Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Dziewczyny.
ja to kiedyś bawiłam się z koleżankami w wywoływanie duchów, dobrze że nam się nie udało 😮kurwa, ale człowiek głupi był jak był młodszy 😮

Nusia Marylka jest superaśna 😁 też zgram na kompa zdjęcia i wrzucę jakieś z kąpieli...tylko Alan to za bardzo nie chciał patrzeć w moją stronę, najbardziej interesowała go piana 😁

kurde wiem, że coś jeszcze miałam napisać i nie wiem..
a u nas chyba na dobre zaczęło się ząbkowanie, bo wstawałam do Alana chyba z 30razy 😠 bo rzucał się, popłakiwał... po prostu jazda niesamowita.
No a jeśli to nie ząbki to ja się chyba wykończe przy ząbkowaniu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Dżem dobry :*
Tusia też kiedyś wywoływałam z kumpelami duchy hehehe głupie to było 😉 teraz w życiu bym nie spróbowała tego robić 😜 mówi się,że jak duchy wywołujesz to tylko te złe...

Współczuję Ci z tymi pobudkami z Alankiem! Namęczycie się bidulki :* oby to jak najszybciej przeszło!!!!
My nocka w sumie niezła.Wła śnie synu wrąbał flache i leżymy 😉 Ale tez sie przebudzal z 4 razy i smoka musialam mu dać 🙃
Oby dzisiaj pogoda była ładniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Alanek bardzo 🙂

no a ja jestem, ale nie za długo, bo z małym się pobawię..pouczę czegoś, bo trochę mi głupio, że nie umie ani papa,ani brawo i żadnych innych rzeczy 😞 a przecież ma 8m-cy 😞

a idziemy do kina na "Wyjazd integracyjny" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tylko na flache o 3ciej pobudka i spala do 7mej !! 😁
Ale mialam popieprzone sny o czarownicach hehehhe!!!!!!
Ja tez z siostra wywolywalysmy duchy, ona ma dar. Przestala wrozyc z tarora ,run itd,bo cos ja wystraszylo ale dlugo to robila..kiedys mama zawiozla ja do energoterapeuty i mu az rece odrzucilo .Ma kobieta potencjal. moze z uwagi tego ,ze jest niepelnosprawna.
Nusia napewno bedzie niezly ten film poki co mam jeszcze horror "11-11-11"
A ten dream house niezly. Troche mi przypominal shouter Island z Di Caprio, taki bardziej psychologiczny niz horror.
Dziewczyny ja to sie boje myslec o zabkawaniu!!!
Kurde sloneczko u nas z rana juz dlugo tak nie bylo !!!
Mam dzis w planie pralnie,Michala kurtke odebrac i chyba council zaplacic, poza tym z mozgiem juz troche lepiej przemyslalam duzo, smutne ale HWD 😉 a co na obiad?????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my dzisiaj idziemy na farmers market kupic troche warzywek i owockow nim sie sezon skonczy 🙂
u nas nocka, troche rzucania od 1, bo Maryla mleko chciala, ale przetrzymalam ja do po 3 i pobudka o 8. takze nie jest zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanek jeszcze raz dziękuje 😁

Alanek śpi teraz, a mamusia kombinuje jak się wystroić do kina 😁 Pierwsza opcja już jest..tylko obawiam się, że buty za nic nie pasują, a nie mam innych jesienno-zimowych muszę zakupić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia masz tutaj treść wiadomości i co chodzi :
Ok dziewczyny! to znowu ten czas, WALKA z RAKIEM PIERSI.
NIE MÓWCIE ŻADNEMU FACETOWI CO OZNACZA TEN STATUS!!!!
Skopiuj tę wiadomość i prześlij do wszystkich swoich przyjaciółek/ koleżanek.
Pomysł będzie związany z miesiącem i dniem urodzin.
Najpierw wybierz miesiąc z listy poniżej:
Styczeń: Chile
Luty: Londyn
Marzec: Miami
Kwiecień: Dominikana
Maj: Francja
Czerwiec: St. Petersburg
Lipiec: Austria
Sierpień: Niemcy
Wrzesień: Holandia
Październik: Amsterdam
Listopad: Las Vegas
Grudzień: Kolumbia

później napisz w statusie: Będę mieszkać w (tutaj nazwa miejsca odpowiednia do miesiąca w którym się urodziłaś) przez (i tutaj cyfra z dnia urodzin) miesięcy.
Jeżeli urodziłaś się 21października Twoje zdanie będzie wyglądać tak: Będę mieszkać w Amsterdamie przez 21 miesięcy.
Dziękuję bardzo za przyłączenie się do akcji kolejny raz. Pamiętaj aby skopiować wiadomość i posłać do wielu kobiet przez PW !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...