Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia przeczytalam ze przejechalas szwagra samochodem 🤪
Kasia u nas tez zabawek za duzo i caly czas obiecuje sobie ze juz nic jej nie kupie a tu ciagle jakis pomysl mi do glowy wpadnie 😜 w sobote mamy Furzedown Festival i 2 okolo 50 domach w okolicy bedzie front yard sale i juz nie moge sie doczekac 😁
Nudata a moze zabki mu ida...
w ogole poszlysmy z mala na grupe a i dzisiaj bylo do 12 i dupka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek,jestem i ja.DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA!Kurde,nie mam kiedy do was zajrzec 😞 Rocznica bardzo sie udala.Sylwiu dziekuje za pomysl hihi 🙂 🙂Dawno tak milo wieczoru nie spedzilismy.W sobote znajoma u mnie caly dzien byla,a wczoraj pol dnia Lukasza pilnowalam,a potem poszlam sobie tel zmienic...niegdy wiecej Nokii!!!!!Maja u nas tez zabek idzie.Wczoraj wieczorem po kapaniu byla taka ropna narosl w tym miejscu co zab idzie,taki babel...Julia miala dreszcze i 40 stopni goraczki i dopiero po 4 rano udalo mi sie jej temperature zbic,a wtedy ona ozyla i chciala sie bawic...zasnelysmy o 5:40 a o 9 juz na nogach 😜 😜 Potem byli u mnie znajomi zyczenia zlozyc i kwiatki mi dac,a jak pojechali poszlam sie z Julia polozyc.Wstalysmy,zjadlysmy i biegiem obiad 😜 😜 😜 Brak mi czasu na cokolwiek 😜 😜 😜
Nusia my tez mamy rowerek i szczerze to jest jedna z najlepszych Julkowych zabawek.Fakt,ma ich za duzo,ale az taki majatek to nie jest,a Jula tak dumnie po parku jedzi hahaha.Boooosko.
Sylwiu zaraz wrzuce jakis filmik z calowaniem hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooooo kto to do nas zajrzal Pani Monika 🙂sa i filmiki !!! Ale sie buziakuja...ale filmik na tej sofie mnie rozwalil 😁 jakie podchody i na koniec taki calus!!! 😉
Monia Ty musisz zwolnic troche oszolomie :* 😁
Nina witaj :-) Mia i widzisz Izulka nie jest juz najmlodsza i mamy nastepna mamusie 🙂
Nusia ja wlasnie na ta bawialnie z kolezanka sie wybieram jakos na dniach w sumie pierwszy raz idziemy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Sylwia moze Milan to jednak Michalina? 😁 😁 😁 Swieeetna fota 🙂 🙂 Nusia gdzies ty?Dalej tego buziaka nie dostalam!Kurde,a ja szukam wizyty u GP.Wczoraj byli u mnie znajomi i pokazalam im list od tego neurochirurga mowiacy,ze moj bol nie jest bolem od dysku itd i ona zauwazyla,ze on popelnil tam blad...napisal,ze mnie boli gorna czesc kregoslupa i miesnie!!!! Chce to z GP skonsultowac,moze wtedy zorganizuja mi inna wizyte!Zwlaszcza,ze ostatnie dni jest gorzej,bo wieczorami i rano dretwieja mi nogi...dzis rano jak wstalam,to sie przewrocilm,bo ich nie czulam 😞 I noge sobie rozwalilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam wszystkich
u nas niewesolo, Pat dalej goraczkuje,jesli do jutra goraczka nie spadnie to czeka nas szpital 🤨
Biedaczek kompletnie nic nie je-wczoraj zjadl deserek ktory po minucie zwymiotowal i 2 chrupki kukurydziane, dzis 50ml mleka i nic wiecej 🤨, picie wmuszam praktycznie na sile. jutro rano lekarka zadecyduje co dalej robimy,caly czas jest na rekach i w takim polsnie i tak jeczy cichutko,nawet plakac nie ma sily 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia dodaj mnie do znajomych bo nie widze Milanka-tylko dla znajomych.
Pati-wracaj do zdrowia szybciutko przystojniaku.
Bylysmy dzis z Iza na grupie, myslalam ze same bedziemy taka okropna pogoda ale powoli mam i dzieci nazbierala sie cala sala, chyba wszyscy robia wszystko zeby wyjsc z domu i rozerwac jakos dzieci w taka pogode.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mia wyslalam zaproszenie do znajomych 🙂
Nusia ja dopiero teraz zobaczylam linka na poczcie 🙂 Marylka sobie swietnie radzi z samodzielnym jeedzeniem!! 🙂 kochana 🙂
Zdrowka zycze dla Patriczka :* biedny meczy sie tak strasznie! ale to maly ma sama goraczke czy jeszcze cos Mu dolega?
Monia wez Ty tego lekarza natrzaskaj tam!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...