Skocz do zawartości

Ach te seriale... ;) | Forum dla mam


JUSTYNA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
samantka napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
samantka napisał(a):

Ahh i rodzinka.pl też uwielbiam 🙂
Udała się no nie? 😁

Oj udała się udała... Zawsze kupa śmiechu 🙂
Dla mnie Karolak debeściak! Te jego odzywki do chłopaków to mistrzostwo świata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
"Stare" odcinki Na Dobre I Na Złe też oglądam 😉 A do tego te śmiechowe seriale na Comedy Central ("Jim wie lepiej", Ona, Ona i dzieciaki", "Dwóch i pół") to dla mnie fajna odskocznia od zmęczenia 🙂 Polecam!
o tak, na Comedy Central też oglądałem On, ona i dzieciaki ale teraz nonstop powrótki starych odcinków, a dwóch i pół nigdy mi się nie znudzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
"Stare" odcinki Na Dobre I Na Złe też oglądam 😉 A do tego te śmiechowe seriale na Comedy Central ("Jim wie lepiej", Ona, Ona i dzieciaki", "Dwóch i pół") to dla mnie fajna odskocznia od zmęczenia 🙂 Polecam!
o tak, na Comedy Central też oglądałem On, ona i dzieciaki ale teraz nonstop powrótki starych odcinków, a dwóch i pół nigdy mi się nie znudzi 😁


Mi też, kocham Tych braci ;-) A w rodzince uwielbiam śmiech Kacpra ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oglądałabym chyba seriale z Comedy Central, gdybym tylko miała ten kanał. 😲
"On, ona i dzieciaki"
"Wszyscy nienawidzą Chrisa"
"Tak kochanie"
"Jak poznałem waszą matkę"
i inne... 😉

A tak to nic nie oglądam, staram się tv przy dziecku nie włączać, a jak mały śpi to nadrabiam sprawy domowe + nauka. Ewentualnie wolę obejrzeć film. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
samantka napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
samantka napisał(a):

Ahh i rodzinka.pl też uwielbiam 🙂
Udała się no nie? 😁

Oj udała się udała... Zawsze kupa śmiechu 🙂
Dla mnie Karolak debeściak! Te jego odzywki do chłopaków to mistrzostwo świata

Zgadzam się... Przypomniał mi się odcinek jak podejrzewali najstarszego, że jest gejem, a KArolak, żeby to sprawdzić spytał się czy pojedzie z nim kosiarkę- traktorka kupić... żeby kolor wybrać.. a na to ten najsarszy.. : - a co ja gej jestem??
hehe to się wtedy uśmiałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Natala czasami ogląda ze mną powtórki w niedzielę rodzinki.pl. Bardzo lubi ten serial ale i ja mam sporo do tłumaczenia. Właśnie geje i lesbijki były jakoś pierwsze. No to przyszła mi raz ze szkoły i powiedziała, że u niej w klasie Kinga i Roksana to lesbijki bo ciągle chodzą za rękę i się przytulają. Niedawno znów opowiadała nam o kolegach z podwórka. Mieli takie same koszulki i jak wyglądali? "Jak fleje" hehe (tyel zapamiętała z moich wypocin hehe) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A swoją drogą to mnie zainetesował jeden wątek w "Pierwszej Miłości". Sporadycznie oglądam akurat ten serial ale wiem o mniej więcej chodzi.
No i ślub Eweliny a ona -choć byłam święcie przekonana zakochana w Bartku- ucieka sprzed ołtarza z tamtym 😲 Nie mogę się z tym pogodzić 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane kiedy wy na to ogladanie macie czas ja w tym sezonie tylko ogladalam usta usta i tak wiekszosc na VOD bo juz padalam ze zmeczenie,a do poludnia nie ogladam bo jak tylko wlacze tv to moje dziecko je caluje jak glupie wiec sobie daruje ogladanie hehe...Czasem mi sie uda jakas powtorke obejrzec jak spi,ale to sporadycznie.... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oooo tak 😁 Rodzinka.pl i odcinek ,,TATO KTO TO SĄ GEJE?,,
Pierwsza miłość raz na rok, bo to chwilę przed kąpaniem małego leci
M jak miłość bardzo lubię.
Na wspólnej -najlepszy student Roman 😁 A rola Michała już mnie męczy
A mój naj naj naj to ,,Przepis na życie,,!!!!! Szyc-boski. I ona...Ach uwielbiam Madzię 😜
Z programów odmóżdżających i pozwalającym mi popatrzeć na moje dawne życie to ,,Ekipa z New Jersey,, i boski Vinny ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
A Klan oglądacie?


Tak, ogladam z mężem z przyzwyczajenia do obiadu hehe A tak poza tym w tv ogladałam Usta, usta, na Canal+ zależy jaki sezon serialu leci to Magia kłamstw i obecnie Rockefeller Plaza 30, a na iitv.pl właśnie jestem w trakcie oglądania 5 sezonu i ostatniego Zaklinacza dusz i czekam do września na 3 sezon Pamiętników wampirów. Housa wybiórczo ogladałam, ale spoko pod choinkę i i inne okazje kupowało się mojej siostrze kolejne sezony, więc jak kiedyż najdzie ochota to sobie pożyczę i obejrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
ela to ja podobnie do ciebie uwielbiam rodzinke.pl


Ja też to lubię, śmieszne sytuacje są, jedna była jak ten starszy syn wziął mleko wypił, a pusty karton odłożył do lodówki z powrotem.. i kiedyś mój mąż zrobił tak samo, wypił butelkę coca-coli i włożył pustą do lodówki ah Ci faceci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 milosc
prosto w serce
te czasem wymuszone dlaczego ja czy to nowe:P

Ale smiejcie sie....
Dla mnie.... hana montana, te sloneczne sonny i inne z tych serii na disney chanel.. ehehhehe MAX 🤪 cala ciaze sleczalam przed tym i tak mi zostalo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...