Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aisak ale robisz nam tutaj smaka 🙂
Manka szczesliwa 🙂 Milan jak Radka po pracy zobaczy to najpierw udaje ,ze nie zwrocil uwagi ,ze tata wrocil , a potem sie tuli i caluje przez pol godziny ! 😉
A my jutro do znajomychh z ranca jedziemy na weekend! Juz mi pisala kolezanka ,ze jak bedzie tak cieplo jak do tej pory to grilla rozpalimy 🤪 Minius bedzie jechal pociagiem jutro ! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Wiecie co? Ja oczywiscie madra znow sobie weszlam na strone faktu, zobaczyc co tam w trawie piszczy i spiewa... Kuzva..normalnie nie mam slow...
Na pierwszej str. artykul o morderstwie z zeszlego roku.. Gdzie baba w 7m-cu ciazy kupila jakies lekarstwa wywolujace porood czy cos przez internet, w domu urodzila snka....kurde no nawet mi to przez gardlo nie chce przejsc ani palce na klawiature... (a propos, to nie ta glupia c**a z wiadrem 😠 )....
Sorki, nawet ciezko mi to dokonczyc... 😞 Chcialam glownie napisac, ze mam nadzieje, ze jak juz trafi za kraty - ona i ten jej wspoanialy maz - to mam nadzieje, ze wspolwiezniarki i wspolwiezniowie ich zagryza (doslownie) na smierc, ale tak, zeby to byla dluuuuuuga i pooooowolna smierc w ogromnych meczarniach 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia ja tez tak mam, ze czytam te wszystkie smutne historie a pozniej plakac mi sie chce...
Madzia niedolujta sie. wiosna w koncu przyjdzie i rozpiesci nas 15 stopniami i deszczem non stop 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male drzema a ja piore i konca nie widac.....bo jest slonce piekne wiec musze wykorzystac ogrodek. Michal polazl oddac jakies klucze koledze i mam chwile posiedziec przy internecie. Wczoraj dopiero wieczorem wlaczylismy wiec nie jestem uzalezniona jak myslalam 🙃
Takie jakies mam smutki w glowie czasem tak jest. Nie chcialo mi sie wstac,ani spac,ani nawet myslec tylko tak lezalam kilka godzin w lozku. Zdecydowalam,ze chce byc care workerem ,Michal na mnie krzyczy bo on nie chce,zebym miala taki zawod bo sam przez to przechodzil,ze to syf itd. A ja chce i wole zdecydowanie ZAWOD nic fabryke i zapierdalanie ze Slowakami i Polakami, do tego samymi kobietami ,ktore na dluzsza mete oraja psychike do samej materii. Wczoraj zlozylam Aplikacje do teco otworzyli u nas blisko nowe i potrzebuja na part time. No i co. On nie chce zebym ja w tesco pracowala. Czuje sie ograniczona 🤨 a potem on wymysla w klotni,ze ja to bym biurowa prace chciala. A ja wlasnie nie chce i nigdy nie chcialam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a Kaya pojdzie do szkoly na wiosne czy na jesien?

