Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Hey dziewuszki 🙂
Kajack ja zawsze mowilam,ze normalna to ja nie jestem 😁 A ten aspirator z bootsa jest do d.. 😁 Tez probowalam wielu cudow i dla mnie jak i dla Marylu frida wygrywa no i na katarek bardzo dobry jest spray euphorbium.
http://www.doz.pl/leki/p4581-Heel-Euphorbium_S_Heel-Euphorbium_compositum_S_aerozol_do_nosa
A co do antyvira,to czemu za niego placicie?My mamy avasta i jest darmowy,tylko co rok trzeba odnawiac.A co do kasy to ci powiem,ze nam tez sie rozchodzi jak cieple buleczki 😁 A w ogole to wrzuc jakies zdjecia malutkiej,bo napewno bardzo sie juz zmienila 🙂
Kaska ale sie rozpisalas 😁
Marylu mi ostatnio tez maz dziala na nerwy,ale to pewnie dlatego,ze nic mi ostatnio w domu nie pomagal 😮 Ale po wczorajszej scince dam se reke usiasc,ze wszystko wroci do normy haha 😁 Ja rozumie,ze on moze byc popracy zmeczony,ale ja tez pracuje no nie?
Nusia kocham takich fachowcow.To tak jak ci polacy co nam przyszli wanne na poczatku zmieniac,wymierzyli wszystko i...kupili za duza i potem ja docinali 😁 Debile.Oni ciagle cos spierdzielaja,a agencja dalej z nich korzysta.A co do tego kolesia to dobrze zrobilas,ze kazalas mu to wziasc na siebie.Mam nadzieje,ze masz swoja kopie tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 😉
Monia Maryla o dziwo juz nie placze z rana. jak jej mowie, ze idzie do cioci to pierwsza reakcja usta w podkowke, ale po chili jakby jej w glowie klinkelo, ze tak jest ok i idzie chetnie 😉
a co do kolesia psuja to od razu jak on jeszcze byl zadzownilam do landlorda i dalam mu jego numer i on dzwonil do niego ustalic co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wyslijcie sobie zaproszenie do tej grupy z posciela i koniecznie je sobie poogladajcie,zakochalam sie w tej z rozami 🙂
Nusia to dobrze,ze juz lepiej Manini to znosi.Zobaczysz z czasem bedzie jeszcze chetniej tam chodzic.A ona jest tam jedynym dzieckiem czy sa inne?Bo moze jakby bylo ich wiecej to w ogole by chetnie tam chodzila jak Sysia
Kupilam wczoraj Julii od babki sukienke Dory i Julia jej nie chce od tego momentu sciagnac.A dalam cale 1,5 😁 Tu macie linka:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=555467204523592&set=gm.756591204367802&type=1&theater

Ogolnie duzo fajnych rzeczy mozna na takich grupach znalesc.Jakos w Londynie na to nie patrzylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to do pracy rodacy,do juterka.A wam wszystkim zycze spokojnej nocy 🙂 Oby do srody 🙂 A pochwale sie wam,ze moj szef wczoraj powiedzial,ze jestem nie do zastapienia i beze mnie nie daje sobie rady w piatki i jest przerazony,ze ide na urlop 😁 Milo mi to slyszec 🙂 Mogliby mi juz ten kotrakt dac,skoro mnie tak doceniaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka
Coraz bardziej zaczynam myslec,ze moje dziecko ma jakies zaburzenia snu.Przeciez to nie jest normalne nooo.W dzien nie spi,wczoraj zasnela 20:30,wstala po 3 i zasnela o 8 rano na godzine.I tak praktycznie co 2 noc 😞 A nie daj boze spimy u kogos na goscinie to jeszcze do tego nie idzie jej uspic.Myslalam o tym,zeby ic do GP,ale pewnie znowu mnie splawi jak kiedys,ze to niby normalne...ale dla mnie nie jest normalne,zeby 2,5 letnie dziecko tak spalo,zwlaszcza,ze wiecie,ze to sie od bardzo dawna ciagnie...wysiadam 😞 Pamietam,ze rok temu na jakis czas pomogl nam ten syrop sedalia i dzis podalam jej go pierwszy raz..zobaczymy,czy bedzie jakas poprawa,jak nie to naprawde bede gp cisnac...ostatnio mielismy po tym poprawe na 2-3 miesiace,zobaczymy teraz.Bo ja naprawde nie mam sily spac po 2h na dobe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia mój to uważa że ja mam w domu sielankę od rana do nocy :/ a w weekend jeszcze była awantura bo według niego za wolno sprzątałam! tym już mnie tak rozwścieczył że chyba do teraz żałuje! grr
