Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Nusia swietnie bylo ,na tyle,ze do teraz mi lzami oczy zachodza jak o nich pomysle 😞 nie sadzilam,ze az tak tesknilam, a Zuza jak sie bawila, szalona 🙂 cudownie bylo i ich zakupy bardzo udane.
Wczoraj cale popoludnie i wieczor przeplakalam jak dziecko!!! poczawszy od odejscia ze stacji bo pociagiem jechali, normalnie sie robie dewotka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja a oni w Pl mieszkaja na stale? wiadomo, ze sie teskni. nastepnym razem niech zostana na dluzej, to bedizecie sie mieli dosc i nie bedziesz tak plakac 😜
a swoja droga mi tez sie plakac chce jak mama czy brat wracaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Nusia w Warszawie mieszkaja. Wlasnie dokladnie jakby byli dluzej to bysmy sie mieli dosc taki paradoks. Nie wiem jak to rozwiazac...albo bedziemy czesciej sie widywac albo za x czasu wyladujemy w Polsce a to mi sie nie widzi...co z tego,ze chate sobie postawie i prace znajde jak na kazdym kroku bede musiala sie z wrednymi Polaczkami uzerac....sluzba zdrowia do dupy,do przedszkoli iles lat wstecz sie zapisuje dzieci...musimy to wszystko gleboko przemyslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lipcowkach moich jednej laski coreczka bedzie miala ospe bo miala kontakt z innym dzieckiem sie calowali,bawili karmili itd. i naczytalam sie teraz o tym. Miala ktoras z Was jakies doswiadczenia ?? ja sama nie chorowalam na ospe w dziecinstwie wiec podwojnie sie obawiam..bo jak Zuza zlapie ten wirus to i ja polece.

Monia mialam zapytac jak Julia i jej stopki??? przestala sie drapac? i te uczulenia co miala po Polsce tak dlugo, nie pisalas juz pozniej o tym to chyba zeszlo co??

Ja juz po obiedzie!!! a dla moich zrobilam rosol kuciakowy Zuza przepada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jak Zuzia zlapie ospe teraz to nic jej nie bedzie. Swedzi i tyle. z toba natomiast moze byc to grubsza sprawa... im pozniej sie ospe zlapie tym gorzej sie ja przechodzi niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja sie obawiam o Zuze dlatego,ze podobno dziecko jest bardzo oslabione i temperatura itd,a co sie z tym wiaze w naszym przypadku - drgawki i te ataki cholerne. Tak na zapas sie martwie. Zaraz poczytam o ospie u doroslych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka zaczyna juz jesc wiec to chyba jednak nie ospa. ale bede miala na uwadze 😉
pamietam jak moj brat mial ospe to tylko mial bable, ktora przeszly po tygodniu. ja zachorowalam po jakis 2tygodniach i chorowalam przez 4 tygdonie. non stop nowe wykwity. jak bylismy w zeszlym roku w pl to kuzynki coreczka (w wieku Manki) miala ospe i gdyby nie bable to w ogole by nie wiedzieli, ze cos jej jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc kobitki 🙂 Maja zgadzam sie z Nusia,jak za dlugo by byli to bys ich dosc miala 😁 A na powrot do Pl to ja sie napewno nie zdecyduje.Co do nozek,to wygladaja super.Na jednej juz prawie blizny nie widac,na lewej jest wieksza,ale tez pewnie z czasem zblednie i bedzie niezauwazalna.Wazne,ze paluszki sa normalnego rozmiaru 🙂 Co do drapania,to juz prawie calkiem jej przeszlo.Czasem tylko sobie przypomina jak np dzis w nocy.A co do alergii,to teraz wyszlo jej na twarzy 😞Dzis bylam u GP,bo Julia znowu chora,2 noce przeplakala,bo przez kaszel spac nie mogla,nic nie je,ma temp i ciagle tylko ala ala ala marudzi...no i zapisal nam penicyline,ale mam sie do wieczora wstrzymac,czy a noz poprawy nie bedzie,to wtedy nie bede musiala antybiotyku dawac no i na alergie dostalismy kolejny syrop antyhistaminowy,krem zawierajacy 65 % parafiny i odpowiednik oilatum do kapania,bo nie dosc,ze jej to na buzi wyszlo,to jeszcze ma sucha skore.Zawsze cos.Teraz spi juz prawie 3h,biedna ostatnie nocki sobie odbija.A ja dzis wstalam z potwornym bolem zatok 😞 Masakra nie? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monis biedna Julka. wstrzymaj sie z tym antybiotykiem moze, zeby jej organizmu nie wyjalowic. zwlaszcza penicylina... a i z moich obserwacji - jak Manke smarowalam kremami z duza zawartoscia parafiny to nie bylo poprawy a czesto sie pogorszalo. trzymam kciuki, zeby wam pomoglo. Monia popros kogo by Ci z Polski przyslal balsam z firmy emolium, albo poszukaj tutaj na ebayu albo w pl aptekach. dla nas ta firma jest super, skora jest gladziutka. Manka ma z niego krem do twarzy, a wczesniej miala balsam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia dlatego wlasnie jeszcze jej nie podalam antybiotyku,tym bardziej,ze miesiac temu go dostala.A do kapania i smarowania zapisali nam to:
http://wellbeing.spottyweb.co.uk/439-doublebase-emollient-bath-additive.html
http://www.amazon.co.uk/Doublebase-Gel/dp/B0017TJDSS
Wydaje mi sie,ze one oba sa emollientami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tego nie uzywalismy. nam kiedys przepisali to
http://compare.ebay.co.uk/like/251101217604?var=lv<yp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar&adtype=pla&crdt=0
i tym mozna uzywac jako mydla, rozpuscic do kapieli albo smarowc i wlasnie smarowanie pogarszalo stan skory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do kapieli mamy to
http://www.pharmacyfix.co.uk/product/Dermol-600-Bath-Emollient?gclid=CPTNvuiAzbYCFaLHtAodZ2kATQ
uzywamy go bardzo rzadko, tylko jak Manke bardzo wysypie. dziala od razu i jest antybakteryjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...