Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kurde Tuska tu rzodkiewka jest fuuuuuj tak jak salata nie ma smaku ...zazdroszcze polskich warzyw na Waszych stolach baaardzo....... juz nie wspomne o pietruszce, ktora tu podawana jako pietruszka,a to pasternak - w Pl traktowany jako zielsko dla trzody chlewnej......niecierpie pietruszki tu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ale Wam zazdroszczę tej wagi! też mi się marzy, że w końcu mniej zobaczę..
a tymczasem zjadłam kiwi, szklankę ody i 2 kanapki z pomidorkiem 🙂

kupiłam wczoraj otręby bo mi si te z żurawiną skończyły i wzięłam też ze śliwką 🙂 coby mi się jedne nie znudziły ;p

Maja tzn. była upojna noc??? 😁 ja wczoraj zasnęłam przed tv ☺️ mój z moim bratem i kumplem oglądali film (ja do końca tradycyjnie już nie wytrzymałam :P) i jak oni pojechali to mój poszedł do łóżka a ja się z fotela nie ruszyłam:P obudziłam się jak mi wszystko zdrętwiało, umyłam. poszłam spaĆ. a TAM OKAZAŁO SIĘ, ŻE MÓJ CZEKA Z ATAKIEM 🤪 🤪 🤪 HAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha 😁
oj to zazdroszczę Wam, bo my to nie mamy kiedy! ;/ a ochota już taka... w środę jak byłam u lekarza to powiedział,że zaplikował krem,więc jeszcze nie mogę.. w czwartek pojechałam do kina i powiedziałam mojemu,żeby poczekał na mnie, ale po kinie jeszcze wypad na drinka...a biedak na mnie czekał,ale się nie doczekał i poszedł spać 😞 w pt chyba była mała sprzeczka(nie pamiętam dokładnie) i poszedł położyć młodego i zasnął z nim, w sobotę KSW i znajomi byli i ja poszłam spać zanim wyszli,bo tak mnie znużyło,że zasypiałam na kanapie, ale to już 23.30 była,a młody w dzień w doopę mi dał... głupio mi do dziś,że spać poszłam,ale M. też już zasypiała,a A.z P. pili 😜
no a wczoraj mój miał na noc, chciałam położyć młodego spać,żeby przed wyjściem do roboty co nie co było,ale nieee...moje dziecko nie zamierzało spać(jak zawze już o tej godz. śpi). Zasnął...to jak wyszłam z pokoju to już 21.była i A.wychodził do pracy 😞 może dzisiaj się uda..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂)) a ja już od rana w golfa sobie grałam. Teraz mleko ściągnę, bo na potem potrzebuję, żeby sobie stanik zwykły móc założyć 🙂)
Tusia gratuluję wagi. Ja zapomniałam się zmierzyć. Jadłam już śniadanie, więc jutro, żeby na czczo było 😁DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska przeslac hehehe, moja siostra kiedys oscypka mi wyslala bo paczke robila po powrocie z Zakopca i on byl zielony jak go dostalam 🤪 heheh
ja wydzierzgalam igla i nitka nastepny model ;D podobny do poprzedniego zaraz wam pokaze...wlasnie chcecie na to patrzec? bo ja co chwile bede cos wrzucac ,a jak ktos nie ma ochoty to po prostu bede na priva tym co chca linka wrzucac do imageshacka.......?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem zła na siebie!!!!
kur... 😠
moj maz wygrał karnet na siłownie w oddawaniu krwi na miesiac na full wypas wszystko mozna bylo na nim robic sauna trener i w ogole.. i któregos dnia moja kuzynka mnie odwiedzila i sie zgadalysmy ze ona chce isc na silownie i chce sobie kupic karnet no to ja nie myslaca oddalam jej ten... a teraz sama musze kupic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja wrzucaj zdj a nie pierdol :P bedziemy podziwiać Twój świeżo obudzony talent 😁

Landusia jak ja Cię dobrze rozumiem... oduczam się już tego powoli ale też zawsze bez zastanowienia oddam coś komuś a potem pluję sobie w twarz jak mi jest to potrzebne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam Wam napisać 🙂 jak w październiku zmieniałam tel to stary (z wymienionymi praktycznie wszystkimi częściami oprócz baterii i klapki tylnej) dałam bratu. i on wczoraj przyjechał rozliczać się z moim mężem (bo brat jest mechanik a mąż sprzedaje w sklepie motoryzacyjnym:P) i dał mi za ten tel 200 zł 🤪 🤪 🤪 cieszę się bo chcę do fryzjera.. zrobić sobie dekoloryzację i płomienny rudy 😁 no i regenerację włosków... a ostatnio jak byłam (fak! rok temu... ponad) to mnie skrobnęło po kieszeni 250 zł 🥴 ciekawe ile teraz kosztuje...
ale musze jeszcze w innym zakładzie zapytać czy mi to zrobią - moze będzie taniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia ja też. Mój się wkurza, że kupuje mi ubrania za niemałe sumy a ja oddaję. Ubrania, buty, kosmetyki.. wszystko.. bo przez chwilę wydaje mi się, że nie potrzebuję a potem muszę od nowa kupić..
Ale teraz już nawet jak mi się nie potrzebne wydaje to chowam i nie ruszam 🙂 a myśl żeby oddać odganiam daleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
gosia no cóż.. powiem tak.. u mojej tesciowej w zakladzie na to wszystko nie starczyłoby Ci teraz 😁


że nie starczyłoby to ja wiem:P Ale cieszę się bo powiem mojemu mniej (tylko żeby mi dołożył:P) i nie będzie się pultał 😁 hahaha

a tak jestem 2 stówy do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedziała,że niepotrzebny to co się martwisz!
Położyłam małego spać i dokańczam śniadanie...fak..dzisiaj zeszło mi na jedzeniu śniadania ponad godzinę! Zawsze tak jest, bo moje dziecie zawsze coś wymyśli jak jem,a to rączki,a to coś broi i muszę co chwila po niego iść do kuchni bądź łazienki..no a za jakąś godzinę kuzynka na kawę wpada mojego męża,ale w sumie teraz jak jego to i moja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...