Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gratuluję Patryczkowi 5 ząbków i postepów 🙂

Gerda, szczrze mówiąc nie jestem zadowolona z obecnego stanowiska, nie mam ani satysfakcji zawodowej ani finansowej (o niej wiedziałam, ale postanowiłam tymczasowo zagryźć zęby), więc szukam innej roboty, tylko cholernie cięzko znaleźć, szczególnie jak obecnie angielski bardzo kuleje, niemiecki mam tylko podstawy, prawka nie mam, ogólnie kijowo.

U Olci z ząbków prześwituje ostatnia dolna 4 oraz cztery 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawcio gratki wielkie, gonisz nas 😁 choć tak jak dolne jedyneczki czy górne dwójeczki wyszły ok, to górna jedynka bolała Patryczka najbardziej..., oby Pawełkowi nie zadała tyle bólu.

Ania - rozumiem Cię. Może podszkol sobie ten angol a jak uzbierasz trochę kasy to pójdź na jakiś kurs albo podyplomówkę...., może musimy się przekwalifikowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia, dzięki niestety na razie brak czasu i kasy na korki czy kurs, może kiedyś nadgonię.

Gerda, samodzielne powtórki z angola może jak starczy mi chęci to wezmę się za to.

Poza tym jak przeglądam oferty pracy to wymogi mają czasem jak z kosmosu.

Ja Oli jak nie miała ząbków i potem wyszły pierwsze to myłam/masowała dziąsełka silikonową nakładką na palec z przegotowaną wodą, dopiero jak miała już kilka ząbków, chyba 6 czy 7 to kupiliśmy szczoteczkę firmy MAM i pastę do ząbków Ziajka. Teraz myjemy inną pastą, ale skleroza boli, potem napiszę jak się nazywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania - faktycznie, wygórowane te wymogi, ale nie nalezy sie poddawac. Zazwyczaj "te super osoby" posiadaja tylko pełną listę na CV, zaś umiejętności zerowe...

Niunia my myjemy, podobnie jak Anulka silikonową nakładką z wodą przegotowaną po każdym posiłku. Teraz, kiedy już mamy 5 zęboli (tylko czekamy az będa nieco dłuższe, póki co tylko wyraźnie wyszły z dziąsel) użyjemy żelu do zębów - Ziajka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia nie mam pojęcia, sama jestem w szoku:



i jeszcze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No no Patryczek przystojniaczek 🙂

Niunia, to już ten drugi ząbek? Gratulacje niedługo Pawełek będzie kasował.

Blue, no widzisz jednym maluchom wychodza ząbki raz dwa, a innym wolniej, ale podobno im później wyjdą tym lepiej, z tego co słyszałam są mocniejsze. Nakładkę (Canpol babies) kupiła moja mama w sklepie Smyk, ale na pewno dostaniesz tak jak napisała Niunia, zresztą powinno w tych sklepach, które sprzedają produkty tej firmy.
No i co tam u Was?

Chciałam zamieścić aktualne fotki Olci, ale mam lenia i jutro to zrobię - obiecuję. A od przyszłego wtorku mam urlop, więc może wreszcie uaktualnię agu. Oj co ja mam zaplanowane na czas urlopu hehe wogle nie odpocznę hehe no może trochę, ale skorzystam, że Ola w żłobku i na spokojnie zrobię porządek w papierach itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

No jestem w szoku jak waszym maluchom wychodzą zębiska, Laura się znowu mega ślini i robi kupy po 3-5 razy dziennie niekiedy luźne mocno, więc to na zęby, ale nic nie czuć 😜 więc kolejny pewnie znowu wyjdzie za kilka mieś. :P Widocznie tatusiek musiał mieć późno, bo ja miałam szybko zęby.
Ja już się śmieje, że będzie mieć 30 lat i 30 mleczaków 😁 co rok wyjdzie 1 ząb 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...