Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Kochane 😘
u mnie wszystko w porządku 🙂 tylko ja się tak słabo psychicznie czuję - chyba reakcja na zmianę pogody. Nie piszę bo nie mam czasu.. ile razy włączę kompa to zaraz coś:/ Podczytuję Was z kom (i dlatego jestem on-line Madziu:P) ale z kom nie dam rady odpisywać 😞

W sumie to mam/ miałam (bo nie wszystko pamiętam) Wam duuużo do powiedzenia ale utrzymuje się stan sprzed 2 dni. Nie chce mi się pisać 😞
jak się pozbieram w sobie to wpadnę wieczorem i napiszę co nieco :P


p.s. GoGr nie schudła i nie schudnie bo jest beznadziejna i nie umie się odchudzać. Od jutra zostaję chrześcijanką i przechodzę na cholerny post. Kurwa! nie mogę patrzec na siebie jak zarastam.

Muszę skombinować opiekę dla chłopców na czwartek:/ zmarł tata mojej koleżanki i chyba wypada mi pójść na pogrzeb... A i z teściową się nie ściskam:P wróciła w sobotę i jutro wyjeżdża:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr dobrze, że jesteś, bo się stęskniłyśmy!
Maja super fotki (chyba już pisałam, ale nie pamiętam). Uwielbiam Twoją urodę, Twoje kolczyki i Zuzię! Piękne jesteście. A co do kolczyków to właśnie zastanawiam się na zrobieniem sobie madonny lub w brwi. Bardziej madonnę, ale nie wiem z której strony, bo w nosie mam z prawej, a w wardze z lewej... hmm... jak myślicie?
A ja nie zrobiłam fotki przed, bo pewnie i tak po różnicy nie będzie widać... jedynie na wadze...
Tusia Alan jest boski!!! Uwielbiam go oglądać!
Iwonko post jest od jutra, więc się nie przejmuj napoleonką.
Co do przepisów to na stronce zwegowani.pl też jest sporo zdrowych rzeczy, tylko trzeba popatrzeć, bo nie wszystko jest dietetyczne :PPP
Mnie moje kochanie wygnało z domu, więc siedzę w kawiarni i odpoczywam od wrzaskuna.
A na drugie śniadanko była grahamka, 2 plasterki polędwicy łososiowej i surówka, a teraz kawka z mlekiem (ale tłustym...). Na obiad mój chce kebaba. Ja chyba też wezmę w cienkim cieście, drobiowego, bez sosu... ciekawe ile będzie miał kalorii??? W sumie to będzie mięso z warzywami, to chyba nie tak dużo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja też planuje zrobić tatuaż 🙂)
Gogruśka dobrze,że jesteś..bo się martwiłam KOBIETO!! 😘
Mój Młody śpi,a ja wstawiłam obiadek i idę włosy umyć 🙂))
a i ogólnie dobrze się czuję dietując..tak lżej i większego powera mam 🤪 🤪
na drugie śniadanie znów mialam 2kanapki grahama z rzodkiewką i szklanka wody 😁 😁
za około pół godzinki obiadek, którym chwaliłam się wcześniej .. 😜 a surówka jest pekińskiej z pomidorem, ogórkiem, fetą i przyprawiona bazylią ... Uwielbiam wszelakie zioła i chyba nigdy mi się nie znudzą 😁
a jak się je je to nie wzdyma..przynajmniej mnie nie wzdyma tak jak kiedyś, Alana również nie, bo non stop chodzi i pruka 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem aby powiedzieć, że byłam na kawce u Cioci z moimi Chłopami i zjadłam 5 biszkoptów ☺️ ale biszkopty to chyba nic złego nie? 😁 a i dziś "Śledzik", więc z A. wino obalimy,ale od jutro już zero alko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fuck fuck fuck!!! Wypiłam w kawiarni tylko kawkę i herbatkę, a mój zamówił pizzę, więc jak wróciłam to zjadłam połowę i to takiej Giga... 😞(( fuck, fuck, fuck!!! On do mnie, że wcale mnie nie namawiał i mogłam nie jeść... tylko, że dobrze wie, że pizzy to ja się nigdy nie oprę i zjem tyle ile będzie!!!!!!!!! A on wcześniej do mnie, że mi zostawił. Mógł sobie małą zamówić i zjeść... a miałam taki piękny plan wrócić i zjeść miskę surówki tylko... zjadłam, a jako dodatek pół pizzy 😞(( i koniec końców zamiast od poniedziałku to faktycznie od postu zacznę się odchudzać. Tylko co zrobię w młodego urodziny??? Hmmm... Ale jestem wkurzona, a już by były 2 dni za mną!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja to myślę,że winko będzie mi wybaczone co?? 😁 a 5biszkoptów do kawy z mlekiem bez cukru to nie grzech,nie?
Miśka,a Ty to tą pizzą się nie przejmuj..zaczniesz od jutra jak było wcześniej ustalone :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 no to druga partia zaczyna od JUTRA nie od poniedzialku 😜
Tuska wino jak najbardziej wybaczone ,a nawet dozwolone tylko piwka niet....a ja tak kocham piweczko....zimnego leszka z lodoweczki mniaaaam......
ja juz nast dzien za soba 🙂 i mialam zrobic zdjecie obiadkowi ale omlet sie rozbeblal troszke jak go sciagalam z patelni bo za duzo warzyw naladowalam ..... 😁
Gogrusia pozniej Ci wysle dietke ide zaraz sie opalac teraz M. poszedl a mamy kolo domu wiec najpierw on albo odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤔 uff dziewcxzyny padam z nóg 🤔 nawet dzisiaj nie poćwiczyłam bo nie miałam czasu a teraz już mi się nie chce ....robiłam plakat kuzynce do szkoły coś w stylu "nie niszcz szkoły" i właśnie mam problem bo jeszcze hasło muszę wymyśleć może pomożecie? myślałam o czymś takim
"SZKOŁA =TWOJA PRZYSZŁOŚĆ, NIE NISZCZ JEJ !!! ale chyba bez sensu....najlepsze byłoby takie krótkie ze dwa słowa, bo mam tam mało miejsca żeby wpisać....
dziewczyny nie przejmujcie się grzeszkami dieta miała być od środy, ja też zjadłam kilka baaaaardzo pikantnych chipsów z biedronki (karnawałowe) lubię takie... 😉 ale od jutra nie ma przebacz hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona ja dziś na nie patrzyłam,ale ni chu chu nie kupiłam 😉 a dlatego kupiliśmy winko, bo powiedziałam,że za piwo się nie biorę,a nie powiem również lubię..hahahha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też od jutra 🙂 zgodnie z planem.

