Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka 🙂
Razem z Patryczkiem dziekujemy za zyczenia 😁
]100 lat dla Olusia 😘:kiss
u nas pogoda fajna sie zrobila-tylko ze ja dzis na nocke-a to juz nie jest fajne 😉
co u Gosi???zaginela w przestrzeni internetowej...tza jakies listy goncze za nia rozpisac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
No jestem :P
I spoznione zyczonka sle dla chlopaczkow :*
Monia babo w koncu sie cieszysz 🙂 I mi tez by sie przydal taki aqua fitness :P musiala bym w koncu pomyslec nad czyms ...
A my wczoraj caly dzionek ze znajomymi bylismy w takim miasteczku obok 🙂 chlopaki sie wybiegali na lace ,a pozniej bylismy zjesc obiado-kolacje hehe fajna niedzielka 😉
u nas tez pogoda super... 🙂 wlasnie zaraz sie zbieram na spacer z kolezanka jak tylko malec mi sie obudzi! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JEZUUUU , nie wiem co sie ze mna dzieje ostatnio ale moglabym spac cal dzien ;/
dzis tez mialam isc na silownie i nic z tego nie wyszlo bo zaspalam ;/
chyba budzik musze zaczac nastawiac i wstawac o 7 bo inaczej jestem nie do zycia ;/
wczoraj nachodzilam sie z mama i dzis czuje zakwasy w lydkach...
moi mezczyzni ucieli sobie drzemke a ja zabieram sie za sprzatanie wyparzanie butelek i pranie...
nudata dziekujemy z Olkiem za zyczenia i przesylamy spoznione zyczenia dla Patryka 🙂
sylvianka3 dziekujemy za zyczenia 🙂
uciekam poki Olek spi przynajmniej cos porobie w domu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku to i Olus malutki juz dwa miesiace jest po tej stronie, spoznione buziole 😉
Zuzia znow oglada teletubisie i robi im papa 🙂 zabawne ile ona sie od nich uczy hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh dziekujemy 🙂
mam pytanie... otoz moja HV powiedziala mi ze mam zapisac malego do Childrens Centre i jak patrzylam na zajecia to wszystko zwiazane jest z karmieniem piersia. nie wiem czy ma sens zapisywanie sie na takowe zajecia skoro nie karmie piersia.... co o tym myslicie??
poza tym coraz bardziej denerwuja mnie plakaty banery i wszystko zwiazane z propagowaniem karmienia piersia ;/
ja nie moge karmic piersia i czuje sie jak taka ''gorsza matka'' widzac te wszystkie naglowki tymbardziej ze nikt mi tak naprawde nie pomogl kiedy mialam zastoj mleka. wiecej byl;o stresu i placzu mojego jak i |Olka przy karmieniu piersia. mimo iz mowilam swojej HV o problemie to kazala mi tylko odciagac mleko pompka 😠 😠
jak poszlam na pierwszy check up z Olkiem i powiedzialam GP ze nie karmie piersia to spojrzal na mnie z takiwm wyrzutem w oczach ze o malo sie nie poplakalam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn o 7 budzik?Lo matulu a ja tu sie ciesze jak do 6:30 pospie haha.O 8 to ja juz dzis z domu wyszlam haha.Ale to jeszcze nic,bo ta znajoma co ze mna chodzi na fitness to ona urodzila w marcu..ta ma dopiero spiochq...dzis o 11:45 napisala,ze dopiero wstaly!!Aaaa i najlepszego dla Olusia.a co do nagonki na karmienie piersia,to tez tak mialam...prawie w depresje wpadlam...i teraz z perspektywy czasu powiem ci,zebys to pierdzielila.Jula byla karmiona mm i zyje,jest zdrowa i pogodna.A co do children centre to polecam zajecia z baby massage.sorki za bledy,ale siedze w parku i z tel pisze.z reszta ide juz Marysie z przedszkola odebrac,bo siostra jest u lekarza..Sylwia prsyjedz do mnie,bedziemy razem chodsic.Maja dawaj fote Zuo,bo sie stesknilam hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia dzis wstalam po 9...i nadal chce mi sie spac...
