Skocz do zawartości

Mamusie z Trójmiasta | Forum dla mam


niunia26_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue, ale bez hasła to sobie fotek Laury to nie obejrzymy 😞

Kurcze chciałam zacytować Twój post Blue z linkiem i cytowanym postem Niuni i wyskoczył mi antyspam, że jako nowy użytkownik nie mogę zamieszczać linków. Dziwne ja jestem od 17.05 a np. Blue od 6.06 i mogłaś zamieścić link a ja nie - Adminie dlaczego? Czuję się gorsza 🤢 😜 😁
A może dotyczyło to linków w cytatach...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Aniu - myślałam, ze chcesz szukać nowej pracki 😜


Kumata to jestem, że hej 😁 😁 😁 Ja myślałam, że jakieś są rozmowy kwalifikacyjne w żłobku, teraz różne dziwactwa wymyślają, więc nigdy nic nie wiadomo, a Tobie chodziło o szukanie pracy - oczywiście pracy będę szukać taki jest plan,więc dzięki temu będę mogła spokojnie wysyłać cv i chodzić na rozmowy, jeżeli oczywiście mnie zaproszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Blue Laura super na zdjęciach wychodzi ;-)


Na zdjęciach to nic 🙂 na żywo jest prześliczna 🙂 serio. Powiem skromnie, że by mogła być dzieckiem reklamy 😜 😁 😁 😁 bo ma bardzo ładne rysy twarzy, ale wiecie jak to jest.. teraz piękna a za kilka mieś............ hahahhahaha! ale wredna jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Muszę się pochwalić, że chyba zakończyłam laktację. Coś tam jeszcze siedzi, ale już nie ściągam, nic mnie nie boli ;-) I co najważniejsze --NIE PRZECIEKAM ;-)


No to gratuluję! 😁 teraz to już pójdzie z górki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Muszę się pochwalić, że chyba zakończyłam laktację. Coś tam jeszcze siedzi, ale już nie ściągam, nic mnie nie boli ;-) I co najważniejsze --NIE PRZECIEKAM ;-)


No to gratuluję! 😁 teraz to już pójdzie z górki.


Również przyłączam się do gratulacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...