Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gerda śliczne zębaski aż Ci zazdroszczę 🤪 moja ma tylko białą plamkę na dziąśle od dolnej 1 i to tyle.. 🙃 nic się nie dzieje, dziąsła nie są spuchnięte tylko mocno się ślini i wszystko by gryzła kurde u innych dzieci ząbkowanie trwa kilka dni a u innych kilka mieś. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj Olcia miała już ostatnią szczepionkę na pneumokoki. Pani doktor ją zbadała i obejrzała - jest wszystko w porządku. Bardzo dobrze się rozwija. Mała ma 82 cm i waży 10,2 kg. Od 1.07 urosła 5 cm i przytyła niecałe 0,5 kg.Ciemiączko już całkiem zarosło i mamy już 10 ząbek - przebiła się druga górna 4, teraz czekamy na dolne 4 - dziąsła są spuchnięte, znowu na jednym zrobił się krwiaczek. Odpukać spokojnie przechodzi te ząbkowanie, bo nie jest ani specjalnie bardzo marudna i przesypia mi całe noce.

Następne szczepienie 8.09 - ostatnia szczepionka 5 w 1.

Gerda, Patryczek normalnie mały slodziaczek i jaki uśmiechnięty 🙂 No i 2 kasowniczki widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia i jak Pawełek, co dowiedziałaś się u lekarza? To przeziębienie, a może ząbki?
Te ząbki tak przyszły mi do głowy, bo jak Oli wychodziły pierwsze ząbki dolne jedynki to przy obu miała przez prawie tydzień katarek,za każdym razem byłam z nią u lekarza - osłuchowo czysto, gardełko ok., temperatura normalna, więc przyczyną były u nie ząbki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pawełek ma wirusa, ale w sumie to po pierwszej dawce leku mu przeszło. Dziś już spał całą noc, nie ma kataru. Ząbki mu nie idą tak powiedziała lekarka. Wydaje mi się, że może zmiana otoczenia mu ten katar wywołała. Bo u Nas w domu jest wilgotno dość, mieszkamy przy samym lesie, a u rodziców sucho i taki mały nosek reaguje na takie zmiany. Pawełek był u dziadków od wieczora w poniedziałek do 17 w środę to długo, więc stawiam na to, bo kaszel miał od spływania katarku, nie miał gorączki, oskrzela czyste i już mu przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Blue i nic nie powiedziałaś?

A te dziewczyny są z Gdyni? Może zapros je na nasz wątek. Kto to? Też chcę je poznać 😁


Są ze śląska 🙂 a przyjechały do Władysłowa i Stegny na wakacje, a do Gdyni tylko po to żeby się spotkać hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...