Landusia czemu Ci tablety przeszkadzają? może powinnaś zmienić bo te co bierzesz nie dla Ciebie są i już 🙂

idę zaraz oglądać m jak miłość bo w sumie nie mam nic do oglądania i hula pokręcę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tusia odpisalam ci:_) nja tez ogoldam m jak milosc z nudow :P cora spi od 16stej i pewnie juz do rana 🙃
gosia tablety mi zawadzaja bo te co biore maja skutek uboczny ze ciagne w cholere do tlustego i slodyczy no nie idzie sie opamietac gin mi juz to mowil na samym poczatku ze kazda jego pacjentka na to narzeka ale jak sie zepne to idzie na nich ladnie zjechac podobno.. bo sa moczopedne.. ale ja nie umiem sie spiac normalnie a co dopiero z taką chcica po nich..

tusia dzis mc donalds :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie tabsy bierzesz?
spinamy się od jutra! i to zdrowo 🙂
Dostałam dzisiaj od ciotki trochę przepysznej czerwonej herbaty 🙂 nie wiem co to ale wspaniała! już jej mówiłam, że jak będzie w tej herbaciarni co ją kupiła to biorę za każde pieniądze bo ponoć strasznie droga..
Nie pokręciłam dużo bo nie mam siły. Ale dobre i trochę 🙂
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...