Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam.Moje dziecko dalej stara sie mnie wykonczyc.Wczoraj obudzila sie o 23:45 i do 4:20 walczylam z nia,zeby zasnela,a o 8 wstala sobie wyspana 😁
Maja nie musisz im payslipow co miesiac donosic.Oni sobie srednia z 3 miesiecznych wylicza,tych co im daliscie.Tak samo bylo u nas w poprzedniej pracy Piotrka.Wosku nieprzelewalam,bo musialabym isc spac przed Piotrkiem,badz po,a ostatnio jest to niemozliwe z powodow zwanych Julia 🙃 🙃 🙃 🙃
Aisak ja w szpitalu mialam masaz szyjki i nigdy takiego bolu nie czulam,ale to dlatego,ze nie mialam szyjki calkiem skroconej a pani dr byla sadystka 😁
Madzia jak ja poszlam na wyznaczony termin masazu (jeszcze przed szpitalem) to mi powiedzieli,ze nie moga go zrobic,bo czop calkiem nie wyszedl i szyjka sie nie skrocila.Pamietam,ze tydz czasu nie spalam,dziewczynom na forum trulam,ze sie boje,a oni mnie do domu odeslali 🤪 🤪
A co do czekania,to ja podwojnie czekam 😁 Na ciebie i na Anie,ta moja kolezanke.Ona tez juz na bombie zegarowej siedzi,bo teraz jakos 40 tydz zaczela.Ale jej sie nie spieszy,bo chce do poniedzialku malego przetrzymac,bo wtedy jej rodzice przyleca.A jak zacznie rodzic do tego czasu,to bedzie musiala Lukasza do mnie przywiesc,a to jakies40min jazdy,bo sie na wypizdziejewo przeprowadzili 😁 Za oknem ma pola 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Monia, masz przesrane że tak brzydko się wyraze , z tym spaniem 😞 ja na szczęście nie mogę narzekać na Kaye, chociaż wczoraj jak jak ją położyłam na drzemke o 16.00 to obudziła się o 22.30 i powiedziała że już nie chce spać 🙃 ale na szczęście o 00.30 była już ugotowana. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No mam 😁
Chcialam isc na grupe z mloda,obdzwonilam wszystkie gdzie zawsze chodzimy i albo sa fully booked,albo nie ma dzisiaj,bo cos innego robia...najlepsze w srody chodzilam na takie zajecia sing and dance i co mi dzis pani powiedziala...ze moge sie zapisac...uwaga...na 22 lutego!Super!Jade z nia na kulki niech sie wyszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa, zapomnialam napisac że jak dziś rano sie obudziła, zeszła na dół, tam już był M , podsunela sobie krzesełko, sięgnęła kisiel z wieczora , przegryzla flipsami i popila czekoladowym mlekiem.nastepnie zjadla kawałek ryby. M przyniósł z Tesco świeże słodkie bułeczki z francuskiego ciasta, też zjadla a na koniec pochlonela 2 musy owocowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mialam masaz przy Oskarze, po calym dniu skurczy (tylko najwyrazniej nie wystarczjaco mocnych) no i byl taki sobie, ale to krotko trwalo, wiec luz, nic strasznego, ale musze przyznac, ze mi akcje przyspieszyl, bo skurcze sie zupelnie inne zrobily - tzn wlasnie takie jakie powinny byc: regularne, male odstepy miedzy nimi no i robily co mialy robic, do momentu jak sie zaczely rozchodzic. Ale moze cos w ogole z moimi skurczami bylo nie tak, bo one jak sie rozeszly , tak po paru godzinach znow byly takie, jak powinny byc, ale w szpitalu pozniej i tak mi pecherz przebijali, bo zas sie skurcze rozleniwily a pozniej przy parciu dostalam kroplowke, zeby jakosc partych polepszyc, wiec ciagle cos...No tylko wtedy jak mi robila ten masaz, to juz mialam jakies skurcze, a teraz nic.
Aisak - no 13go tez by byla ladna data 😉 Zreszta 10,11, 13 tez fajne - ale 11 i 13 mi sie najbardziej chyba podobaja hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Hej 🙂
Monia wiem jak masz z tym spaniem mi ostatnio Ala robiła takie akcje - kładła się o 20:00 wstawała po 22 i nie spała nawet do 6 rano jejku myślałam, że wyjdę z siebie i stanę obok !
Ja miałam masaż przy skurczach trwających już kilka dni bo chyba wtedy było to już 3 dni i może dlatego wydawał mi się nie bolesny haha
Madzia czekamy, czekamy już bliżej niż dalej 😉
Kasiu Kaja ma apetyt większy ode mnie 😁 😁 Ale to dobrze nie musisz się o Nią martwić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia!!!! ja myslalam,ze widzac Twojego posta opiszesz nam porod 😁 😜 😜 😜
Dzielna jestes wytrzymasz jeszcze troche 🙂 A to juz prawie prawie 🙂 Kurde......hehehe
Kasia no pojada Kaya smieciowicho tyle miesza 😁 moja bestia sie pogniewala na wszystko i ciagle nie nie nie nie ale jadla dzis sniadanie mowila,ze nie to ja zostawilam w krzeselku w jadalni i poszlam zmywacdo kuchni jak wocilam talerz prawie pusty i o dziwo nie poukrywane jedzenie gdzies tam tylko zjadla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu u mnie krzesła nie ma odkąd Ala zaczęła chodzić ponieważ u mnie Alicja od zawsze je tak jak Twoja Kaja. Na początku siedzi na kanapie i je ale w połowie kończy a później dojada podczas dni 🙂
Już pisałam na grudniu, że to super, że się odezwali to zawsze więcej kasy w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaska super.Musieli byc zadowoleni z twojej pracy skoro sie odezwali.
Nusia u nas idzie piateczka na dole,albo i dwie.Trudno dojsc:P I w sumie to tylko same piatki nam do wyjscia zostaly
Madzia nie opierdzielaj sie tylko na porodowke 😁
Ja dzis Julii zrobilam dzien dziecka.Poszlysmy na te kulki.1,5h mega szalenstwa.A najwieksza radocha byla z kilkumetrowej slizgawki.Nie moglam jej od niej odciagnac 😁 A potem poszlismy do siostry i byla tam jeszcze znajoma z synkiem i bylo takie mini przedszkole.Dzieciaki sie bawily,skakaly i wariowaly.A na koniec wracajac do domu poszlismy jeszcze do parku.Julia obiegla(doslownie bo sie bawilismy w ganianego)cale boisko,a wg znaku ma ono 980m!!Ja naprawde nie wiem skad ona ma tyle energii 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula ma ADHD i tyle hehehe
Nusia to juz po wszystkim mozna powiedziec 😉
Kasia i co mysle,ze podejmiesz sie tej pracy skoro piszesz? 🙂 fajnie, moj maz by sie pochlastal za prace na lotnisku bo on te siamoloty.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...