Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

taaa, dzisiaj wiosna.a jak wczoraj nie było młodego i mogłam okna pomyć to śnieg sypał 😠 dzisiaj jedziemy do teścia i szwagierki, zostawiamy młodego i na wieczór idziemy ze znajomymi do kina na "W ciemności" 🙂
ale to już będzie mały szykował się do spania..a nie na cały dzień! W ogóle to już go przez długi czas nie dam nikomu na cały dzień..tak cicho i pusto było w domu. Z A. dokańczaliśmy wstawiać zdjęcia do prezentacji na roczek Alana i później oglądaliśmy to tak głupio było jak jego z nami nie było i troszkę smutnawo.. W ogóle to jak puścimy na roczku tą prezentację to bankowo będę ryczeć!! Nie umiem się powstrzymać..mój to mówi,żebym oglądała i sie przyzwyczajała,żeby wtedy już się nie poryczeć, haha 🤪
Pokażę Wam tą prezentację,ale 12.03, czyli w dzień kiedy młody kończy roczek, bo wtedy będzie już kompletna... jak na razie trwa chyba 15min. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej 😘
ja tak jak mówiłam jem za dużo więc na wadze tylko kg mniej 😞 ale dobry i kg :P
dzisiaj złamałam zasadę i zjadłam ciastko bo byliśmy u koleżanki na kawce 🙂 Ale nie mam wyrzutów:P hahaha będę gruba i już..

Nie nadrabiam Was bo nie mam czasu.. załatwiam przedszkole dla Kuby. Teściowa powiedziała, że jak tylko przedszkole będzie pewniakiem to mogę pracy szukać od zaraz 🙂 bo jakby się udało to ona do września da sobie z dwoma radę a potem to już tylko z Matim będzie zostawać i to tylko przez rok bo potem też przedszkole. Żeby się jeszcze praca znalazła!
jutro też gonitwa bo wnioski będę składać bo od jutra dopiero można.
i do 23kwietnia czekanie na wyniki... oj marzę o tym! chcę do pracy, chcę znów na studia!!! 🙂

wiosennie się miło robi, więc niedługo wracają długie spacery 😁

a teraz się za obiad biorę 🙂

p.s. wydawało się, że siniaka nie bedzie pod okiem a on z godz na godz coraz bardziej widoczny.

a jeszcze miałam pisać. Na 16 marca umówiłam się do fryzjera 🤪 🤪 okazało się, że zakład ma moja koleżanka i jednocześnie dalsza kuzynka więc dekoloryzację, kolor, regenerację i podcięcie powiedziała, że zmieści się w 180 zł 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na śniadanie dwie kanapki z szyneczką,a na drugie śniadanie 3ciastka owsiane,które mi z wczoraj zostały 🙂 no a na obiad pałki kurczaka w ziołach i papryką słodką,ziemniaki i surówkę w słoiku A.kupi.,bo nie mam żadnych warzyw na surówkę.. a wózek mam w aucie,więc nie zostawię Alana samego,żeby go iść rozłożyć. Każda wymówka dobra jak nic się nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gocha pewnie gdzieś załapie się Kubcio na przedszkolaka 😉 ja też byłam u koleżanki na herbatce ale na ciacho sie nie skusiłam, aż zdziwiona była 😜 ja taki łakomczuch 😁 i tak od jednego nie przytyjesz 😉
Misia robię brzuszki "kołyską" z biedronki i do niej mam taką specjalną matę, kóra w komplecie była 😉 wiem o czym piszersz bo zawsze też miałam siniaki na kości ogonowej 😁 ale Ty musisz być już naprawdę chuda, że aż Ci się obciera skóra 😮 😮 u mnie biodra i tyłek to jeszcze najbardziej obtłuszczone i nie czuję aż tak tej kości, tak było jak ważyłam 50 kg 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Iwona napisał(a):
matko 50 kg 🤪 🤪 to po co Ci brzuszki robić 😜 chyba że dla ujędrniania ciała z 30 dziennie 😜


bo jak robiłam to kiedyś systematycznie to wyglądał wręcz zajebiście i tego mi brakuje 😜

wyobrażam sobie też taki kiedyś miałam 😉 powspominać można.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
A ja nie mam co wspominać. NIgdy nie miałam ani fajnej wagi ani fajnego brzucha 😞 i mam be rozstępy i wcale nie znikają...

oj Gogruś Gogruś co Ty pleciesz 😜 czemu Ty taka niedowartościowana jesteś? ja tam mam gdzieś zawsze zakomleksiona byłam ... brzuch miałam ładny tylko dwa razy gdy duuuuużo ćwiczyłam, tak to też zawsze pulchniutka od czasów dorastania....a do tego mała.... 😠:angry :jestem jaka jestem, przecież sie nie powiesze z tego powodu 😜 nawet jeśli teraz schudnę, to nie wiem czy dam radę utrzymać wagę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...