Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
O i Kasiula sie pojawila, witamy, witamy...
Nusia ty trzymaj te proszki na zabkowanie dla nas a nie rozdajesz, jak zwykle zapominasz o Izabelce. My wkrotce bedziemy przez koszmar zabkowania przechodzic, pewnie jak wroce do pracy na full to po nocach nie bede spac, teraz jak mam wolne to Iza spi po 13 godzin.
Na grupie bylo fajnie ale Iza jest jeszcze za mala tak jak mowilam, bedziemy z nbiach chodzic tylko na grupe dla baby. Dzis dzieci jajka obieraly, rozduszaly i robily kanapki z pasta jajeczna. Fajny pomysl, duzo tez bylo miejsc do malowania farbami na siedzaco i stojaco. Ta grupa to bardziej dla dzieci >2lat, nawet Marylka jeszcze za mala.
Jutro do pracy na caly dzien i tatus z Iza bedzie, mam nadzieje ze pogoda dopisze i beda mogli troche pospacerowac. Dzis wspolnie na 3 godz spacerku bylismy. Kupilam ogorki i zestaw do kiszenia w polskim sklepie i robie malosolne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka 😁 i znow jest sloneczko , Monia zle Ci napisalam to tylko chmura byla,a wedlug pogody ma padac po poludniu 😉 kurde stresuje sie tym job centre...... 😜 glupie nie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,ktore biora benefit pisalam kiedys o tej karcie jak sie konczy ten maternity certificate po roku od urodzenia,mozna cos takiego miec :
http://www.nhsbsa.nhs.uk/1040.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my od wczoraj sluchamy tego radia i Julia sobie tancuje 🙂
http://www.babyradio.pl/
Maja chmura mnie nie nastraszyla,bo u mnie dalej slonce 😁 😁 A JC sie nie martw,bedzie dobrze.I Zuzia tez napewno bedzie grzeczna 🙂
Kasiula dupo witamy,dawno cie nie bylo:*:*:*
Ninatrn polecam sie na przyszlosc 🙂Jak tylko bede mogla w czyms jeszcze pomoc,to wal smialo 😁
Nusia my ostatnio prawie zawsze wstajemy o 5:30 i tez planuje dzis sie z cora przespac 😁 Ale na szczescie ta 4 juz prawie wyszla,wiec jest nadzieja na poprawe
A ja wczoraj polazilam troche i jestem zadowolona.Wyrabiam sobie membership card u nas w Lesure Centre.Z racji,ze mam HB bede placic tylko 18f miesiecznie i moge korzystac w zasadzie z wszystkiego!I super,bo maja tez zajecia wieczorami i w weekendy.W niedziele ide pierwszy raz na aqua fitness 😁 W tygodniu bede chodzila na rozne zajecia,zeby wybrac to,co mi najbardziej pasuje.Napewno zobacze sobie joge,pilates,deep aqua aerobic i aqua zumbe,bo to sa rzeczy,ktore moge przy moich plecach robic.A potem w razie poprawy,to bede korzystac z innych dobrodziejstw hihi.A no i rowerek jeszcze mnie kusi 😁 😁 Ninatrn to zapisz sie na silownie,bedziemy sie razem wspierac przy zakwasach hihi.A i jutro o 11 mam wizyte u chinczyka.Ciekawe co mi powie madrego 😁 No nic,skoro NHS mi nie pomoze,to musze sobie jakos sama poradzic,bo do przewracania nie mam zamiaru sie przyzwyczajac 😁 😁
Dobra,ide druga kawke zrobic,bo zasypiam na stojaco 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia 1,71 m.
wogole odnosze wrazenie ze Olus sie nie najada. butelke dostaje co 2 h 150ml czasem nawet 170 ml.
bylam u GP to mi powiedziala ze to normalne ale dla nich to wszystko jest normalne nawet gdyby 2misieczne dziecko zjadalo by 200 ml 😠 😠 ostatnio tesciowa powiedziala ze to za duzo i ze przekarmiamy malego...ale wez tu nie daj jak dziecko placze...

jutro idziemy robic zdjecia do paszportu ciekawe jak to wszystko wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do wagi to mi sie w miare szybko udalo zrzucic, teraz waze 1kg mniej niz przed ciaza.a silownie mam w pracy i moge korzystac za darmo, tylko chyba czasu na to zabraknie, ja cwicze wieczorami jak klade Ize spac, brzuszki, pompki i na nogi i pupe cwiczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mia7 napisał(a):
Ninatrn- moja Izabela w wieku Olka jadla 90ml co 3 godz, teraz je max 150ml w nocy a przed spaniem 180ml. Ale on to chlop wiec potrzebuje zjesc.