Jeśli chodzi o Julię to ile ona godziń śpi w ciągu doby? Mała ma mnóstwo energii i wygląda na zadowolone dziecko więc każdy GP Cię zbyje. ale może skonsultuj toi z jakimś polskim pediatrą? Ona w końcu ma prawie 3 latka to już jest wiek kiedy dzieci powinny normalnie spać. Chociaż mojej siostry Franek ma 3 i pół i wciąż są pobudki nocne i takie tam:/

Ja już ogarnełam dziś zakupy i prezenty na wyjazd. Teraz myślę jakie ciuchy spakować. A nie chce mi się jak nie wiem co 🤢 Zostajemy do Niedzieli, w sobote siostra mojego M ma ślub. Najgorzej spakować małego, bo nie wiem czy będzie zimno czy raczej tak jesiennie?

I największa nowina to to że na chwilę obecną zostajemy w uk. Na wiadomość że mój M się zwalnia dyrektor jakoś tam go przekupił. Mam mieszane uczucia bo nastawiłam się na powrót. Prawie co miesiąc jestem w polsce. Jasne latam tanimi liniami ale 300f za bilety to norma plus prezenty i takie tam to zawsze trace fortunę. Teraz chciałam już zrobić coś dla siebie. tzn pójść do pracy, a nie widzę możliwości zarobienia na żłobek plus jakieś extrasy 🤢 nie wiem co z sobą zrobić. Ale jestem pewna że temat naszego powrótu wróci za jakieś 3-6miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry
Marylu co do Julii snu to zalezy.Jakies 2 noce na tydz spi normalnie,po 8-9h a reszte spi po 5h w ratach.Idzie np spac 20-21,obudzi sie o 2-3 rano i nie spi do 7-8,potem zasypia na niecala godzine...mniej wiecej tak schemat wyglada...w dzien nie spi juz w ogole,bo jak sie czasem jej przysnie,to potem idzie spac o 24 i wstaje 4-5...ja wiem,ze ona dobrze wyglada i jest zywym dzieckiem,ale wydaje mi sie,ze w jej wieku powinno sie wiecej spac no nie?
Co do twojego meza to tez bym sie wkurzyla.Moj dla odmiany wiecznie mi mowi,ze mam usiasc,bo ciagle cos robie...tylko kto to wszystko porobi jak nie ja?Wstalby,zrobilby to za mnie to bym mogla usiasc,a tak to jaki sens skoro bede musiala to i tak pozniej zrobic.Od drody mamy 10 dni wolnego i albo on sie wezmie w garsc,albo bede sie tak na niego darla,ze u was bedzie mnie slyszec 😁
A wczoraj na wywiadowce obroslam w piorka 😁 😁 Jeszcze chyba nikt tak mojej corci nie chwalil.Normalnie duma nas rozpierala 🙂 Nawet nie wiecie jak milo jest uslyszec,ze sie ma madre,wspaniale dziecko 🙂 Normalnie az sie wzruszylam jak stamtad wyszlam hihi..tylko szkoda,ze w domu tez nie jest taka grzeczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey babeczki.My wlasnie wrocilismy ze zdjec w przedszkolu.Juz sie nie moge doczekac,kiedy bede mogla zlozyc zamowienie,bo sie w nich zakochalam.2 sa naprawde przesliczne.Szkoda,ze z 2 tyg zajmnie,zanim bede mogla je zamowic,no ale warto poczekac.A za pol godziny idziemy normalnie do przedszkola na zajecia.Dzis znowu slaba noc,pobudka o 3 i nie spala do 8,potem zasnela na...50 min...ehhhh...jak ja do przedszkola odstawie to sie chwile poloze.
