Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U mnie to może był powód, że kuchnia była stara, nie nasz bo na wynajmowanym i może coś było z nią nie tak poza tym ona nie miała jednolitych krążków tylko takie skręcone spirale jak w kuchenkach turystycznych 🤔
Madzia bierz taką jak zamówiłaś bo później będziesz żałować, że kilka razy zmieniałaś decyzje a pierwsza zawsze jest najlepsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
tez ogladalam z bellinga, ale wlasnie wolnostojaca. A zamowilismy hotpoint, ale nie pamietam juz dlaczego 😁
A byc moze gdzies w recenzjach nie za dobrze sie wypowiadali o obsludze klienta bellinga, mimo ze to 'uk manufacturer'. Ale na to i tak nie patrze, bo sama pracuje u producenta i wiem, ze czasem wystarczy zmienic jedna rzecz w produkcie w uk, zeby sie nazywalo 'made in uk' - cala reszta spokojnie moze byc produkowana np w Chinach. Z Aga tak ponoc wlasnie jest 😉 No, ale to zupelnie inny temat, tak mi sie wspomnialo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No serio nie lubie o takich rzeczach decydowac, bo potem jest tak, ze zdecydujemy, nie przysla jeszcze a ja sie wlasnie zastanawiam czy aby na pewno dobrze wybralismy, czy nie zmienic itd, itd...wiesz co mam na mysli. Albo zaczynam panikowac czy aby na pewno dobrze wymierzyl, zeby sie nie okazalo nagle, ze nie pasuje albo cos....Ehhh... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
U mnie to może był powód, że kuchnia była stara, nie nasz bo na wynajmowanym i może coś było z nią nie tak poza tym ona nie miała jednolitych krążków tylko takie skręcone spirale jak w kuchenkach turystycznych 🤔
Madzia bierz taką jak zamówiłaś bo później będziesz żałować, że kilka razy zmieniałaś decyzje a pierwsza zawsze jest najlepsza 😉

A nasza ma takie zwykle metaliczne plyty. Jedyne co mi sie przy nich nie podoba, to to, ze wygladaja nieco jakby rdzewialy albo taki dziwny kolor przybieraja. Tak poza tym, to nagrzewaja sie szybko, naet bardzo. tylko ja zawsze wlaczam na najwyzszy a pozniej zmniejszam. Normalnie oszaleje tu! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Bry 🙂
U nas był udany dzień 🙂
Ja mam ogrzewanie z bojlera ale i termostat na godziny i dni jak Kasia ale my samy regulujemy. Grzejniki na 4-5 i piecyk w dzień na 21-24 stopnie ustawiony w dzień chodzi prawie cały czas a w nocy nie chodzi w ogóle.


21-24 stopnie? Wow! Nie za cieplo Wam? 🙂

ja tez tak ustawiam 🙂 tylko na noc mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W ogole dzis to wkurzona jestem, bo poszlam do pracy z tym glupim przeziebieniem. Mezus tez zlapal 'man flu'. Dal mi wczesniej smsem znac ,ze przez to ,ze sie nie czuje najlepiej ,to nie dal rady domu ogarnac (kuchnia jest w oplakanym stanie, bazel ,ze szkoda gadac). No ok. Rozumiem, ja tez bylam chora, wiem jak to jest. Przyszlam do domu i tak juz wiedzielismy , ze w piekarniku nic nie zrobimy 😜 , gotowac zadne z nas nie mialo ochoty, wiec zaczelismy rozmawiac na temat zamowienia pizzy. Ja zaczelam na szybko tylko sprawdzac maila i takie tam a on w miedzy czasie sie polozyl na sofie, zeby oczy na chwile przymknac. Ja specjalnie nic nie jadlam, bo mowie nie bede sobie psula apetytu. A on obudzil sie i nagle idzie do kuchni, bo sobie przypomnial, ze rano zrobil za duzo kanapek i moze on je zje, bo cos z apetytem nie tak...Wnerwilam sie jak nie wiem, bo czekalam specjalnie na niego, zeby pizze zamowic a on mi po godzinie, ze on nie bedzie. Myslalam, ze mnie rozniesie a w ciazy wiecie jak to jest 😜 On w koncu poszedl spac o tej samej porze, co maly a ja wnerwiona zamowilam sobie duza pizze i pochlonilam sama 8 kawalkow! Teraz mi sie nie chce ruszac, ale przynajmniej nie jestem ani glodna, ani zla 😜 Ale ciagle brakuje mi czasu, zeby poogarniac rzeczy, przygotowac sie na dzidzie i cala reszte i te cholerne przeziebienia jedno za drugim wcale nie ulatwiaja rzeczy 😞 Jutro mam polozna, ciekawe czy mi cos nowego ciekawego powie - pewnie nie 🤨 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia napewno bedziesz bardzo zadowolona 😉

