Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
A ja zastrzele Zolze jak nic. Polozylam ja na drzemke z pol godziny temu to slysze jak gada sobie spiewa i robi wszystko,zeby nie spac ,a teraz mnie wola!!! noz diabel maly,a wiem,ze jak pospi to i tak z pol godziny bo to standard..
Monia ciesze sie,ze zaczynamy miec z gorki 😁
Kasia duzo zdrowka dla Kaji!
Nusia to ohydne juz widze jakby to osikal 😮


hahah Maja ja sobie wczoraj wyobrazalam jakby mi to obsral:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

😁 Nusia mamy podobny tok myslenia hahaha
a ja ubralam choinke z pomoca Ziazi 😁 a pozniej pranie wieszalysmy razem jak ona fajnie gadala : mama, Ziazia , i te marsjanskie 😁 bomba 😁 ale chodzilo o to ,ze razem pracujemy 😁
Ale juz zmeczona jest bardzo 😁 bawi sie jeszcze chce ja troche przeciagnac to moze i nie obudzi sie w nocy...byla przerwa juz ladnie spala cale noce i znow sie budzi na mleko kolo 4tej..i krzyczy mniam mniam.To wiadomo o co chodzi, woda nie da sie oszukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie oficjalnie porządki generalne zakończone 😁 Tylko podłogi muszę umyć jaka Ala pójdzie spać 🙂 Jeszcze pranie mi się pierze z pościelą 🙂
U mnie leje deszcz na całego 😠
hahahaha dziewczyny mój M na bank by to obsikał bleeee 🙃
Zuzia super z tą choinką 🙂 My w tym roku zamówiliśmy taką 60cm z końcówkami świecącymi bo i tak prawie w ogóle nas nie będzie w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i choina gotowa Wooooow 😁 heh, Ziaba spi, powiedziala mi papa i musialam wyjsc.Zaskakuje mnie codziennie.Kochana bestia.
U mnie porzadek jest zazwyczaj bo mam jobla na tym pukncie. Tylko Zuzi pokoj rozpierducha zabawek ale zawsze poodkurzane,czysto, posciel zmieniam czesto i nasza i jej. Okna wiecznie wycierane bo sie "poca" a tego nie lubie wiec latam i czyszcze. Kuchnia to moj swiat tam generalny porzadek raz w tygodniu bo mala przestawia i wyciaga mi garnki itd. A codziennie jest czysto po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
no i choina gotowa Wooooow 😁 heh, Ziaba spi, powiedziala mi papa i musialam wyjsc.Zaskakuje mnie codziennie.Kochana bestia.
U mnie porzadek jest zazwyczaj bo mam jobla na tym pukncie. Tylko Zuzi pokoj rozpierducha zabawek ale zawsze poodkurzane,czysto, posciel zmieniam czesto i nasza i jej. Okna wiecznie wycierane bo sie "poca" a tego nie lubie wiec latam i czyszcze. Kuchnia to moj swiat tam generalny porzadek raz w tygodniu bo mala przestawia i wyciaga mi garnki itd. A codziennie jest czysto po prostu.


Maja zamieszkaj u mnie:P rozpierdziucha, w kazdym kacie malej zabawki. dzisiaj sie wzielam i powystawialam na gumtree bo za duzo tego ma. ogolnie jest ok tylko wzielam sie za takie fest generalne z wywalaniem barahla co sie nazbieralo. jak zrobilam porzadek w szafkach kuchennych to mezu od razu sie pytal co wywalilam bo pusto jakos:P a okna tez mi paruja i prawie codziennie wycierac musze (jak jest cieplej na dworze to pary nie ma)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia przyjęłam zaproszenie dzięki 😘
Ja ogólnie jestem pedantką na serio nie raz się z mężem o to kłóciłam bo on uważa, że przesadzam, ale ostatnio przez remont salonu pofolgowałam bo robili go w dwóch terminach i czekałam aż skończą hihi za to teraz nadrobiłam i wszystko błyszcz 😁 Dzięki Bogu, że papiery, ubrania itp. rzeczy już jakiś czas temu posegregowałam 🙂
A okna tez wycieram codziennie przez parę 🤨
Powiedzcie mi czy te zbiorniczki pochłaniające parę z okien rzeczywiście są skuteczne jak się je przy oknie postawi ?? Bo chciałam zamówić ale może któraś ma sprawdzone ??
Moja Ala drugą noc ślicznie sama zasnęła w łóżku 🙂 Oby tylko w nocy nie wstała haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zamowilam te pojemniczki, dam Ci znac czy cos pomoga.
najlepiej jak snieg wczoraj padal to wzielam Manini na okno i pokazuje jej ze snieg i wow a ona do mniej mama myju myju (ze okna zaparowane i wytrzec trzeba:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁
Aisak a Ty masz na mysli takie damp trap? to one sa i w funciaku ale szybko sie napelniaja ja i tych probowalam w poprzednim mieszkaniu, pozniej kupilismy w B@Q takie wieksze i owszem zbieraly duzo ale ja to mialam wilgoc w tamtym domu czuc bylo jak sie wchodzilo,zreszta Monia przetestowala bo zaraz zaczela kichac jak weszla ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja patrzyłam na ebay na razie za tymi pojemniczkami, ale jak mówisz, że są w b@q to tam zajrzę bo i tak muszę po farby jechać 🙂 Ja mam wilgoć na ścianach w łazience ale teraz jest zamalowana tą specjalną farbą i lekko pasek nad oknem w kuchni mam dwa okna a jest tylko nad jednym nie wiem czemu 🤔 Poza tym ostatnio odkryłam troszkę plamek w szafce w rogu kuchni ale nie czuć ich było dopiero przy porządkach wyszło, że w ogóle są plamki wilgoci. Ogólnie to tylko mokre szyby mam i chce to zwalczyć tymi pojemnikami jeśli to coś da 🙂

