam Maji podroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babeczki
Sylwiu tobie juz na fb odpisalam,bo z tel nie moge sie zalogowac na mamusie.Adminie moze ty wiesz dlaczego tak jest?Bo na brzuszek loguje sie bez problemu
Kasia ja juz ostatnio pisalam,ze problem nocek poszedl w zapomnienie.Nie wiem,czy pamietasz,jak pisalam,ze notuje,co Julia je..no i po 3 dniach doszlam,ze ona w nocy nie spala,bo ja brzusio bolal po kaszce..bo paradoksalnie dawalam jej kaszke na noc ok 18,bo to niby lekkostrawne...a wlasnie to,ze na wyjazdach sypiala normalnie dalo mi do myslenia..bo wtedy zazwyczaj kaszki nie dostawala.I od jakiegos miesiaca jak kladzie sie o 20 to wstaje o 6-7 🙂 🙂Zyc nie umierac 😁
A co do wczorajszej wizyty,to juz spokojniejsza jestem.Operacja bedzie jak Julia bedzie miala 18 miesiecy.O dokladnym terminie poinformuja nas pozniej.Narazie wpisali nas na waiting list i pewnie pazdziernik/listopad trzeba bedzie sie tam wybrac...ale jestem szczesliwa,bo kosci sie rozrosly przez co nie trzeba bedzie ich docinac i dorabiac,tylko wystarczy wyciac te dodatkowe kostki i roznice w rozmiarze dorobia ze skory z tych dodatkowych kosci.Mam nadzieje,ze rozumiecie o co mi chodzi.Dzieki temu operacja nie bedzie trwala 5h tylko 2 i od razu zoperuja obie nogi.W szpitalu beda Julie trzymac 24h.Zaloza jej na 3 tygodnie takie wielkie opatrunki z bandazami,wiec jesli bedzie bardzo nalegac,to bedzie mogla na nich chodzic.Ale i tak zalecaja nam,zeby ja przez te 3 tygodnie nosic na rekach...bedzie ciekawie..po 3 tygodniach mamy przyjsc na zdjecie opatrunku i sprawdzenie wszystkiego.No a po ok.2 miesiacach powinno byc juz wszystko slicznie wygojone i pozostana tylko niewielkie blizny.O wszystko wczoraj lekarza przemaglowalam i jakos tak sie lepiej czuje z ta wyciagnieta wiedza 🙂 I powiem wam jedno,ze dziekuje Bogu,ze to sa tylko paluszki! Wczoraj jak widzialam te wszystkie chore dzieci to znowu plakalam...a najbardziej mnie w dolku scisnelo jak zobaczylam ok 10 letnia dziewczynke,ktorej mama plakala,bo dziewczynka miala raka i chemioterapia nie pomogla i nie sa jej juz w stanie pomoc..nie miala wlosow i byla taka blada i strasznie chuda..jejku,nawet teraz mi lezka poleciala,jak ja sobie przypomnialam..Straszne 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
No..wiecie co moj synu zrobil?
Rozlal olej po calym salonie i sie taplal w nim jak ryba w wodzie 🙂 do tego on tez caly byl w oleju ,a jak sie denerwowal jak chcial pojsc ,a nie mogl bo sie wywracal caly czas hahaha myslalam ,ze pade 😁 gorzej bylo ten olej posprzatac...
Ciekawe jak tam Maji podroz

Hahahaha brawo dla Milana 😁 😁 Mistrzostwo 😁 A Maja pisala,ze podroz spoko i Zuzia jest spokojna 🙂 A co do pogody,to ja dzis w domu siedze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Hey babeczki
Sylwiu tobie juz na fb odpisalam,bo z tel nie moge sie zalogowac na mamusie.Adminie moze ty wiesz dlaczego tak jest?Bo na brzuszek loguje sie bez problemu

nie wiem, to dwie różne strony - Mamusie, mimo dużego podobieństwa, jednak technicznie trochę różnią się od Brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Hey babeczki
Sylwiu tobie juz na fb odpisalam,bo z tel nie moge sie zalogowac na mamusie.Adminie moze ty wiesz dlaczego tak jest?Bo na brzuszek loguje sie bez problemu

nie wiem, to dwie różne strony - Mamusie, mimo dużego podobieństwa, jednak technicznie trochę różnią się od Brzuszka.

Kurcze,a mialam nadzieje,ze Admin mi pomoze.W ciagu ostatnich 2 miesiecy udalo mi sie tylko 2 razy zalogowac i to w sumie bylo tak,ze mnie logowalo,ale zalogowac nie moglo i w koncu strone odswiezylam i bylam za logowana.Potem jeszcze wiele razy tak robilam i sie nie udalo.No to lipa,nie dam rady z tel pisac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahahahahaha Sylwia dobre 🤪

Monia bidulka Julka, na szczescie za niedlugo bedziecie mieli wszystko za soba 🙂 tylko nie wyobrazazm sobie Julki na raczkach przez 3 tygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...