zaraz bede dzwonila o te spotkania z baby massage 🙂 i jeszcze baby moves 🙂
moze ruszymy sie z domu wreszcie... chcialabym z nim tez na basen chodzic ale wydaje sie ze jest jeszcze za maly... Monisia ile miala Julka jak zaczelas z nia na basen chodzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
musze znalezc jakis dobry basen i tez z nim pojde... zapisalam sie wlasnie na sesje baby moves 🙂
w srody popoludniu 🙂 na baby massage musze poczekac bo juz sie teraz rozpoczely zajecia. wiec dadza mi znac jak sie zacznie nowa tura 🙂
czy ktoras z Was zageszczala mleko kaszka?? ja nadal mam wrazenie ze Olek sie nie najada ;/ i kiedy zaczelyscie wprowadzac nowe jedzenie ??
polozylam Olka na brzuszku wlasnie ale cicho posiedzial i za chwile zaczal plakac starsznie...
wiec go wzielam na rece zeby sie uspokoil... szkoda mi patrzec jak on tak placze i sie denerwuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewuszki szybko przeczytalam i pozniej cos wiecej napisze ,a teraz sie szykujemy i idziemy na szczepienie 😞
Ninaa ja do tej pory mojemu malcowi zageszczam mleczko kleikiem ryzowym ,bo samym mlekiem sie nie najadal od poczatku! pozniej cos jeszcze napisze pa i trzym,ajcie kciuki za nas ,zeby nie bylo ciezko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze po prostu tak ma 😉 Maryla wypijala dziennie 1600ml mleka a norma byla okolo 900 😜 wydaje mi sie, ze on jest jeszcze za malutki na zageszczanie. moze sprobujcie mleka dla hungry babies. on jest chyba wiecej kaloryczne i tresciwsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, Ninatrn nie przejmuj sie tym,ze nie karmisz cycochem, nie kazda moze, u nas bylo pol na pol do 4go miesiaca, bo mialam bardzo malo pokarmu ,a chcialam karmic ale zrezygnowalam bo ona sie bawila wiecej niz pila i w koncu dostaje aptamil. Inne jedzenie to chyba po 3cim miesiacu podawalam tzn, marchewe, jesssu juz nie pamietam....w kazdym razie teraz jje to co ja, i sra rodzynkami heheh, tzn rodzynki sie nie trawia lubi je ssac ale nie gryzie 🤪 😜 😜 😜
Ninatrn ja pozniej kolo 3-4 miesiaca zageszczalam na noc mleko kleikiem ryzowym ale pozniej i kaszka. z ta marchewka chyba przesadzilam nie pamietam kiedy ja dawalam bezzz kitu..I spala Zuzia czesto cala noc, teraz tylko jak wariat lunatykuje i rozbija glowe o szczebelki w lozeczku, wedrowiec nocny..
A tak poza tym to infekcja juz poszla papa, i wszystko wygojone. Tylko ma jakies place na brzuszku takie malutkie chropowate, nie wiem czy to nie od nabialu, bo juz i do sera sie dorwala...
Kupilam jej dzis balona na helu ,konika jednorozca, koocha go 😁 i ciagle na niego paluchem pokazuje hehe
a wogole to mam podly humor dzieki mezowi, wiec ide , papa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Milankowi dodawalam jak byl malutki tak pol lyzeczki tego kleiku i to Mu wystarczalo i ja tez karmilam do 4 miesiaca piersia ,ale i tak dostawal tez flache! Nie mialam takiego tresciwego pokarmu i nie najadal sie sama piersia. Az w koncu pokarm i tak zaczal zanikac i wcale nie uwazam ,ze bylam jakas gorsza matka przez to,wiec nie masz sie co zadreczac tym,bo bardzo duzo dziewczyn nie karmi piersia,bo po prostu albo malenstwo nie chce ,albo matka nie ma na tyle pokarmu.Roznie bywa.A ta baba w przychodni sie nie przejmuj :*
Maja ciesze sie ,ze z Zuzia lepiej :* 🙂 i co ten mezulek Twoj narobil znowu!