A co tu taka cisza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia gratulacje, duma Cie musi z Julii rozpierac 😉
my znalezlismy mieszkanie, nie jest idealne i szczerze wam powiem, ze mam duze watpliwosci, ale nie mamy wyjscia. zlozylismy oferte i czekamy az nam sprawdza referencje.
Manka rozpieszcza mnie, nazywa mnie "mamunia". miod na moje serce 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia moze nie bedzie tak zle.Jak sie tu wprowadzalismy tez wszyscy mowili,zebysmy sie zastanowili,a teraz,jak wszystko jest zrobione,urzadzone i odmalowane,to wszystkim sie nasze mieszkanie podoba,wiec moze i z waszym tak bedzie 🙂 U nas mamusia jest tylko jak Julia cos przeskrobie i chce uniknac kary 🤪 🤪
Wczoraj mielismy zdjecia w przedszkolu.Julia pozowala jak szalona.Juz nie moge sie doczekac,kiedy je zobacze i bede mogla je zamowic.Pewnie w srode juz babka bedzie miala dla mnie probki 😁 😁 A dzis kupilismy mlodej stroj na halloween bo 24 ma ipreze w przedszkolu 🙂
A musze wam sie pochwalic.Mowilam wam,ze biore sie za siebie i bede sie zdrowo odzywiac.Dzis stanelam na wadze i od poniedzialku mam 3kg na minusie 😁 😁 😁 😁 Wiem,ze czesc z tego to woda,ale i tak sie mega ciesze,ze cos ruszylo i dzieki temu mam wieksza mobilizacje 🙂 Ale bym sie dzis piwka napila,ale nie ma mocnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie takie bylo moje postanowienie.Z 1 wyjatkiem na koniec miesiaca,bo jedziemy do Marysi na urodziny i wiem,ze normalnie zjem czy cos wypije.Ale poza tym 1 wyskokiem mam zamiar twardo sie trzymac.Z reszta po operacji i tak bede musiala przez rok sie tak odzywiac,wiec na co mam czekac?A naprawde mam satysfakcje i bardzo sie ciesze,bo jem zdrowo i przede wszystkim smacznie,wiec jest szansa,ze tym razem wytrwam w postanowieniu.Bo wszelkie diety meczyly mnie jadlospisem a tu jem co chce tylko zdrowo zrobione 🙂
Ale jestem szczesliwa,namowilam Piotrka,zebysmy jutro na carboot pojechali 🙂 Uwielbiam takie poszukiwania hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - jestem pod wrazeniem 🤪 tyle kg w tak krotkim czasie 🙂 No i trzymam kciuki, zebys wytrwala w swym postanowieniu 😘
Co do corci, to super - musisz byc z niej mega dumna 😁
Nusia z czasem jak sie wprowadzicie do tego mieszkania i zagniezdzicie, to Wam sie spodoba 🙂 Bedzie dobrze 🙂

A moj mezczyzna troche stracil zapal do pracy 😞 W kwietniu zaczal nowa prace u producenta aut. Bardzo mu sie tam podoba i jak dla nas ma bardzo dobre warunki finansowe itd Tylko, ze pierwsza umowe dostal na 3 miesiace, kolejna na 4 miesiace i teraz liczyl na umowe na stale, to dostal na 6 miesiecy. Podobno supervisor obiecal mu kolejna juz na stale, ale kto tam ich wie czy dotrzymaja slowa.
A my chcielismy kupic juz swoj wlasny domek i na swieta sie wprowadzic do swojego. Poza tym jezdzimy teraz VW Polo i zeby sie wozek zmiescil, to musimy opuszczac siedzenie, wiec mala wstawiamy na tyl i biedna jedzie sama tam z tylu. A jakby mial umowe na stale, to moglby wziac auto od pracodawcy w leasing na bardzo korzystnych warunkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Tak jak większość z was wie z fb, wróciliśmy już do domu. 🙂
Pogoda i cały pobyt bardzo udany. Ani razu nie zmieniłam M za kierownica, bo sie po prostu bałam . Oni wszyscy jeżdżą jak idioci, zero kultury, trzymają sie dupy non stop, najnormalniej miałam stracha, nie czułam sie na siłach . KAya była bardzo grzeczna, wszystko ok, poza oczywiście granicą Polska - Ukraina, tam zawsze cos jest nie tak .
