Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

Gerda napisał(a):
Blue dzięki 🙂 ALez Laura tez już urosła nieźle 🙂 NAwet sobie stabilnie siedzi w krzesełku do karmienia. Ładnie się trzyma na rączkach podczas leżenia na brzuszku. Bądz spokojna o swoją Kruszynkę 🙂


Dzisiaj 1 raz siedziała sama z ponad 2min,. więc już się tak nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Gerda napisał(a):
Anulka - Olcia jak wydoroślała, jest świetna. Jejku jka to sie szybko zmienia, niedawno Olcia była mniej więcej taka, jak nasze maluchy a dziś już chodzi 🤪
Poza tym ci znajomi z Norwegii maja fantastyczne zabawki, place zabaw tez do pozazdroszczenia 🙂

Mój Patryczek też nie miesci się w 68, aż ściągają mu się te ubranka do pępka 😁 a zatem Pawliś pewnie dobija do metra 😁 😁 😁

Blue nie moge pooglądać Laury na agu...;/ masz hasło


Wysłałam Ci hasło na pocztę mamusie.net 🙂

Moja ma aktualnie ok. 71cm to zobaczcie jakie chłopy wam rosną 😜


Blue proszę wyślij mi też, bo zapomniałam ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Blue napisał(a):
Gerda napisał(a):
Anulka - Olcia jak wydoroślała, jest świetna. Jejku jka to sie szybko zmienia, niedawno Olcia była mniej więcej taka, jak nasze maluchy a dziś już chodzi 🤪
Poza tym ci znajomi z Norwegii maja fantastyczne zabawki, place zabaw tez do pozazdroszczenia 🙂

Mój Patryczek też nie miesci się w 68, aż ściągają mu się te ubranka do pępka 😁 a zatem Pawliś pewnie dobija do metra 😁 😁 😁

Blue nie moge pooglądać Laury na agu...;/ masz hasło


Wysłałam Ci hasło na pocztę mamusie.net 🙂

Moja ma aktualnie ok. 71cm to zobaczcie jakie chłopy wam rosną 😜


Blue proszę wyślij mi też, bo zapomniałam ;-(


Nie zapomniałaś tylko ja zmieniłam hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa o Olci 🙂

Olcia zaczyna już coraz więcej chodzić, ale jeszcze na zmianę z raczkowaniem. Wogle robi się już taka kumata - potrafi pokazać niektóre rzeczy, zwięrzątka w książeczce, a także gdzie ma nos, ucho, ząbki, włosy, piszczy z radości na widok dzieci i piesków itd.

Blue, to fajnie, że Laura zaczyna samodzielnie siadać, z dnia na dzień będzie coraz dłużej. Acha i ja też poprosiłabym o hasełko do agu, bo nie mogę sobie małej pooglądać.

Gerda, Niunia, chłopaki rosną Wam na schwał i super, że zdobywają już nowe umiejętności. Ach ten czas leci, a niedawno pisałam co powinnyście zabrać do szpitala.

Co jeszcze do długości i mierzenia dzieciaków to chyba w 100% nie wymierzą ich, a i ubranka są często zawyżone lub zaniżone. Ola 1.07 miała 77 cm, a już od jakiegoś czasu nosi ubranka na 80 i niektóre na 86.

Zmykam malować paznokcie, bo jutro idziemy na wesele do mojego kuzyna.

Dobrej nocy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa o Olci 🙂

Olcia zaczyna już coraz więcej chodzić, ale jeszcze na zmianę z raczkowaniem. Wogle robi się już taka kumata - potrafi pokazać niektóre rzeczy, zwięrzątka w książeczce, a także gdzie ma nos, ucho, ząbki, włosy, piszczy z radości na widok dzieci i piesków itd.

Blue, to fajnie, że Laura zaczyna samodzielnie siadać, z dnia na dzień będzie coraz dłużej. Acha i ja też poprosiłabym o hasełko do agu, bo nie mogę sobie małej pooglądać.

Gerda, Niunia, chłopaki rosną Wam na schwał i super, że zdobywają już nowe umiejętności. Ach ten czas leci, a niedawno pisałam co powinnyście zabrać do szpitala.

Co jeszcze do długości i mierzenia dzieciaków to chyba w 100% nie wymierzą ich, a i ubranka są często zawyżone lub zaniżone. Ola 1.07 miała 77 cm, a już od jakiegoś czasu nosi ubranka na 80 i niektóre na 86.

Zmykam malować paznokcie, bo jutro idziemy na wesele do mojego kuzyna.

Dobrej nocy 🙂



Anulka to się zgadza, bo ja małej zakładam ubranka 74, 80 i 86 a body kupiłam nawet 92. A kiedyś kupiłam body 80 i są na styk długo ich nie ponosi 😞

A takie grube śpiochy zimowe mam na 74 a już są za małe od jakiegoś czasu.
Także oni je różnie szyją, dla przykładu też dostałam kombinezon 62 a zrobił się dla Laury za mały całkiem niedawno 😮

A to taka MINI rozmowa z moim skubańcem 😁 😁 😁 i ciągle mi zasłaniała komórkę 🙃
http://imageshack.us/clip/my-videos/694/6q1.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue jaka słodziutka Twoja Laura 🙂 I widzę, ze lubi baloniki puszczac ze ślinki. Patryczek też to robi, tylko podczas jedzenia niestety, wowczas jest cały umorusany i przestrzeń wokół niego też, łącznie z Mamusią 😉

Tak, Anulka - czas upływa, jak szalony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Blue jaka słodziutka Twoja Laura 🙂 I widzę, ze lubi baloniki puszczac ze ślinki. Patryczek też to robi, tylko podczas jedzenia niestety, wowczas jest cały umorusany i przestrzeń wokół niego też, łącznie z Mamusią 😉

Tak, Anulka - czas upływa, jak szalony...


