Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

gosiaa21 napisał(a):
jak myslicie to zimowe czy juz wiosenne? http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Girls-Jacket-6-9-Month-/170777476296?pt=Baby_Clothing&hash=item27c3217cc8#ht_500wt_1202


gosia musisz zapytac ale wyglada mi na wiosenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Czyli tylko ja jestem stara i sie sypie? 😁 😁 A my wlasnie zaliczylismy pierwsza kupke na nocnki..ale i tak nocnik to wrog publiczny numer jeden..posadzilam ja,jak zaczela dusic.Owszem,kupe wydusila do nocnika jeczac,ze ja na niego posadzilam,a potem wstala i wytarla kupke mamusi w spodnie 😁 😁 😁 Jak ja ja kocham 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehehehe to gratulacje dla Julki hahahaha
Nusia jak w tym filmiku gdzie ojciec sie polozyl z dzieckiem do lozeczka a ono i tak wstawalo hehehe
Michal walczy na gorze z Zuzia zaraz kápanie ona taka rozgadana........a ja nie mam ochotki na nic ..dobrze w sumie ,ze cos mnie boli czuje,ze zyje hehehehe
A i bylam na solarium oczywiscie w gaciach heh ale mnie twarz piecze.....!!!! jutro bedzie masakros i mam jazde 2g o 10.30 .
Sylwia zdaj nam tu relacje z teorii 🙂!!! trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY moge tego sluchac i sluchac 😉


to teraz ja dziekuje Sylwiiiiiiii, bo za mna chodzila i nie moglam znalesc 😜 😁 ale brzydki pan 😜 za to pani przesliczna i ma zajebista fryzurke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Prosze bardzo :P ja męcze caly czas ten utwor :P
Maja ,ale nie mialam dzisiaj egzaminu tylko lekcje 😉 A w czwartek mam następną jazde ! tak mi sie to spodobalo...ciagle z kolezanka tez jezdze hehe odwożę sie sama do domu :P
Nusia taki klej to by się przydał.... 😜 😜 😜
Jula o mamy spodnie sie wytarla haha pieknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
ja nic nie mowie o nocy bo to znowu jakas pomylka byla 🥴 zaraz po sniadanku jedziemy do ambasady...
rozmawialam wczoraj z asia i mowi ze na chwile na dwor wyszla i czula jak jej jeansy zamarzaja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.Dzisiejsza noc byla najstraszniejsza w moim zyciu 😞I nie dlatego,ze prawie w ogole nie spalam,bo nawet nie czuje zmeczenia.Julia miala 40 stopni goraczki i pierwszy raz widzialam ja w takim stanie 😞Doslownie leciala mi przez rece,nawet ruszac sie bidulka nie mogla.Nawet teraz chce mi sie plakac,jak o tym mysle 😞A najgorsze bylo to,ze przez 3godziny ja tulilam i probowalam zbic goraczke,a ona tylko oczkami na mnie bezradnie patrzyla.Boze,nikomu takiego czegos nie zycze 😞 😞Dopiero po 3h zasnela,jak goraczka troche spadla,a ja juz od tego czasu,czyli od 4 nie zasnelam.Leze obok niej w lozku,zeby spala jak najdluzej..No bo w koncu sen jest najlepszym lekarstwem nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny!
Boże no co z tymi dzieciaczkami się dzieje! 😞 Dobrze Monia,że idziesz do GP ,bo faktycznie tyle czasu gorączka i to jeszcze taka wysoka temperatura ,ale ciekawe co u lekarza powiedzą?
Nusia,a to Asia w Polsce jest teraz czy w Uk też tak zimno??? Fakt zamrza wszystko łącznie ze smarkami w nosie 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Monia tak szybko ja pisze na lipcowkach i tam dziewczyna jedna jest pielegniarka bardzo duzo o dzieciach wie i ona zawsze zaleca chlodne kapiele, wrecz kaze to pomaga. Drastyczne ale pomaga bo dziecko bardzo goráczka obciáza.....biedna Jula.......
I reszta tez biedna.....
Ja ide jezdzic zaraz bolá mnie jajniki juz nic nie pomaga 🤨 ojjjjjojj wytrzymam .. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I po wizycie.Julia dostala antybiotyk.No i 3 razy dzienni ma dostawac nurofen.Obie mamy infekcje wirusowa plus Julia dodatkowo zapalenie uszka 😞 😞A ja mam brac co 2 godziny na zmiane nurofen i paracetamol 😞 Po prostu suuuper 😞 😞 Maja ja jej pol nocy zimne oklady na czolo i pachwiny robilam,zeby zbic ta cholerna temperature.Powodzenia na jazdach i wez moze nospe na ten bol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
I po wizycie.Julia dostala antybiotyk.No i 3 razy dzienni ma dostawac nurofen.Obie mamy infekcje wirusowa plus Julia dodatkowo zapalenie uszka 😞 😞A ja mam brac co 2 godziny na zmiane nurofen i paracetamol 😞 Po prostu suuuper 😞 😞 Maja ja jej pol nocy zimne oklady na czolo i pachwiny robilam,zeby zbic ta cholerna temperature.Powodzenia na jazdach i wez moze nospe na ten bol

Boże zapalenie uszka też bidulki dwie no 😘 zdrówka Wam życze !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...