Skocz do zawartości

Aerobiczna 6 Weidera, | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Edytko ale od razu po 6 kazde czy po jednym razie taki ciag zrobic.Bo ja robilam taki ciag,nie poptarzalam poszczegolnego cwiczenia 6 razy i potem nastepnego 6 razy na raz.A i powiedzcie mi,czy musze zawsze o tej samej porze cwiczyc,czy moge np jednago dnia rano a innego wieczorem?Sorki,za te glupie pytania i dziekuje za opowiedz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niunia, super, że jednak zrobiłaś ćwiczenia 🙂

Ja myślałam, że odpuszczę sobie wczorajszy drugi dzień, bo była u nas znajoma z synkiem, Ola została położona spać wyjątkowo później i nie mogłam się zwlec żeby poćwiczyć, ale wreszcie stwierdziłam, że jak zaczęłam to nieodpuszczę. Ćwiczyłam po 23 hehe, także 2 dzień zaliczony 🙂 Dzisiaj 3 wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia jesteśmy na tym samym etapie, czy po wczorajszych ćwiczeniach też odczuwałaś ból przy każdym ruch, ja jak położyłam się do łóżka to ledwo mogłam obrócić się na drugi bok.

A wogle przed rozpoczęciem ćwiczeń mąż pstryknął mi fotki, porównam sobie (tak bardziej z ciekawości) z efektem końcowym - też uwiecznię na zdjęciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka pewnie bym odczula,ale zostalo to zagluszone bolem plecow,bo mam ostanio z nimi troche problemow.W ogole w dzien wydawalo mi sie,ze zakwasow nie mam,a jak polozylam sie do cwiczen,to w pierwszym momencie nogi nie mogla podniesc hihi 😁 A do tego sie tak zsapalam,ze nie wiem,jak ja dam rade zwiekszyc serie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...