Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
No hey babeczki.My od 8 nie spimy.Nie odzywalam sie w weekend,bo nie mialam kiedy.W sobote po pracy jak wrocilam,to bylo nieciekawie..maz chcial ze mna do szpitala jechac,bo musial mnie rozbierac..kregoslup mi sie w pracy zastal..obawiam sie,ze bede musiala isc jednak na to zwolnienie,a nie chce 😞I przyznaje sie,ze z wsobote dziewczyny mnie zlamaly 😠Zjadlam kilka kostek bialej czekolady i kanapke 😜 😜 A niedziela...rano maz sniadanie mi zrobil,potem sie na basen zwinelam,wrocilam,wykapalam sie ,zrobilam nalesniki i pojechalam na piwo do siostry i na koncert 🙂Jezu,ale bylo zajebiscie 😁 😁 Dawno sie tak nie naskakalam i naswpiewalam 😁 😁 A teraz jade do clarksa,moze tam wynajda na Julke jakies buciki...bede pewnie wieczorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

haaahha Landusia mnie goni tez bo....okres mi sie zaczal rano 😮 20 czy 21 dni przerwy 😮 😮 😮 no ale to poporodowa jazda 3ci raz dopiero wiec pewnie sie normuje tym bardziej,ze tabsy odstawilam...
no to macie jeszcze toto:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/desktopgr.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6314/desktopgr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Landusia co do ceny..... ☺️ ja nie wiem...ile byscie daly za takie cus? narazie je robie pozniej bede myslec o detalach ...

ide na miacho tel M. wymienic bo funfelnowka blackberry to kicz jest i przycisk od nowosci nie dziala!!! 🤪 a pozniej z kumpelka na kawe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja Lachony 😉 ale mamy utalentowane dziewczyny na tym wątku, super opaski Maja 🤪
Landusia to ja już wiem dlaczego Ty masz takie super włosy... 😜
Tusia daj mi tę ochotę na seks 😜 bo ja wieczorem marzę tylko o spaniu taka zmęczona chodzę ☺️ ☺️ Monisia super że odsterowałaś sie na koncercie 😉
jak dietki? u mnie dzisiaj jarzynowa i kopytka, ale tych drugich zjem tylko kilka 😉
spadam bo mi sie właśnie woda gotuje 😜
a gdzie nasza przodowniczka z której trzeba przykład brać Divianka? zajrzyj tu czasem chudzinko żeby nam motywacji dodać 😘 Misiunia tak sobie myślę,że Ty jakby druga ja pod względem figury tylko pewnie w biuście lepiej wyglądasz 😜 😁 pokaż zdjęcie niech zobaczę jak wyglądam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak:P ja też pamiętam Iwona Twoje cycki 🤪 🤪

ja ugotowałam już krupnik 🙂 na drugie ziemniaki, marchewka i sojowe kotlety 🙂
własnie zjadłam 2 śniadanie i pasuje mi się iść umyć... o 14 mój wraca z pracy do dzieci a ja do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko moje cyce to na razie są cyce karmiące, więc ciężko określić jakie są naprawdę. Mi się teraz podobają, bo są większe niż miałam i pełne... a jak skończę karmić to będą skarpety :P Ogólnie to (odpukać) chyba koniec karmienia, bo młody w dzień cycka nie chce. Za to w nocy non stop... kurcze, a ja mam tyle mleka, że szok i muszę w dzień ściągać, bo by mi cyce eksplodowały. No nic, zobaczymy... Ciekawe czy jakbym jakoś przebolała te bolące cycki w dzień to by się mleko zmniejszyło? Nie chodzi mi o całkowite zatrzymanie laktacji, ale żeby troszkę zmniejszyć... Sorry, że tak nie w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia odciągaj tylko tyle,żeby Cię cycki nie bolały..ja tak robiłam... i troszkę mi się ilość mleka zmniejszyła i później nie miałam cycków twardych jak skały,a mleka full.. ile tylko mlody chciał.

kuzynka własnie poszła,a ja idę przyszykować drugie śniadanie sobie i obiad zacząć robić,bo warzywa to można jakby co odgrzać, a Młody na razie ładnie się bawi,więc muszę wykorzystać to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia tak jak Tusia mówi 🙂 odciągaj tyle żeby Ci u,lżyło i laktacja się trochę zmniejszy 🙂 ustac nie ustanie - bo przecież młody nocą i tak ją pobudzi 🙂

ja nastawiłam ziemniaki żeby mój miał obiad jak przyjedzie 🙂 i za pół godz do lekarza.. a teraz chłopców musze nakarmić 🙂 Matus się obudził własnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
iwona no moja tesciowa ma zaklad fryzjersko kosmetyczny 🙂
maja jak sie zdecydujesz na cene dawaj znac i wszystkie zdjatka sobie zamowie ;_)
misia masz 2 tygodniowego maluszka?
ja przestalam karmic po 2 miesiacach bo mleka nie mialam 😞
a ja wlasnie po spacerku z mycha i zjadlam rosolek taki mega chudy grahamke do tego i zakazany jogurt fantasia ale musialam..:_)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lenia 😁 !!! mialas goscia i chyba to byl wampir energetyczny bo padlam na kanape i od kiedy poszli (mama i synek) to sie nie ruszam. Na obiad chce mi sie sledzia w oleju z puszki i pol kromki pumpernikiela hehehhe - takie okresowe moje obiadowanie 😁 zaznaczam,ze taki sledz u mnie dozwolony 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia mamy taki sklep hobby craft tam sa materialy fajne kolorowe, pomysly przychodza po prostu - robie to co sama chcialabym dla Zuzi ,a czego nie moge znalezc, bo sklepy podazaja za moda itd. a niektorzy ludzie maja dosc tego co jest WSZEDZIE .
Wlasnie Ola ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
maja zastanow no sie szybko ile chcesz za opaske i daj znac bo chetna sem na ta kokardke!! 😆 i pokaz inne:_) nigdzie nie moge znaleźć takich co trzymaja sie na głowce nadince bo odrazu spadaja bo za cienka tasiemka a widze że ty robisz akurat taki rozmiar co sie trzyma:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...