W drodze na ukraine granica nam zajęła ok. 4 godz, a z powrotem 6 ! A i tak nie staliśmy na końcu kolejki, tylko tak, jakby bez kolejki 😠
KAya na Ukrainie prawie nic niejadla, nic jej nie smakowało , ale za to jak wróciliśmy do domu, to nadrabia 😁
Kupiliśmy sobie fajny zestaw garnków ( wczoraj zauważyliśmy ze takie same używają w master chef), KAya wzbogaciła sie o 2 pary kolczyków , a ja pierścionek 😉
Poza tym dostaliśmy do posadzenia w ogródku krzak białego bzu, kilka piwonii, winogron, i jeszcze kilka kwiatków, których nazw nie pamietam 🙂
A cały koszt podróży to .... £200! Plus £50 za tu tunel w jedna i £70 za tunel w druga stronę . Aaaa i gdyby nie granica z Ukraina,to nawet nie potrzebowalibysmy paszportów , bo NIGDZIE nikomu ich nie pokazywaliśmy . Dopiero jak wracaliśmy to FRancja i UK patrzyli, a tak - po prostu wyjechaliśmy bez niczego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaska super,ze taka zadowolona jestes 🙂No i witamy spowrotem.Mowilam ci,ze Kaya bedzie bardzo grzeczna,czulam to 🙂
Nusia Maryla jak zwykle powala.A ze zdjecia na fb mam od rana ubaw haha 😁 Co do gwiazdora,to Julia 2 razy zobaczy.Pierwszy raz 15.12,bo z przedszkola dostalismy taka ulotke,ze w restauracji mozna isc na sniadanie.Placi sie 8,25 od doroslego,dziecko je za darmo.No i w czasie tego sniadania przyjdzie gwiazdor,bedzie z dziecmi rozmawial,mozna bedzie robic zdjecia z nim,a po sniadaniu bedzie rozdawal dzieciom upominki,ktore sa wliczone w cene sniadania.Wiec napewno idziemy.W srode to zabukuje,zeby miejsce napewno dla nas bylo.No i 2 raz w sama wigilie.My do pl w tym roku nie jedziemy.Dostalismy zaproszenie tu do Ani rodziny i z nimi spedzimy,wiec Ani tata bedzie gwiazdorem 😁 Z reszta oni sa dla mnie jak rodzina od zawsze,wiec bardzo sie ciesze 🙂
Kajack nie dziwie sie,ze maz zawiedziony,ale moze naprawde nastepnym razem dostanie umowe na stale.Ja tez na moja umowe czekam juz 3 miesiac i doczekac sie nie moge.A skoro zdecydowalam sie,ze w tej pracy zostaje,to bym ja chciala dostac,ale to ze wzgledow czystko finansowych,bo mialabym jeszcze wyzsza stawke na godzine plus bonus co miesiac 50f...no nic miejmy nadzieje ze niedlugo sie to w koncu wyjasni,bo mam dostac napewno,ale HR zawala sprawe.Mam nadzieje,ze dzis cos nowego sie dowiem
Czy u was tez tak zimno i ciagle pada?Ja mam grzanie otwarte,bo sie inaczej nie da.Kolejna noc z rzedu w nocy bylo 4 stopnie!!Masakra
A my od srody zaczynamy 10 dni urlopu i mam zamiar nareszcie sobie odpoczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem,czy wam pisalam,jak tak to sie powtorze.W pt byli hydraulicy i naprawili nam rury.Okazalo sie,ze mielismy 3 wycieki-1 pod podloga,drugi przy zbiorniku z woda a 3 w zbiorniku na wode w kibelku,woda sie przelewala i wyciekala do srodka do kibelka.Nic dziwnego,ze takie zuzycie bylo z tyloma wyciekami.Dzis bede dzwonic do Anglian water zglosic naprawe,bo przez weekend sprawdzalismy jak licznik chodzi,bo jak raz zglosze to juz 2 raz by mi tego nie uwzglednili.Ale na szczescie jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...