nusia ale się uśmiałam !! hahaha na prawdę ! Twoja Córka miała minę jakby chciała Cie walnąć za zakaz malowania stópek hihihi urocza jest !
nusia będę wdzięczna jak dasz link jakie zamówiłaś 🙂 😘 I oczywiście czekam na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sieeema.I znowu Manini mnie o poranku rozwalila 😁 Aisak ja mialam takie cos.Naprawde duzo wody zbieralo,bo w ciagu miesiaca czasem pojemnik caly wylewalam,ale i tak jeszcze trzeba bylo okna wycierac.No,ale i tak bylo lepiej.Co do sprzatania,to tez mam jebca i maz ciagle marudzi,ze przesadzam...a sam ze mna sprzata haha bo tez lubi jak jest czysto 😁 Ale on to kurze sciera,tv pucuje,az sie blyszczy, odkurza,podlogi myje,lodowke rozmraza i myje,kuchnie sprzata,kuchenke czysci,sprzata Julii zabawki i czasem prasuje a no i okna myje i zakupy mi przynoi 🤪 Lazienka i sypialnia sa moje zawsze no i porzadki w szafach 😁 Ale ja to lubie 😁
Dziewczyny mowie wam Jula zwariowala na punkcie tych kulek haha.Od wczoraj siedzi i z tym kombinuje 🙂 A dzis wielki dzien-wieczorem cora sie kapie!!! 🙂 Pierwszy raz od prawie 7 tygodni 🙃 🙃
A moj maz wczoraj byl u GP i jego tez antybiotyk nie ominal..co tydzien jedno z nas bralo,najpierw Jula,potem ja teraz on.Dobra ide obiadek robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia masz złotego męża. Mój nie robi kompletnie nic w domu ! Nie pomaga a jeszcze dodatkowo brudzi i nie szanuje tego co ja robię. Lubi jak jest czystko, ale nie umie tego uszanować 😠
Julka pewnie będzie się cieszyć z mycia wieczornego 🙂
Dzięki za link 🙂 Czy to ma wkłady jakieś do dokupowania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak on jest bialy,a nie zloty 😁 😁 Haha no,ale fakt,jest bardzo pomocny.Nusia zanim zmienil prace,to bylo tak samo jak u was.Wiecznie go w domu nie bylo,a jak juz byl to go z Jula zostawialam,a ja sobie robilam co trzeba.Ale wtedy to mi w soboty wszystko robil,wlacznie z praniem 😁 A co do wkladow to w wilkinsonie dostaniesz za bodajze 6f i to urzadzenie tez tam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
dzisiaj dzien zapowiadal sie super, dziecko obudzilo sie w znakomitym humorze, zebralysmy sie z domu, zeby zalatwic kilka spraw i.... tu sie zaczely schody:
bylysmy w banku, a tam jest baaardzo goraco, wiec zdjelam malej kurtke, potem czas do wyjscia i tu zaczal sie problem - placz, bo ubrac sie nie chciala, ale w koncu dalam rade, wrocilysmy na parking, wyciagnelam z samochodu wozek i wtedy sie dopiero zaczelo 😠 😠 😠 😠
tak zaczela sie drzec, ze to jest nie do opisania 😠 😠 😠 przytelenie i tlumaczenie nie skutkowalo, wiec dalam spokoj , i tak sie darla caly czas. w sklepie oczywiscie tez ja rozebralam, tak sie darla, ze az zasnela, wiec na spokojnie jakies tam zakupy zrobilam, pod koniec sie obudzila i znowu sie darla, ubralam ja i oczywiscie zakladam czapke, a ona jak nie zacznie sie szarpac, wyrywac, dostala jakiegos ataku szalu....
wsadzilam ja do samochodu, troche sie uspokoila, pytam sie jej, czy juz jej przeszlo, a ona ze NIE . przy wyjsciu z samochodu tez histeria 😠 😠 😠 jestem wykonczona dzisiejszym dniem 🤨 🤨 🤨 i jeszcze okazalo sie, ze zgubila kolczyka 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieki mnie nie było... Ale nadrobilam was 🙂
Super ze Julcia już po zdjęciu opatrunkow 🙂 i wszystkie dzieciaczki widzę zdrowe 🙂
Kasiak, mała miała chyba zły dzień 🙂

Ja mam taki sam zbieracz wilgoci jak Monisia. W polsce są też wkłady do niego o zapachu lawendy 🙂
Super są te flamastry i kulki chyba zamowie dla siostrzenca 🙂

Krzysiu mały coraz grzeczniejszy i całe dnie spedzalismg na dworze lub zakupach. Moj tata wraca w sobotę do pl i miał całą listę zakupów świątecznych od mamy i siostry 🙂
Ja trochę smutna bo siostra z młodszym synkiem cały tydzień w szpitalu spędzili. Na szczęście już są w domku i mam nadzieję ze mały będzie sie czuł dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 my dzis bussy day. Ale juz pierdolki wystrojone w salonie 🙂 i na playgrupie bylysmy i u kolezanki mala wybrykala sie jak dzika, teraz tata wrocil z pracy a ona dalej biega jak wariat. A spala z 25minut w wozku jak bylysmy na miescie....i zjadla zupki duzo az mnie zamurowalo bo ona nic prawie nie chce jesc i kupal za kupalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...