Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie

Dzięki Diana lepiej ,dzisiaj znów pół kilograma mniej na wadze, od razu humor lepszy 😁 z tym, że ja to chciałabym już, natychmiast... taki niecierpliwiec jestem 🙃 poćwiczyłam trochę, teraz czekam aż Majka zaśnie to umyję okno w kuchni, bo patrzeć po tym deszczu sie nie da...a potem pokręcę na rowerku 😉
dzisiaj obiadu nie gotuję,- strajkuję! bo wczoraj siedziałam w kuchni pół dnia żeby dwu daniowy był a mąż wrócił z pracy i oznajmił, że zjadł wracajac u szwagra bo mu gołąbki zaproponował, a był taki głodny że nie wytrzymał 😠 😠
ja zjem sobie jajko na twardo, ogórek, pomidorek i dwie kromki razowego a Amelci zrobię zupę mleczną bo lubi 😉
Monisia super że lepiej u Ciebie, oby było już tylko lepiej 😘
Landusia udanego startu w pracy 😉 Tusia gratuluję spadku, u mnie też powoli, ale damy radę 😁
Divi Ty już zaczęłaś stabilizację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przyznam się bez bicia,że mam udka z kurczaka..a do tego frytki, bo mam już dość gotowanych ziemniaków..ryżu nie mam,a pogoda taka,że z domu się nie ruszam..mam kaszę,ale na kaszę to ja muszę mieć smak. Frytek zjem na smak, dużo surówki,a udko i tak na pół z moim dzieckiem 😜 tak więc zgrubnąć dużo nie zgrubne 😜 zrobić 60brzuchów z przerwami, bo Alan siedzi koło mnie i się chichra,a zaraz na mnie włazi i całuje 😜
tak więc teraz zasnął, więc zrobię jakąś stówkę jeszcze,a no i 20przysiadów 😜

Monia dobrze,że już lepiej..ale wiesz i tak masz leżeć i się nie forsować!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lepiej,lepiej,szkoda tylko,ze to przez tabletki...a malzonek mi wlasnie obwiescil,ze poniedzialek tez bede mial wolny,zeby jak najdluzej sie mna zajmowac.Boze,jak ja go kocham!!!A ja dzis diete zawieszam,bo Piotrek nie umie gotowac i dzis na obiad bedzie pizza 😉Musicie nam wybaczyc..szczerze mi po tych tabletkach jesc sie nie chce,ale Piotrek mi ciagle cos wciska,zebym pustego zoladka nie miala przy tych lekach...Landrusia powodzenia w pracy.Tuska i Iwona gratuluje spadku wagi!U mnie od lezenia i tych jedzonek pewnie pojdzie w gore,ale na chwile obecna jest to moje najmniejsze zmartwienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy któraś z Was ma na długości całej ud jasne rozstępy.. bo ja jak patrzę pod światło to normalnie załamka!!!! na brzuchu to samo,ale one jakoś mniej widoczne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aska ja na brzuchu mam,ale juz prawie niewidoczne sie zrobily jak schudlam 🙂A na udach mam z bardzo dawna,ale ich nie widac..znaczy musisz mnie za skore chwycic i scisnac,zeby je zauwazyc 😉A co do plecow to lipa.Chwile postalam i znowu kurwa bola.Fuck.fuck,fuck!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też sie kręciłam jak zbity pies żeby nagrzeszyć przed okresem ale w końcu dałam radę 😜 😜 teraz już mam i zachcianki minęły 😉
Diana w takim razie koniec z dietą teraz czas zadbać o zdrowie 😉 Ty figurę już masz przecież zarąbistą 🙂
ja tez mam rozstępy na całej długości nóg z tyłu.... 😠 to pamiątka po tym szybkim odchudzaniu 10 lat temu (15 kg w 2- mce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymiękłam bo była koleżanka z synkiem no ciasteczka na stole 😠 bo tak to bym dała radę pewnie... no trudno.
Najlepsze bo jestem przepełniona a wciąż chce mi isę jeść 😞
ja też mam pełno rozstępów 😞 po nogach, brzuchu, boczkach, tyłku... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No własnie ja już o zdrowiu myślę, póki co jest tak, wybaczcie zdjęcie bez stanika i wogóle tak po kąpieli wskoczyłam w sukienkę

Ja mam cellulit, rozstęp mam 1 przy pępku
A w weekend pzychodza znajomi i zrobie ptysie i już wiem że bedę grzeszyć baaardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.. na pierwsze śniadanie: 2kromki ciemnego z szynką chudą + 0,5 kromki po Alanie.
2 śniadanie: płatki z mlekiem.
no i zgrzeszyłam, bo zjadłam 3 śniada ie choć wcale nnie byłam głodna tylko miałam chęć na 2kanapki z kiełbasą i chrzanem 😜 (okres zbliża się) no i jedna kanapka po Alanie z szynką, bo juź nir chciał,a nie będę chleba wyrzucać 😠 😠

no a na obiad frytki i udka z kurczaka..
bankowo nie będę dziś jadła kolacji, choć zawsze nie jadam... ale dziś nadprogramowe ćwiczenia muszą być na pewno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed okresem osłabiona jestem strasznie (nawet myślałam, że mam gorączkę bo tak się czułam a namierzyłam całe 35 st:P) hahaha
więc tak ćwiczę bo ćwiczę.. bez większych chęci ale zawsze trochę 🙂
zrobi się pogoda to cały czas w ruchu będę bo będziemy na polku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Diana jesteś boska! i te Twoje długie, szczupłe nogi....pomarzyć można ja takich i tak nigdy mieć nie będę 😠
Tuśka ja też nigdy chlebka nie wyrzucam...dobrze że mam pieska 😉
i nie jadam mięsa w piątki w poście 😜 katoliczką jestem 😜
Gosia nie przesadzaj, wskocz w kieckę to będziesz wyglądać tak samo jak Diana, założę się 😜
Monisia smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i zrobilkam torcik lodowy z bezami 🙂 no i oczywiscie skubnełam kilka bez po drodze i smietany nieładnie 😠
a teraz robie obiad makaron z pieczarkami ble no ale nie mam czasu na nc innego a to mam w lodowce 🙂
jak dla mnie divi jest za chuda:_) duzo za chuda:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...