Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Musze wam to napisac 🙂Generalnie chcemy,zeby Piotrek do pracy poszedl,ale caly czas sie zastanawialismy,co zrobimy z Julia,jak do niego zadzwonia.No i dzis szukalam mlodej tu playgrupe i Jadzka (Ani mama dla Julii Babu 😁 ) wlasnie o to samo zapytala.To mowie,ze albo ja dam do przedszkola albo opiekunki jakiejs poszukam,ale pewnie lepiej nam druga opcja wyjdzie i ze to zalezne od pracy,jaka dostanie i w jakich godzinach.A Jadzia do mnie mowi,ze ona tak o tym myslala i ze jak bede chciala dac ja do opiekunki,to ona sie na to pisze.Bo ona nie chce,zeby Julia do obcej baby poszla,bo ona sie do niej przywiazala 😁 😁 I ze tak bedzie lepiej dla nas,bo nie bedziemy musieli sie martwic,jakbysmy czasem w pracy dluzej zostali czy cos 🙂I ze jak cos to ona odejdzie z pracy i pojdzie na zasilek dla bezrobotnych,my jej cos doplacimy i bedzie git 🙂Tym bardziej,ze jej juz tylko 2 lata do emerytury brakuja,bo lata pracy i tak juz ma 😁 Nawet nie wiecie jak sie ciesze,bo juz wam we wczesniejszych postach pisalam,ze Julia sie bardzo do niej przywiazala,ze wzajemnoscia 😁 😁 Kurde ja nie wiem,ale jakos tak wszystko zaczyna nam sie tu ukladac,nawet plecy mi tak nie dokuczaja.Dzis pierwszy raz od dawna nawet 1 tabl p.bolowej nie wzielam 🙂 Niech jeszcze tylko Piotrek dostanie prace i bedzie cuuudownie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Aaaa i niedawno Julia miala kontrole pooperacyjna w szpitalu.Piotrek z nia byl w Londku,bo ja pracowalam i wszystko jest super 🙂Na chwile obecna nie ma potrzeby dodatkowych badan czy operacji 🙂Za rok kolejna rutynowa kontrola 😁 Z reszta na oko widac,ze jest ok 🙂 Kurde,ale was dzis tu zasypuje nadmiarem informacji,ale musialam 😁 W koncu ostatnio tak was zaniedbalam haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krople dostalam, mam obserwowac narazie ale zeszlo po nocy wiec wiecie...poszlam z niczym -tak chyba myslal 😮 🙃
Regenuruje Zuzie znow. Kaszel jej nie przeszedl od x czasu i syropki jazda i w domu posiedzimy zeby sie nie rozlozyla na przyjazd cioci i wuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja to dobrze, ze zniknelo. a dal Ci jakas wskazowke, co to ewentualnie moglo byc?
Kuruj mala kuruj 😉
my tez czekamy na ciocie i wujka. brat moj przylatuje z dziewucha swoja i juz sie nie moge doczekac. a jak juz beda to pewnie nie bede mogla sie doczekac, az sobie pojada 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie Nusia, ja sama sugerowalam co czytalam,ze moze tarczyca,ze moze insulina..a on mowi,ze i inne objawy by byly ale nie powiedzial jakie . Takie pierdolenie o szopenie. Musze chyba wyczytac jakie objawy powinnam miec np,na tarczyce i wtedy pojde i wszystko naklamie i wtedy mi zbada, to samo na insuline czy cukrzyce. ... bede obserwowac jak sie powtorzy to polece na emergency tam mnie od raz zbada okulista itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy beda i na ile? moi juz w czwartek wieczorem u nas beda ale do niedzieli tylko. wpadaja na weekend Suzanne zobaczyc wiec nie moze byc chora 😁 a juz sie mala tak cieszy codziennie jej mowie kto przyjedzie i ona sama, WUA ALTA czylu wujek Artur i ciacia SIWIA 🙂 i bedzie im robic kis kis 🙂 i pobawia sie bejbi i zium hahahahha dlugo by pisac jak dokancza zdania po mnie 🙂
Ale ja dzis wykonczylismy 🙂 najpierw na dole sie poganialismy, pozniej na gore ja zabralam (wogole ona mowi GOLE CIE czyli na gore ale okazalo sie,ze GOLE to schody bo jak chce na dol to tez mowi GOLE ) i tam sie klockami bawilysmy, pisiu pisiu lale i wszystko i zjezdzalnia (zium) tez na gorze jest. A ,ze oboje tam bylismy z nia to byla wniebowzieta i tak sie zmeczyla!!!!! i spi do teraz 🙂 a jak oni przyleca to beda spac w naszej sypialni a my u niej na materacu dmuchanym wiec wyobrazam sobie jej poranne skradanie do sypialni zeby ich budzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni dopiero 24, ale za to na 2 tygodnie 😉 Ostatnio jak Manke widzieli to byla dzidzius jeszcze, a teraz rozgadana i brojtuch:P juz im zapowiedzialam, ze bede im Manke z rana podrzucac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezkie sny dzisiaj mialam
najpierw Manka zgubila mi sie na plazy i szukalam jej cialka w morzu bo bylam przekonana, ze sie utopila 🤢 na szczescie mnie obudzila z niego
a drugi, to Jacek wzial mala do klubu nocnego i tak sie strasznie schlal i wsciekla bylam na niego jak nie wiem. wykopalam go z domu od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia, to sobie posnilas 🥴
Maja, moja koleżanka kiedyś miała coś podobnego na galce ocznej i też zniknęło i nie wiadomo co to było 😮 oby nie wróciło 😘
Monia, fajny domek, sami się tam przeprowadzacie ?
Dobrze że trafili wam się tacy wspaniali "dziadkowie" , moja mama się wypiela 🤨 ale w dupe jej całować nie będę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Kaska a twoja mama jest tutaj?


Jest- od jakichś 5 lat, sama ją sciagnelam NA ROK żeby sobie długi posplacali. 😠


aha, bo myslalam, ze moze chcialas ja tu dopiero sciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...