Kaya sie jeszcze do szkoły nie wybiera , 😮 do grudnia nadal będzie chodzić jak teraz : 2x w tygodniu po 5 h a od stycznia pójdzie na 5 dni po 5 godz. bo nadal będziemy płacić tyle samo , a dojdzie 15 darmowych godzin 😉 a ona naprawdę polubila chodzić do przedszkola 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia dokladnie . Dlatego wojny toczylismy o to. Dzis przyznal mi racje ale musialam w niego 3 piwa wlac. Ze bezpodstawnie sie denerwuje ,a pewnie o to chodzi jak bedzie sie mala zajmowal.Jak ja sobie poradze w nowym miejscu. Nie moze mnie wiecznie chronic przeciez....
My dopiero do domu wrocilismy, bylismy w ulubionej knajpie i mala strzelila kupala! A tam nie ma przebierakow i troche mialam zabawy z tym..a wybiegana jest,zmeczona ... wogole to nadal slonce swieci!!!! i to cieplo jest tak zaluje,ze jeszcze nie mamy stolika i krzesel w ogrodku.. i grill ....na dniach grila napewno kupimy. NAPEWNO dla samego zapaszku...i sasiadom smaka narobimy 😁
Nusia linki zapisalam na potem lubie kabarety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i chcialam zapytac Aisak jak to sie rozeszlo z tym revenue,ze mialas kase oddawac za self employed,ktorego nie dostalas nigdy potwierdzenia.???
Zuza duzo mowi. Jeszcze, fish,chodz, bejbi 😁 barbi to babi, itd. smieszne akcje dzis szla przodem i mowi no idziessss 😁 albo soczek pila "a Ty chces" ? no nie moge 🙂 czasem mnie zaskakuje jak wplata swiadomie slowa do sytuacji. Albo widziala,ze wczoraj plakalam,a dzis rano widziala,ze bylam smutna i Michal przyszel mnie przytulic to ona wyszla z pokoju z usmiechem i przymknela drzwi i czekala az ja zawolam ...szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuzwa wywalilam meeega posta i go skasowalo!!!!!Fuck!!!Nusia darmowe przedszkole jest tez zalezne od dochodu,bo przeciez Marysia chodzi od 2 lat a i tak za kazda godz pow 15-tu musi dopalacac.Maja czasami mam wrazenie,ze Michal cie ogranicza,jakby sie bal,ze jak sie uniezaleznisz od niego to go zostawisz.Mam nadzieje,ze cie tym nie urazilam,tylko napisalam,co mysle.Dobra,lece sie myc i spac,bo padnieta jestem.Ale juz od jutra 4 dni wolne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Maja kumate te nasze stworki 😉
Kasia jak Kaya skonczy 3 lata to.moze isc na full time za darmo. mojej kolezanki syn od wrzesnia idzie od 7:30-15:30 i nic nie placi.


nusia jestes pewna, ze full time 5 dni w tyg? Bo z tego, co wiem po nas, to kazdemu dziecku, ktore ukonczylo 3 rok zycia przysluguje 15 darmowych godzin tygodniowo, to wychodzi 2.5 dnia od 9-15 (u nas).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wiemo 15 godzinach free, Monia wcale mnie nie urazilas, ja tez tak mysle,ze on tak mysli !!!
I tak probuje mnie ograniczac sama to widze. usprawiedliwiam go troche ale mam ochote leb urwac . A ja chce niech ma do myslenia. A co! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
A i chcialam zapytac Aisak jak to sie rozeszlo z tym revenue,ze mialas kase oddawac za self employed,ktorego nie dostalas nigdy potwierdzenia.???
Zuza duzo mowi. Jeszcze, fish,chodz, bejbi 😁 barbi to babi, itd. smieszne akcje dzis szla przodem i mowi no idziessss 😁 albo soczek pila "a Ty chces" ? no nie moge 🙂 czasem mnie zaskakuje jak wplata swiadomie slowa do sytuacji. Albo widziala,ze wczoraj plakalam,a dzis rano widziala,ze bylam smutna i Michal przyszel mnie przytulic to ona wyszla z pokoju z usmiechem i przymknela drzwi i czekala az ja zawolam ...szok.


przeslodka 🙂 Ja ostatnio z Oskarem miewam ciezkie momenty, az mi sie plakac czasem chce....A jesli sie juz nawet z jego powodu poplacze, to on zaraz tez zaczyna plakac i zaczyba przepraszac i mnie przytulac. Obieca, ze juz bdzie grzeczny, a za jakis czas powtorka z rozrywki... 🤨 Musi byc jakis sposob,ehh.... A innymi razy to on potrafi byc taki kochany i fajny, grzeczny chlopczyk szalony (w pozytywnym tego slowa znaczeniu 😁 ), ze naprawde 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...