Ja osobiscie polecam indukcje, rodzice mają i naprawde mega szybko się na niej gotuje. Plus super jest to że jak gotujesz np ziemniaki ustawiasz ze za 15 min maja sie wylaczyc i nie ma strachu ze cos tam w kuchni działa bo ty zapomnialas...
Ja w poprzednim mieszkaniu mialam indukcje i tez bylam zadowolona a teraz gaz. Lubie na gazie gotowac ale wlasnie kilka razy zlapalam sie na tym ze nie zakrecilam kurka po gotowaniu 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie rzeczy Ali rozwiesiłam 🙃 Boziu ile tego jest 🙃
Ja nie mam problemu z gazem, żeby zapominać go wyłączyć albo żeby coś mi podczas gotowania wykipiało i płomień zagasł i Alicja do kurków też nie podchodzi a więc jest ok 🙂
Madzia a Ty musisz się uspokoić bo to właśnie hormony dużo robią za Ciebie 😘 Lepiej odpoczywaj jak najwięcej się da ponieważ niedługo będziesz mieć jeszcze więcej na głowie 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha Maja to juz na emeryture mozesz isc:P 😉
my do gp dzisiaj znowu idziemy, mala tak kaszle, ze zaraz pluca wypluje 🤢 najlepsze, ze w zeszlym tygodniu kazali nam zabukowac wizyte na dzisiaj, zeby sprawdzic jak mala po antybiotyku i w zwiazku z tym, ze nie brala antybiotyku wizyte odwolalam. a dzis musialam zabukowac i na ta sama godzine wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gorzej...bylam u gp, babka osluchala i stwierdzila, ze jest ok. ze kaszel od gardla, ale zebym obserwowala mala, bo dzieci w jej wieku moga szybko zachorowac na pluca. a ogolnie to standardowy tekst z przysiegi lekarskiej - it's normal dzieci tak maja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu to musisz się kurować bo niedługo wyjazd !
Ja ogarniam dom ale musiałam usiąść odpocząć 🙂
Byłyśmy z Alą na poczcie i w sklepie za rączkę bez wózka - Alicja to kocha. Wszystkich zaczepia woła: HI albo je (czyli yes) , ok, bye bye i macha do ludzi hahaha 😁
U mnie dzisiaj biało ale od mrozu tyle, że słonko świeciło cały dzień i jeszcze świeci i było strasznie miło pospacerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam breaka:P ogarnelam i czekam, az ksiezna wstanie. sciagnelam przed chwila pranie z dworu, prawie zamarzlo 😜
fajnie, ze Ala taka zaczepialska, Maryla to raczej za mamina spodnica sie chowa.
a ja jutro do pracy na kilka godzin zobaczyc co sie pozmienialo 😜 dzikus sie do ludzi wypuszcza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a wczoraj dalam Malej mazaki i ona z nimi poszla tatusia budzic i przy okazji ozdobila nasze nudne przescieradlo

jak słodko 😉

ja za to do teraz nie ogarnieta. nawet nie bylo kiedy wlosow od rana umyc. teraz maly na mnie spi to mam chwile 🤢
choruje na cos slodkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia na temat mazaków nawet nic nie pisz bo my wczoraj Ali kupiliśmy taki stolik z rolką kolorowanek i do tego zestaw mazaków i kredek świecowych teraz mam mazaki wszędzie na ścianach, na kanapie, na ubraniach Alicji i na samej Alicji 😮 😲 🙃 🤪

Marylu chodź do mnie mam ciasto marchewkowe PYCHAAA 😉 😁 😜 😎

Ja już ogarnęłam cały dom teraz idę żurek wstawić mniam 😁

Nusia co do mrozu to ja kocham taką pogodę człowiek się lepiej czuje niż w ten deszcz i ponury dzień - dzisiaj aż chciało się wyjść 🙂 Co do pracy to super ! Wyjdziesz z domu do ludzi bardzo dobrze to robi. Ja szukam pracy ale niestety dla ludzi z moim wykształceniem nie ma w tym kraju pracy hahahahaha 🤪 🙃 A tak serio to nie ma ogłoszeń przed Świętami, ale myślę o rozniesieniu CV po barach i restauracjach chociażby na zmywak byle by kasa była bo do marca mam Mamę na głowie a raczej Jej problemy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...