Skocz do zawarto艣ci

Ach te seriale... ;) | Forum dla mam


JUSTYNA_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
samantka napisa艂(a):
JUSTYNA napisa艂(a):
samantka napisa艂(a):

Ahh i rodzinka.pl te偶 uwielbiam 馃檪
Uda艂a si臋 no nie? 馃榿

Oj uda艂a si臋 uda艂a... Zawsze kupa 艣miechu 馃檪
Dla mnie Karolak debe艣ciak! Te jego odzywki do ch艂opak贸w to mistrzostwo 艣wiata
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisa艂(a):
"Stare" odcinki Na Dobre I Na Z艂e te偶 ogl膮dam 馃槈 A do tego te 艣miechowe seriale na Comedy Central ("Jim wie lepiej", Ona, Ona i dzieciaki", "Dw贸ch i p贸艂") to dla mnie fajna odskocznia od zm臋czenia 馃檪 Polecam!
o tak, na Comedy Central te偶 ogl膮da艂em On, ona i dzieciaki ale teraz nonstop powr贸tki starych odcink贸w, a dw贸ch i p贸艂 nigdy mi si臋 nie znudzi 馃榿
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisa艂(a):
JUSTYNA napisa艂(a):
"Stare" odcinki Na Dobre I Na Z艂e te偶 ogl膮dam 馃槈 A do tego te 艣miechowe seriale na Comedy Central ("Jim wie lepiej", Ona, Ona i dzieciaki", "Dw贸ch i p贸艂") to dla mnie fajna odskocznia od zm臋czenia 馃檪 Polecam!
o tak, na Comedy Central te偶 ogl膮da艂em On, ona i dzieciaki ale teraz nonstop powr贸tki starych odcink贸w, a dw贸ch i p贸艂 nigdy mi si臋 nie znudzi 馃榿


Mi te偶, kocham Tych braci ;-) A w rodzince uwielbiam 艣miech Kacpra ;-)
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogl膮da艂abym chyba seriale z Comedy Central, gdybym tylko mia艂a ten kana艂. 馃槻
"On, ona i dzieciaki"
"Wszyscy nienawidz膮 Chrisa"
"Tak kochanie"
"Jak pozna艂em wasz膮 matk臋"
i inne... 馃槈

A tak to nic nie ogl膮dam, staram si臋 tv przy dziecku nie w艂膮cza膰, a jak ma艂y 艣pi to nadrabiam sprawy domowe + nauka. Ewentualnie wol臋 obejrze膰 film. 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisa艂(a):
samantka napisa艂(a):
JUSTYNA napisa艂(a):
samantka napisa艂(a):

Ahh i rodzinka.pl te偶 uwielbiam 馃檪
Uda艂a si臋 no nie? 馃榿

Oj uda艂a si臋 uda艂a... Zawsze kupa 艣miechu 馃檪
Dla mnie Karolak debe艣ciak! Te jego odzywki do ch艂opak贸w to mistrzostwo 艣wiata

Zgadzam si臋... Przypomnia艂 mi si臋 odcinek jak podejrzewali najstarszego, 偶e jest gejem, a KArolak, 偶eby to sprawdzi膰 spyta艂 si臋 czy pojedzie z nim kosiark臋- traktorka kupi膰... 偶eby kolor wybra膰.. a na to ten najsarszy.. : - a co ja gej jestem??
hehe to si臋 wtedy u艣mia艂am...
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Natala czasami ogl膮da ze mn膮 powt贸rki w niedziel臋 rodzinki.pl. Bardzo lubi ten serial ale i ja mam sporo do t艂umaczenia. W艂a艣nie geje i lesbijki by艂y jako艣 pierwsze. No to przysz艂a mi raz ze szko艂y i powiedzia艂a, 偶e u niej w klasie Kinga i Roksana to lesbijki bo ci膮gle chodz膮 za r臋k臋 i si臋 przytulaj膮. Niedawno zn贸w opowiada艂a nam o kolegach z podw贸rka. Mieli takie same koszulki i jak wygl膮dali? "Jak fleje" hehe (tyel zapami臋ta艂a z moich wypocin hehe) 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
A swoj膮 drog膮 to mnie zainetesowa艂 jeden w膮tek w "Pierwszej Mi艂o艣ci". Sporadycznie ogl膮dam akurat ten serial ale wiem o mniej wi臋cej chodzi.
No i 艣lub Eweliny a ona -cho膰 by艂am 艣wi臋cie przekonana zakochana w Bartku- ucieka sprzed o艂tarza z tamtym 馃槻 Nie mog臋 si臋 z tym pogodzi膰 馃檭 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane kiedy wy na to ogladanie macie czas ja w tym sezonie tylko ogladalam usta usta i tak wiekszosc na VOD bo juz padalam ze zmeczenie,a do poludnia nie ogladam bo jak tylko wlacze tv to moje dziecko je caluje jak glupie wiec sobie daruje ogladanie hehe...Czasem mi sie uda jakas powtorke obejrzec jak spi,ale to sporadycznie.... 鈽猴笍 鈽猴笍
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
Oooo tak 馃榿 Rodzinka.pl i odcinek ,,TATO KTO TO S膭 GEJE?,,
Pierwsza mi艂o艣膰 raz na rok, bo to chwil臋 przed k膮paniem ma艂ego leci
M jak mi艂o艣膰 bardzo lubi臋.
Na wsp贸lnej -najlepszy student Roman 馃榿 A rola Micha艂a ju偶 mnie m臋czy
A m贸j naj naj naj to ,,Przepis na 偶ycie,,!!!!! Szyc-boski. I ona...Ach uwielbiam Madzi臋 馃槣
Z program贸w odm贸偶d偶aj膮cych i pozwalaj膮cym mi popatrze膰 na moje dawne 偶ycie to ,,Ekipa z New Jersey,, i boski Vinny 鈽猴笍 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisa艂(a):
A Klan ogl膮dacie?


Tak, ogladam z m臋偶em z przyzwyczajenia do obiadu hehe A tak poza tym w tv oglada艂am Usta, usta, na Canal+ zale偶y jaki sezon serialu leci to Magia k艂amstw i obecnie Rockefeller Plaza 30, a na iitv.pl w艂a艣nie jestem w trakcie ogl膮dania 5 sezonu i ostatniego Zaklinacza dusz i czekam do wrze艣nia na 3 sezon Pami臋tnik贸w wampir贸w. Housa wybi贸rczo oglada艂am, ale spoko pod choink臋 i i inne okazje kupowa艂o si臋 mojej siostrze kolejne sezony, wi臋c jak kiedy偶 najdzie ochota to sobie po偶ycz臋 i obejrz臋.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Joanna2236 napisa艂(a):
ela to ja podobnie do ciebie uwielbiam rodzinke.pl


Ja te偶 to lubi臋, 艣mieszne sytuacje s膮, jedna by艂a jak ten starszy syn wzi膮艂 mleko wypi艂, a pusty karton od艂o偶y艂 do lod贸wki z powrotem.. i kiedy艣 m贸j m膮偶 zrobi艂 tak samo, wypi艂 butelk臋 coca-coli i w艂o偶y艂 pust膮 do lod贸wki ah Ci faceci 馃槣
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 milosc
prosto w serce
te czasem wymuszone dlaczego ja czy to nowe:P

Ale smiejcie sie....
Dla mnie.... hana montana, te sloneczne sonny i inne z tych serii na disney chanel.. ehehhehe MAX 馃お cala ciaze sleczalam przed tym i tak mi zostalo:P
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...