Moja je ładnie, ale jak ma dostać coś mlecznego to się zaczyna horror, pluje, wkłada ręce do buzi potem nimi twarzy dotyka i wszystkie co może, cała w kaszce jest i zaczyna polowanie na łyżeczkę żeby tylko jedzenie strącić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue, ale Laura urosła. Śliczna dziewczynka ;-) Zdjęcia bardzo ładne ;-) My mamy dziś gości do poniedziałku, będą dwie kuzynki i kuzyn Pawełka, więc mały będzie miał radochę, że są dzieci. A dziewczynki już nie mogą się doczekać kiedy zobaczą Pawcia, pewnie będą go dziudziały cały czas ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue, Laura śliczniutka i takie ma ładne oczki 🙂

Dziewczyny, dzieci rosną nam jak na drożdżach 😁

Gerda, Niunia, czytam, że ostro wzięłyście się za ćwiczenia, ja jak na tamtym wątku wspomniłam startuję od jutra - ciekawa jestem jaki będzie mój zapał do ćwiczeń, bo ogólnie to mam słomiany hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Anulka dasz radę. Tylko, że u mnie to te ćwiczenia raczej nic nie dadzą, bo piję piwo i jem słodycze, a od tego największy brzuchol rośnie 😜 😜 😜 😜 😜 😜


Buahahah ja tam na brzuch nie narzekam 🙂 ale te nogi i biodra to masakra tłuszcz się wylewa 😁 brzuch można zawsze wciągnąć a z nogami nic nie zrobię 😜 ale mimo to jedyne na co mogę się pokusić to dieta tylko coś mi ciężko wytrwać, bo też wcinam słodycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że mam super ekstra skórę i nie mam ani jednego rozstępu 🙂 chociaż coś, ale to rodzinne, bo babcia (5dzieci) i moja mama nie mają też żadnych rozstępów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No, u mnie też będzie ciężko z piwkiem i słodyczami, ale ograniczy się. A muszę zabrać się za siebie, bo zaczęłam tyć na potęgę, na wyjeździe to też mi nieźle przybyło, bo jak już spodnie zaczynają być ciut przyciasne, sadełko się wylewa, gacie odciskają się na ciele, brzuch mam jakbym była w początkach ciąży (zaznaczam, że nie jestem!!!), pojawił się drugi podbródek, nie mówiąc, że dupsko i uda też robią się już potężniejsze to jest bardzo źle. W piątek byliśmy na weselu, w starą sukienkę wcisnęłam się, ale trzeba było kupić rajstopy wyszczuplające, żeby jako tako prezentować się. Szkoda tylko, że w cyckach mi nie przybiera, ta którą karmiłam Olę do końca zrównała się z tą nieużywaną, jakoś wróciła im minimalna jędrność (smaruję kremem), ale są mniejsze niż przed ciążą 😞 Ahhhhhh...
Na szczęście los oszczędził mi po ciąży rozstępów, a te na piersiach są już prawie niewidoczne - też zawdzięczam to genetyce 🙂

Ale pożaliłam się... W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki, żebym wytrwała w tych ćwiczeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Oj, ciotka gapa, nie zuważyła tak ważnego postu. Gratulacje i buziaczki dla Laury 🙂 Blue, no to zacznie się bieganie za raczkującym szkrabem, z czasem będzie chciała wszystkiego dotknąć i wszędzie wleźć, a teraz będzie jej już troszkę łatwiej 😉


Oj tak 🙂 jak np. coś położę na sobie to ona na mnie wchodzi 😁 i staje na kolanach, wczoraj chciała herbatę to przyszła do mojego weszła na niego do połowy i rękę wyciągała hehe 🙂 no i nauczyła się siadać sama, leży na plecach delikatnie kładzie się na bok a potem jedną ręką się odpycha aż usiądzie 😁 szybko u niej te zmiany idą hehe 🙂 ale mamuśki już nie pobije, ledwo miałam pół roku jak już stałam, a 8mieś. jak chodziłam trzymając się mebli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Blue rewelacja 🤪 🤪 🤪 A w ostatnim ujęciu jest podobna do Ciebie niczym kropelka wody, po prostu Ty w mniejszym wydaniu!


Dzięki 🙂 Twój Patryczek też jest do Ciebie podobny, widać to, ale za to już Pawełek jest podobny do tatusia hihi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka81 napisał(a):
Filmik i Laura super 🙂 Widzę, że odkryła swoje zamiłowanie do pilotów. My przed Olą już chowamy piloty, bo potrafi otwierać schowek na baterie, że tak to nazwę i zawsze nam coś przestawiła w ustawieniach telewizora.


Oj tak, tak grzebała, że go sama włączyła 😁 i jeszcze się wydurnia stojąc na kolanach robiąc pozycję do Titanica 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...