Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Majka fajnie samochodem jechac ,bo faktycznie mozna z PL sobie naladowac wszystkiego ,bo nie masz limitu z bagazem hehe 😉 Co to jest 15kg... 🤢 zawsze wylupuje dodatkowe 5 kg ,ale to tez wielkiej roznicy nie robi... a moze kiedys sie tez samochodem wybierzemy hehehe jak sie naucze tutaj jezdzic :P ale to chyba za 10 lat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nudata doczekasz sie zabkow i pewnie kilka naraz wyjdzie 😉 juz prawie jestem ogarnieta i musze sie znow wziac za wystawianie tego wozka na ebayu......moze macie jakas ciezarna w okolicy :P???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dopiero mam chwilke......ciekawe jak tam Monia nic sie nie odzywa..
Sylwia prawie caly dzien bylo sloneczko!!!! 🙂 dopiero pod wieczor lekki deszcz.
Dzidzia spi becka dzis zaliczyla ze schodka i ma limo nad okiem na szczescie nie duze...ahhhh wogole zachrypnieta jest, ma plesniawki i na pipce lekkie odparzenie, zla jestem ale nie moglam tego przewidziec bo bardzo duzo siusia ostatnio bo i pije mnostwo ,a ja nieprzyzwyczajona jeszcze i przegapilam bo powinnam widac czesciej jej pampki zmieniac kiedy sie tyle rusza,moze ja tam piecze i dlatego jeczydupka taka jest 🤨
Nudata......spokojnej nocy mam nadzieje,ze dojdziecie do porozumienia.....:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie caly dzien szaroo i padalo :/
posmaruj malutkiej czyms w miejsca odparzone to na pewno zlagodzi Jej troszke!
a Monia dobrze, miala dzisiaj sluzbe hehe kolezanki synka pilnowala 😉 pisala ,ze sie z Julka caluja caly czas 😜 😜 i nie moze z kom na forum pisac dlatego sie tutaj nie odzywa
Milan zrobil sobie drzemke dzisiaj od 17 do 18.30 i dopiero jestesmy po kapieli i zasypia tzn udaje ,ze zasypia hehe 😉 rozwalil mnie teraz jak go rozbieralam ,bo bral skarpetki i zakladal sobie na stopy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Kasia super!! 🙂
Sylwia wlasnie zapomnialam sie pochwalic ,ze Zuzia np. jak skoncze ja czesac to bierze szczotke i sama probuje sie czesac, gorzej jak skarpetka tez probuje sie czesac 😜
milego dnia! i NAJLEPSZEGO DLA MONI :*:*:*:* STO LAT BABOLKU KOCHANY :*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img6134a.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7373/img6134a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/53703984.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/4859/53703984.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc :*
Maja ale Zuziolkowi wloski pojasnialy czy mi sie wydaje? 🙂 🙂 haha pierwszy rosolek na pewno smakowal ! I tez mala zacznie zaraz sama biegac jak juz przy meblach smiga. I w koncu mama tez sie pokazala na jakims zdjeciu na FB 🙂super :*
Milan tez czese wlosy ,ale gorzej jak sie zabiera za moje... hehe dzieci takie kochane teraz sa tyle smiechu czasami jest jak cos same probuja zrobic 😉 Milan ostatnio tez dojrzal jak mama zamiata i stolik wycieram to on zaraz leci po swoja mala miotle i to samo robi i po sciere i stol wyciera ,albo dzisiaj nawycigaal chusteczek nawilzajacych i sie myje i przy okazji mnie!Teraz ma taki okres ,ze wszystko po mnie malpuje ,ale czasami mnie zadziwia 😉
Jej Zuzia tez juz zaraz roczek bedzie miala...Co planujesz na urodzinki?:-)
MONIA STOWKA JESZCZE RAZ :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaya fantastycznie sobie radzi na placu zabaw.
Zuzolek przesliczny.
Iza siedzi na kocu na podlodze i sie bawi godzinami, siedzi bez zadnych podporek i siega sobie wszystkie zabawki, czasem na brzuszku wyladuje a jak ja plecki zabola to sie polozy i cos gryzie. Ale nie moge jej zostawiac samej w pokoju bo jak sie zorientuje to marudzi, jak ja jestem obok to sie nawet na mnie nie patrzy zajeta zabawa. Coraz wieksza ta moja corcia. Najmlodsza na forum. Nikt nowy do nas nie dolacza.
W Londynie pada od wczoraj ok 19, non stop i to mocno, co za parszywy dzien. Co tu robic z tymi dziecmi caly dzien w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia napewno torcicho upieke czekoladowe 😁 i chce jej kolczyki zrobic wlasnie i mysle nad rowerkiem ale kurde nie mam go gdzie trzymac.......jak wozek sprzedam to sie zwolni miejsce.
Mia bawic sie bawic 🙂))Iza rzeczywiscie malenka przy naszych pociechach 😁 ale ona jest smieszna 🙂) uwielbiam na nia patrzec 🙂 i rzeczywiscie nikt do nas nie dolacza juz xxxx czasu....a wokol tyle brzuszkow hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie Izunia najmlodsza tutaj, nasze dzieciaczki takie juz wieeeellkieeee 🙂))) a Kaya najstarsza 😜PPP
my jednak rowerku nie bedziemy kupowac. stwierdzilam, ze to akurat jest zupelnie zbedna rzecz, nie mam przekonania do tej masy plastiku. z daleka ladnie wygladaja, ale jak wezmiesz to w reke i dokladnie sie przyjrzysz... 🤢 chcemy zaczekac i kupic jej za rok albo 2 taki wiekszy rowerek z odczepianymi kolkami, taki bardziej "prawdziwy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia sto lat i buziaki 🙂
Kasia my mamy trojkolowiec i jest mega radocha 😁 jak jest cieplo to Maryla jezdzi nim zamiast w wozku 😉
pogoda paskudna... wyskoczymy na play grupe kolo nas, nie bardzo ja lubie ale nie zniose kolejnego dnia w domu, Maryla chyba tez nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka wszystko co czekoladowe uwielbiam ,wiec tort na pewno bedzie przepyszny i mogla bys kawalek podeslac jakims expressem :P
Kasia my tez mamy rowerek podobny jak Nusia i jest w porzadku,stabilny i Milan tak samo ma radoche 🙂 Moim zdaniem na poczatek dobra sprawa,a wiadomo ,ze pozniej kupi sie normalny jakis bajerancki =]
Nudata ,a z malutkim co sie dzieje?Moze to jakies zabki beda szly?
A pogoda tragedia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas takie marudzenie,ze jeszcze tak nie bylo ,zdaje sie ,ze kilka zebow naraz sie pcha.A ona wyje z bolu i paluchy jeszcze do buzi laduje, dalam jej czopa viburcol i teraz sie bawi z tata bo mi juz nerwy puszczaja..... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...