Skocz do zawartości

Aerobiczna 6 Weidera, | Forum dla mam


nika1306_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no a ja dziś nie zaczęłamm 😞zapomniałam sobie, a teraz to już leżę w łóżku..w małym pokoju śpi mały..światłaa nie mam jak załączyć, a w dużym śpi kuzyn..tak więc jutro zacznę.. Monia jakby co to mnie spier....sz, ale tak konkret jak będę się jutro wykręcać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie.Nie orientujecie sie moze,czy A6W mocno obciaza kregoslup?Chodzi mi dokladnie o jego dolna czesc..bo czytam w necie,a tam sa rozne sprzeczne opinie


Obciąża,niestety 😞 i dlatego zrezygnowałam 😞 nie mogłam się podnieść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja niestety mam problemy zkregoslupem od kilku lat 😞 Jestem ostatnio na bardzo silnych lekach p.bolowych,a od kilku dni nie wyrabiam z bolu i wlasnie sie zastanawiam,czy to czasem te cwiczonka tego nie pogarszaja.I juz sama nie wiem,co robic.Bo oponke bardzo chce zgubic,ale plecy to masakra.Dzis kolezanka musiala przyjsc mi mala do wozka wlozyc,bo sie schylic nie moglam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zadzwonilam do mojego lekarza z zapytaniem o te cwiczenia..I okazalo sie,ze bardzo mocno wala po odcinku ledzwiowym,a to wlasnie z nim mam problemy.Kategorycznie mi ich zabronil,bo stwierdzil,ze jak teraz sie tak z bolem mecze(a bylam rano u niego na wizycie i zapomnialam mu o cwiczeniach powiedziec),to za tydzien bym juz z lozka nie wstala 😞 Kazal mi znalesc cwiczenia na bole plecow,a jesli takowych nie znajde,to mam przyjsc w przyszlym tygodniu,to mi je poda.Dupa,a tak sie nakrecilam 😞 😞Ale przynajmniej wiem,od czego mi sie pogorszylo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
4 dzień zaliczony 🙂 ale myślałam, że przy 3 serii nie wyrobię.

Monisia, szkoda, że musisz z ćwiczeń zrezygnować, ale kręgosłup jest ważniejszy. Zdrówka życzę!!!

Dziewczyny, myślicie, że jak teraz nie ma się problemów z kręgosłupem to potem mogą być po zakończeniu ćwiczeń?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chyba też pasuję tak jak Monia, nie daję rady z tymi plecami. Normalnie krzyż mi pęka, jak się pochylę nad Pawełkiem to mam problem z wyprostowaniem, jak idę to co któryś krok mam taki ból, że masakra. W poniedziałek zadzwonię do neurologa, bo zamiast lepiej to coraz gorzej jest, nie mogę w nieskończoność Ibupromu brać ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeżeli są problemy z kręgosłupem to żadne ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są dobre,gdyż go obciążają 😞 niestety.Też musiałam zrezygnować,nie mogłam się podnieść 😞 jeżeli nie ma się problemów,to raczej po ćwiczeniach nic nie będzie.
U mnie bóle pleców wystąpiły po znieczuleniu,które i tak nie pomogło,a tylko zostawiło mi ślad po sobie :/ miało przejść po około 6 miesiącach po porodzie,ale nie przeszło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Ja chyba też pasuję tak jak Monia, nie daję rady z tymi plecami. Normalnie krzyż mi pęka, jak się pochylę nad Pawełkiem to mam problem z wyprostowaniem, jak idę to co któryś krok mam taki ból, że masakra. W poniedziałek zadzwonię do neurologa, bo zamiast lepiej to coraz gorzej jest, nie mogę w nieskończoność Ibupromu brać ;-(

Jejku bidulko moja:*:*Idz do lekarza koniecznie.Chociaz ja ci powiem,ze 2 dni nie cwiczylam,nosze te wkladki i czuje juz naprawde poprawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...