Iza oila malo mleka a Maryla to znowu pochlaniala ilosci olbrzymie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wczesniej tez cwiczylam w domu ale Olek spi teraz po 20 min wiec nawet nie mam kiedy. nawet jak go wykapie i poloze spac to mam tyle rzeczy do zrobienia ze jak juz skoncze to jest 24 i padam na cycki... na silownie bede chodzila z rana jak Robert bedzie w domu na 2 godzinki i do tego osobisty trener bedzie mnie motywowal i dawal wycisk :P zobaczymy jak dlugo wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol :d bylam przezylam i jest ok 😉 c.d.nastapi 😁
kurde ja tez bym chciala na silke ale nie ma szans niestety, Michal pracuje na takie popieprzone zmiany 😞
a ja dzis kompoty robilam truskawkowe! 😁 pycha 🙂 mam z 8 sloikow :P
i spacer odbebniony i spotkanie z kolezanka i jej synkiem ,Zuzia uczyla go sie dzielic heh, dawala mu zabawke i zabierala i znow dawala bo on jej wyrywal to ona mu pokazywala jak spokojnie 😁 ale jaja hehehe moje dziecko jest coraz bardziej kumate 🤪
ide ,bay 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia bo ty najpierw musialabys przytyc w ciazy,zebys to mogla zbubic hehehe 😁 A ty wygladalas rewelacyjnie 🙂 Ninatrn no to jestes caly centymetr wyzsza ode mnie 😁 Maja to zapisz sie na takie zajecia co ja,bo oni tam zaczynaja o 8 rano a koncza o 21 😁 😁 Wiec napewno gdzies sie wcisniesz 🙂 Hehe tak sie rzucam,a jeszcze nie poszlam.Zobaczymy,czy po niedzieli bede miala taki zapal 🙃 🙃 Kasiu zdrowka dla was!! Zagladaj czesciej:*
A mi jeczmien wyszedl na oku 😞 I boli 😞Dobrze,ze mam masc antybiotykowa po ostatnim,to od razu posmarowalam.Stwierdzam,ze oni tu maja madrzejszych aptekarzy niz lekarzy..bo ta masc dostalam od aptekarza pod lada i po 2 dniach jeczmien znikl,a gp mowil,ze mam woda przemywac i styknie...tak samo,jak po smierci rodzicow mialam nerwice zoladka...gp zlecal miliony badan i dupa,a aptekarz od razu kazal mi lykac tabletki na chorobe lokomocyjna,bo to hamuje odruch wymiotny.I tym mnie uratowal,bo juz ledwo co chodzilam 😁 😁 A dzis o 11 mam wizyte u chinczyka wiec prosze trzymac kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nią, codzienna gimnastyka- podziwiam 🤪 Kasiula, wracaj szybko do zdrowia 😘 Maju, moze Zuzia ma zadatki na nauczycielkę 😜 Monisia, powodzenia u chinczyka 🙂 ja wczoraj miałam ambicje Kaye wsadzić w tetre i zobaczyć jaka będzie reakcja jak się zesika, zesikala się, lekko skrzywila i... Tyle 🤔 jak już drugi raz się posikala w ta sama pieluche to był taaaaakiiii krzyk ze szybko ja cała przebieralam i w pampera wsadzilam 😉 😉 😉 i stwierdzilam ze jeszcze trochę poczekam 🙃 potem jeszcze popisze na kompie u góry, bo jestem na dole i na iPad nie jest tak wygodnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, mam sprawe :
moja Paulina wynajmuje flat od agencji, jest tam straszny grzyb, zaczal wychodzic od razu jak sie wprowadzila, sami czyscili sciany jakimis plynami, woda z octem itp... miala pochlaniacze wilgoci, ... w kazdym razie jest tego coraz wiecej i wiecej...
zglosila do agencji a oni odpowiedzieli jej ze grzyba ma bo niewlasciwie uzytkuje mieszkanie i tyle dodali instukcje co ma robic, zeby go nie bylo i koniec. ona chce isc z tym dalej i nie wie gdzie, ja w sumie tez nie bardzo wiem gdzie? do counsilu? chyba nie? ktoras z was wie cos na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mi sie zdaje,ze do councilu. B oto grubsza sprawa pewnie mury od zewnarz sa przezarte plesnia. U mnie to samo ale teraz jakos nie ma ,a landordka sie nie odzywa sie zapadla pod ziemie...
Kasia sa takie firmy ktore sprawdzaja jak gleboko w scianach jst grzyb itd. taka grubsza rzecz, na upartego moze udowodnic ,ze to nie jej wina. Bo tak naprawde to w ch...j uciazliwe jest. A to znaczy,ze mieszkanie nie ma odpowietrznikow albo wentylacji odpowiedniej niech sobie nie da wmowic,ze to jej wina.
a blokade klawiszy juz mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia do citizen advise bureau. I niech zagrozie landlordzce ze nie bedzie placic czynszu. oni zawsze tak mowia, ze to od niewlasciwego uzytkowania... ma male dzieci, niech idzie do gp i powie ze maluchy kaszla bo wilgoc jest w domu to gp tez list wystawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...