Skocz do zawartości

Głupota ludzka.. niektórych rodziców... | Forum dla mam


Kasiula_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
😮 😮 😮
To był mój komentarz. a tak serio podejrzewam, że wiele z tych zdjęć zrobione jest przez ,,rodzeństwo,,. Tak czy siak...Faceta zwolnili z pracy bo wziął chorobowe , a na nk wstawił zdjęcie z wakacji. To może i takie zdjęcia powinny zostać zbadane , a rodzice powinni mieć z tego jakieś konsekwencje. Fajnie by było 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
ON MA DWA LATKA...I PALI NAŁOGOWO...
[youtube]TYJQ_cogOUw[/youtube]


czytalam o tym pali dwie paczki dziennie i tam to jest normalne te dzieci rozkazuja rodzica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buuterfly napisał(a):
😮 😮 😮
To był mój komentarz. a tak serio podejrzewam, że wiele z tych zdjęć zrobione jest przez ,,rodzeństwo,,. Tak czy siak...Faceta zwolnili z pracy bo wziął chorobowe , a na nk wstawił zdjęcie z wakacji. To może i takie zdjęcia powinny zostać zbadane , a rodzice powinni mieć z tego jakieś konsekwencje. Fajnie by było 🥴

kochana bo tak to jest firmy i zus nie dadza sobie w kasze dmuchac a ze dzieci zle traktowane w domach sa huu kiers????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to w ogóle nie wiem jak tak można dziecko traktować.. 🤢 i powiem Wam, że mój mąż to chyba jeszcze dzieciak pomimo tego, że w lipcu kończy 27lat, bo jego np. śmieszył chłopiec palący papierosy nałogowo i z niektórych zdjęć też się śmiał..aż mi się wtedy przykro zrobiło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mi wczoraj kompa zabrał...
ale naklepaliście.. Kasia straszy dalej..
jestem w szoku, że ludzie takie rzeczy potrafią zrobić:/ trochę wyobraźni...
Ale patent z taśmą i przyklejeniem do ściany to sama bym na Kubku wykorzystała 😁 ☺️ ☺️ hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
Mój mi wczoraj kompa zabrał...
ale naklepaliście.. Kasia straszy dalej..
jestem w szoku, że ludzie takie rzeczy potrafią zrobić:/ trochę wyobraźni...
Ale patent z taśmą i przyklejeniem do ściany to sama bym na Kubku wykorzystała hehe


😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam super niania 😁
mąż szukał obrazu do salonu.. po co wydawać majątek na jakieś dzieła sztuki? Kupię taśmy za dychę i Kubcia przykleję 😁
będzie "wyglądało" i efekty specjalne w postaci wrzasków będą 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta co wiadomo:P co wiadomo?:P
to się nie liczy bo to podpatrzony pomysł 😁
jak sama wymyślę pomysł na nowy żyrandol, ciekawą mydelniczkę czy czym tam te dzieci mogłyby jeszcze być:P zrobię zdj i wrzucę w tym oto wątku to możesz mi takie straszne rzeczy mówić:P
Ale jak odgapiam to nic nie wiadomo 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...