Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
nie wiem przy czym twój pracuje ale mój jak ma 2 zmiane to pracuje czasem 16-17 godz.


mój ma magazyn z rzywnoscia zapakowana... ale by odebrał od 4h nie odbiera tak cos nie tak wpadam w panike mimo iż w dupe bym mogła go kopnac...;/ a dzisiaj ma pierwsza zmiane własnie mi o to chodzi ze coś nie tak...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska ale ja nie planuje sie rozwodzic 😁 😁 I caly czas powtarzam,ze oczy wydrapie,a go nie oddam 😁 😁 Za dobrze mi z nim hahaha.Teraz core zabawia,a ja sobie winko popijam 🙂Kurde,Olka przykro mi,ze tak sie denerwujesz.Napewno wszystko jest ok.Moze naprawde jeszcze w pracy jest i nie moze odebrac.A jak wroci,to wez nr do pracy na nastepny raz 😉chociaz oby go nie bylo 😉U nas na szczescie takiego problemu nie ma,bo Piotrek pracuje jako kierowca i zazwyczaj cale dnie przegadujemy haha 😁 Z reszta on wie,ze ja sie strasznie denerwuje,jak nie wiem.co z nim i mi sie czesto melduje 😁 Dobra idziemy zolze kapac i sie poprzytulac troche hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALekSanDra napisał(a):
a ja dostaje do głowy normalnie tak że makabra;/

Olka nie martw się,dupek najwidoczniej mało ciebie wart jest 😠
gg mi fiksuje więc jak coś to nk talk ok??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nici ze spalania kalorii łóżkowych...się wkurwiłam dzisiaj na mojego 😠 przyszedł i kupił dwa piwa..ja mu mówię,że nie piję piwa..mówiłam mu, mógł kupić wino.. aaa no i że ja miałam wychodne wczoraj to mój małżonek sam kąpał małego i co ubrał mu te same ciuchy w których był przez cały dzień..oprócz body!! Jak mu to powiedziałam to stwierdził,że nie wiedział gdzie pidżama...to mu mówię,że wystarczyło popatrzeć w górę w łazience, bo wisiałA Na suszarce!!! 😠 😠
ach,masakra..
później jeszcze mi powiedział,że ja to umiem Go w tych samych ciuchach dwa dni trzymać,z tym,że ja go na noc przebieram w piżamę...no i jak ma brudne ciuchy to na drugi dzień mu ich nie ubiorę tylko inne...a on po kąpieli mu te same włożył..
no i powiedziałam,że jakby mnie nie było to nie wiem jakby sobie poradził,jakbym tak do szpitala miała iść albo coś..pewnie by mamę albo siostrę poprosił o pomoc ... To mi powiedział: "jakbyś Ty dużo w domu robiła." 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 myślałam,że Go zabije, tak się we mnie zagotowało.
Teraz poszedł młodego uśpić, bo mnie nie chciał zasnąć i sam się położył..kupił te piwa,a i tak wypił szklankę whisky z sokiem jabłkowym. No i tak stoją te piwa,ale przynajmniej ćwiczę silną wolę. No i że jestem zła to i głodna nie jestem... to tak mam już,ale pisałam Wam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale dziewczyny naprodukowalyście, ledwo nadrobiłam...

3 dzień bez slodyczy, 2 dzień A6W zaliczony 🙂 Do mojego stosowania MŻ, chyba znowu zacznę częściej robić rybę i mięso pieczone w folii lub zrobione na patelni grillowej niż w panierce, a najlepiej jak wreszcie wypróbuję parowar, który stoi i kurzy się od dnia naszego ślubu, a ślub był prawie 4,5 roku temu.

Maja, zaproszenie przyjęte 🙂

Tuska, ja pewnie też popłakałbym się hehe też płaczka jestem na filmach jak coś dzieje się nie tak.

Ola, odzywał się mąż? Szkoda, że musisz się tyle nadenerwować i wkurzać.

Monisia, mam nadzieję, że ćwiczenia, fizjoterapia szybko pomogą.

Ogólnie ziemniaki, makarony, kasze nie są tak tuczące, najbardziej tuczą sosy dodawane do nich.

Tyle było napisane, że nie wszystko pamiętam...skleroza nie boli...

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam się położyć,ale gryzły mnie wyrzuty,że nie ćwiczyłam .. wstałam załączyłam xboxa,ale coś kamerka szwankuje :/ no ale zrobiłam 50brzuchów, wykopy w bok i do tyłu na czworaka, skrętoskłony... od razu czułam,że pracuje nad moimi mega bokami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Tuska zamiast spac wymiata na xboxie 🙂 heehe dobre 🙂))zazdroszcze !
Gogr to ja Wam poklaskuje co chwile 😉 coby ladnie to wygladalo 😁 heheh
Ola Ola..........a smsa pisalas? jesli po klotni podkulil ogon to nie powinien teraz focha strzelac raczej..daj znac czy wszystko z nim ok.
Monia Twojego meza charakteru to kazda pozazdrosci ale to juz pisalam 😉
Moj mezczyzna ma nocke ,a ja moge posiedziec spokojnie w necie 🙂 oczywiscie diety ciag dalszy nawet nie w glowie mi podjadanie! jutro wazenie zobaczymy co powie zwierciadelko tluszczowe - waga hehehe
Moje dziecie spi ale slysze,ze sie wierci szalona 🙂 kurde nadal walke toczymy z katarem u niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko na dobranoc 😘
2 butelki wina poszły ☺️
Ola jak z mężem???

a Misia - ja wiem, że na padzie:P ja właśnie padem nie umiem grać ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...