Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Jej,choc raz malo naprodukowalyscie 🙂A mnie znowu caly dzien nie bylo 😉 😉I jutro mnie nie bedzie,i pojutrze..i tak do 18.03 pewnie zostanie..ciagle cos 😁 A co do Mai opasek,to tez juz sie zapisalam hahaha 😁 Mezulek mloda usypia,a ja winko pije 😁 A Misi syn jest z marca 😉Niedlugo roczek Antos bedzie mial 😉GoGr ja dzis na zakupach tez bylam..za jedne buciki z Clarksa dla mlodej dalam 20f 😁 😁 Ale potem jeszcze jej kamizelke kupilam,kilka ksiazek i inne duperele i troche kasy poszlo...ale ja uwielbiam ja na nia wydawac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newsy popoludniowo wieczorne. Padam na twarz ,czuje,ze pracuje heh
i co Wam powiem wszystko jest wycinane przeze mnie nie kupuje gotowcow, wszystko zszywane, nie ma kleju..
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/desktop2ze.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6885/desktop2ze.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ja kocham biedronki
A z kukardkami jutro porobie bo przygotowalam dzis 3 kokardy, jedna napewno jest w biedronki, i chyba dwie w grochy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik bawiąc się w łóżku (z nami.. wzięłam go bo nie chciał spać ).. pierdolnął łbem tak, że ja teraz mam oko podbite 😠 😠 😠
A jutro mam kurwa po podania do przedszkoli chodzić 😠
najlepsze bo ja bym go chciała do zakonnic (mają najlepsze przedszkole.. ciul, że zakonnice.. ) i jak tam pójdę to przecież wyglądam jakby mnie mój tłukł 😠 śliwa w momencie urosła - mam nadzieję, że do rana zejdzie... swoją drogą boli i piecze 😞

Monia ja na swoich też kasę lubię wydawać:P a nie musze 😁 ostatnio siostra mojego przysłała im 2 paczki - w jednej masę koszulek i sweterków z h&m a w drugiej 6 par spodni i 3 kurtki 😁 wszystko zara 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ta z kwiatkami i biedronką mi się podoba 🤪
ale sama nosić nie będę 😜

jeszcze się pochwalę:P byłam z Kubim u siorki i jej chłopaka. No więc na stół poszło pepsi, ciasteczka i tego typu. A ja grzecznie poprosiłam najpierw o herbatkę bez cukru a potem o przegotowaną wodę 🙂
A chodziła mi myśl po głowie, że jedno nie zaszkodzi:P Ale nie dałam się i jestem mega zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr ja mam cale pudla ciuchow na moja,a i tak dalej kupuje 😁 Takie zboczenie hahaha 😁 😁 Na upartego nic nie musze kupowac,ale jak ide do sklepu,to nie moge sie oprzec 😉Jedna ja tylko mam,to co bede zalowac hahaha 😁 Chyba wino mi na leb wali..mialy byc 2 lampki,a wypilam cale.Bedzie jutro leb pekal,a tu mnie czeka wyprawa do ikei hahha.Ale zamowienie zlozone musi byc zrealizowane 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo jejo!
Landusia mój młody za niedługo rok skończy. Gadałam z siorką, bo ona 2 lata karmiła i powiedziała, że potem to tylko na noc i w nocy karmiła, a w dzień nie, więc nie mam się niczym przejmować 😁DD i w sumie dziś młody miał cyca rano i teraz na noc 🙂
Maja piękne Twoje opaski! Zakochałam się w nich. Jak postaramy się o córcię to się zgłoszę :P Ja szukam dla mojego jakiś fajnych ciuszków. Byliśmy dziś w Manufaku i nigdzie nic ładnego nie było (interesują mnie głównie bluzy z kapturami, bojówki, itd. i w ciemnych kolorach, najlepiej czarne). Niestety u nas to wszystko dla chłopców niebieskie i takie dziecinne. Pozostaje allegro i używki z Anglii, bo tam to fajne są 😁
A w Manufaku poszliśmy zjeść. Mój wybrał fast food, a ja grzecznie dietując zjadłam 6 maleńkich maków z paluszkiem krabowym i trochę marynowanego imbiru... a potem zgrzeszyłam, bo mnie mój na Grycankowe lody zabrał :P odmówić nie mogłam, bo znów by wrzeszczał, że głupia jestem z tą dietą i odchudzaniem. Zatem zjadłam 2 kulki lodów sorbetowych 🙂 więc można uznać, że dietetycznie, prawda??? 😁DDD
Idę spać, bo padam.
Ach Gogruś nie zazdroszczę lima. Ja po zabawach z młodym mam wszędzie siniaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 Misia dobrze,ze wrzucilas tego linka, nie wiedzialam. wkazdym razie pomaga na siniaki i np wielkie strupy. Skojarzylo mi sie z Gogrem bo kolega kiedys po bojce byl i mial pol twarzy sine i zastrupiale...strupy zeszly w ciagu 2 dni po tej masci ,a siniaki no moze nie po 2 dniach ale tez bardzo szybko ! 🙂
Ja juz po sniadanku...kolejny raz pisze,ze owsianka jest ohydna!!! moze macie jakas ulepszona wersje? bo ja wszystko moge jesc ale to ma okropny smak papki....mam wrazenie ohydne nie bede pisac jakie bo nie zjecie swoich sniadan 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Misia na manufaktorze do sfinksa trzeba bylo isc...sie rozmarzylam od rana haha.No nic,zamiast sharmy wciagne tosta.Maja ja daje do owsianki sok z owocow typu maliny i daje rade 🙂Magda wejdz w ustawienia (lewy gorny rog),wybierz ustawienia prywatnosci i w okresl swoje domyslne ustawienia prywatnosci zaznacz znajomi-i wtedy bedzie wszystko tylko dla znajomych.Ja tak mam i mi to pasuje,bo nawet postow nikt niewlasciwy nie poczyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...