U nas sloneczko,a u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a z Milana szczepieniem nie bylo tak zle!dzielny chlopczyk moj :* dwie pierwsze tylko troszke jeknal ale kupilam Mu specjalnie nowa zabawke telefon i pokazywalam ,ale juz po trzeciej szczepionce sie bardzo rozzalil 😉 jak weszlismy to do babki dyskutowal ,smial sie hello robil hehe a po szczepieniu nie chcial na nia patrzec nawet! 😜 😜 a teraz jak Mu ten telefonik pokazuje to tez zaczyna plakac... hehe
A inne jedzonko tez po 3 miesiacu jak Maja zaczelam dawac malemu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe Milan bedzie mial traume...co telefon zobaczy,to pomysli,ze beda go kluc 😁 Super,ze byl taki dzielny 🙂Maja ja tez sie ciesze Zuzulkiem,a Michalowi nakop do dupy,co ci sie lepiej zrobi 😁 😁 Ninatrn to u was trzeba sie umawiac?U nas te grupy sa na zasadzie walk in.A co do mleka,to ja sprobowalam kilka razy zagescic,ale Julia gorzej spala niz po niezageszczonym.A co innego jedzenia,to mam filmik i byl nagrany 28.05 😁 Ale to tylko troche jabluszka dostala do posmakowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
Nitram karmieniem cycuchem sie nie przejmuj-ja karmilam do 3-go miesiaca pol na pol,z przewaga sztucznego,a potem calkiem przeszlam na sztuczne,na uwage hv odpowiedzialam ze szczesliwa mama to szczesliwe dziecko,a decyzja o karmieniu to Twoja decyzja i koniec.
a maluch nie ma czasem skoku rozwojowego teraz? bo tak jakos moj przechodzil i mial wtedy wiekszy apetyt 😜
potem napisze bo mnie Pat ciaga za wlosy..alaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
ja tez Kayi dawalam inne jedzienie w okolicach 3 mies. mojej Pauliny maly tez ma 2 mce i tez je mleko tak co 1,5 - 2 h i potrafi zjesc nawet 120 🙃 juz w niektore 0-3 sie nie miesci ( a niby taki szczuplutki jest ) 😆 😆
nie bardzo mam czas, potem napisze wiecej (moze) 😜
bylismy wczoraj u brokera dowiedziec sie jak to bedzie z kupnem domu i .... nie bedzie lekko, dlatego, ze M ma od niedawna dopiero legalny pobyt w uk.... 🤨 🤨
a pojutrze odbieramy dla mnie samochod - zmieniamy na taki sam, jaki mam, tyle, ze nowszy model - z 5 latka na 2 latka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no Olek ma 2 miesiace ale ciuchy nosi dla 3 miesiecznego dziecka 😮
bylam dzis na silowni sie napocilam a po wysilku do sauny mmmmm jak sobie przypomne to az mi sie blogo robi :P
tylko musze sciagacz na kostke zanlezc bo cos mnie pobolewa...
Monisia za duzo chetnych jest i robia turami zeby wszyscy mieli szanse 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ninatrn ja karmilam piersia 5 tygodni i tez byla presja ze strony GP. Teraz nie wyobrazam sobie jak bym mogla karmic dluzej. dziecko zdrowe, rosnie. A w nocy nadal sie budzi na mleko ok 2am. Pokarmy stale po 3 miesiacu. Nie wazne co jej dodam do mleka na noc i tak swtaje na mleczko raz, ale on aszybko chodzi do lozka ok 7-8pm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No widzisz Ninka ,wiec sama nie jestes 🙂
Milan na miski zaczal wolac " bijom'' ,a szwagier kupil chomika ma na imie Jasiu lol i wola do niego ''jejo'' hehe!
Monia dzisiaj ja mam na sluzbie kolezanki synka 😉 i zobaczymy czy dalej bede chciala miec drugiego malucha :P haha
Radek poszedl z malym na zakupy ,a ja mam chwile relaksu 😎 😎 😎 cudowna pogoda,wiec jak wroca to maluchy poszaleja na polance troszke! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...