Skocz do zawartości

Aerobiczna 6 Weidera, | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wytrwałości Wam wpadłam życzyć na weekend!!!
Pewnie zajrzę dopiero we wtorek bo jutro moja przyjaciółka wpada do nas na cały dzień na ploty, w niedzielę mama i brat a w poniedziałek my wybywamy bo babci żeby kolejny dzień nie stać w garach hehe 😉
Miłego weekendu. Pogodnego przede wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny piszecie, że wylewacie 7 poty i już zaczynam się bać 😉 Ja stratuję od jutra - trzymajcie kciuki, żebym zaczęła i wytrwała.

Niunia, jeżeli robisz systemem bez 1 dnia przerwy, że wtedy zrób te ćwiczenie x 2, najlepiej 1 partię rano, a 2 np. wieczorem albo jak tam masz czas. Tak mi się wydaje, ale za dużo się nie będę wypowiadać, bo ja ćwiczebnie jeszcze nie doświadczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia - ja robię codziennie o tej samej porze całość, bo do tej pory dawałam radę, ale jak przyjdzie mi wykonać 3 seriex24 to chyba się w ... ugryzę.

Justyna - dobra jesteś. I to przy 2ce dzieci 🙂

Własnie Anulka i jak.., zaczęłaś katorgę?

Oktawia mam nadzieję, ze trafiłaś to ... a zatem jeśli chodzi o system ćwiczeń to całość wykonanych ćwiczeń od 1 do 6 go to cykl. I tak pierwszego dnia masz1 serie 6ciu cykli, czyli: każde ćwiczenie wykonujesz 6 razy na każdą nogę (jeśli akurat nie podnosisz 2óch 😜 ), 2 go dnia zaś 2 serie po 6 cykli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ach, niestety dzisiaj odpuszczam ropoczęcie ćwiczeń, bo mąż namówił mnie, żeby zakończyć jego 2 tyg. urlop pizzą (właśnie zamówił) i piwkiem, więc bez sensu, żebym z pełnym brzuchem zaczęła ćwiczyć, bo chcę robić to wieczorami, jak mała zaśnie, wtedy jedynie będę mogła poćwiczyć na spokojnie. Tak więc zmiana planów - od jutra trzymajcie kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja zaliczyłam właśnie kolejny dzień. Dwunasty 🙂 Czym więcej tych ćwiczeń tym trudniej mi się zabrać. Wcześniej ćwiczyłam rano. Wczoraj przed 19-tą a dzisiaj dopiero skończyłam 😜 I od razu rowerem się dobiłam i padam na ryj. W dodatku taki upał na dworze mimo późnej pory 😞 Lecę więc pod prysznić i spać ale najpier oklaski dla każdej z Was jako power do jutszejszych ćwiczeń 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny z tym podziałem ćwizeń na kilka razy to żartujecie prawda? No bo choć żmudne, nudne, ciężkie i w ogóle wykonywać się je powinno jedno po drugiem bez żadnych przerw na rozluźnienie mięśni. No i najważniejszym elementem każdego powtórzenia jest moment zatrzymania ruchu w czasie maksymalnego napięcia mięśni na 3 sekundy. Uff wiem, że łatwo powiedzieć ale chyba jak już się męczyć to tak by to miało jakiś efekt przynieść.
Ja dziś mam robić 13 dzień. Szczerze Wam powiem, że tak po samym brzuchu to ja za specjalnie nie widzę ale te moje boczki to mam wyraźnie mniejsze więc tkanka tłuszczowa się spala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gerda napisał(a):
Ja nie żartowałam 😮

Justyna a cy można zobaczyć Twoją galerię na agu?
nie mam tam galerii jako takiej tylko wrzucam pojedyncze zdjęcia do tych suwaków (zmniejszam, powiększam... aby pasowały). Zdjęcia wrzucam na nk. Jak masz tam konto to zapraszam (Justyna Twardowska Serżysko)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanie,bo teraz zwatpilam,czy to dobrze zrobilam..W pierwszym dniu mam zrobic 6 serii,czyli 6 cwiczen jedno po drugim powtarzajc 6 razy?Mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi.To nie ma byc tak ze kazde cwiczenie robie po kolei 6 razy.Dobrze zrozumialam?Edytko w koncu i ja sie skusilam,bo lekarz diet zabronil,a flaczka trzeba sie pozbyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...