Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Landusia odpisalam 🙂
Ja sie nie waze kolejny tydzien ale to i dobrze bo sie czuje jak REBEKA jak mam okres..
hehehe moj maz robi propagande wrob babc na opaski , bo on sie opiekuje starszymi osobami a one wszystkie wnuki maja 😜 😁 cfaniak.......rak mi zabraknie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.
a mnie siostra A.wzięła Alana przed 10. i przywiezie Go koło 18., a mnie dziwnie pusto i szczerze to ryczeć mi się chce! Ch.j idę coś robić to nie będę tyle myślała.. naprawdę strasznie mi przykro, bo tak cicho..nikt nie przychodzi i nie wdrapuje mi się na kolana, nikt się nie tuli 😞(

ja na śniadanie kiwi+2kanapki razowego z serem białym i rzodkiewką 😜 😜 😜 😜
a na obiad pieczeń indycza z pieczarkami i twarożkiem.. mam więcej czasu to zrobię jakiś bardziej wymyślny obiad. Ja zjem mało,bo jak jestem zła lub smutna(dół czy coś innego) to jeść się nie chce.. więc będę jadła aby zjeść.
No i ciasteczka owsiane dzisiaj upiekę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Maja kOMU NIE POKAŻE TWOJE OPASKI to mówi ze śliczne 🙂mi też sie bardzo podobają czy moglabyś dodać zdjęcia bo jestem zainteresowana zakupem kilku 😆i czy wysyłka by nie była bardzo droga bo tak jak patrze to byś wysyłała zza granicy tak??i prosiłabym o ceny 🙂 😉
już sobie wyobrażam moją Sonie w opaseczkach na wiosne i lato 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
hej.
a mnie siostra A.wzięła Alana przed 10. i przywiezie Go koło 18., a mnie dziwnie pusto i szczerze to ryczeć mi się chce! Ch.j idę coś robić to nie będę tyle myślała.. naprawdę strasznie mi przykro, bo tak cicho..nikt nie przychodzi i nie wdrapuje mi się na kolana, nikt się nie tuli 😞(

ja na śniadanie kiwi+2kanapki razowego z serem białym i rzodkiewką 😜 😜 😜 😜
a na obiad pieczeń indycza z pieczarkami i twarożkiem.. mam więcej czasu to zrobię jakiś bardziej wymyślny obiad. Ja zjem mało,bo jak jestem zła lub smutna(dół czy coś innego) to jeść się nie chce.. więc będę jadła aby zjeść.
No i ciasteczka owsiane dzisiaj upiekę.


też tak miałam jak nie było młodego a córka pojechała na noc do moich dzwoniłam co 10 min. bo mi się tęskniło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia pewnie bede wrzucac linki znajdz mnie na Fb i zapros MajaCh u dziewczyn jestem. tam sa zdjecia mojej coreczki w tych opaskach ,ktore do tej pory zrobilam. Dzis kolejne podziubam.
A o reszcie na priv bo Admin napewno czuwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie chyba bedzie dzis padac, Zolzuchna padla, ciocia z dzieckiem pozniej moze wpadnie , ciacho dla niej rozmrazam te co kiedys robilam marchewkowe 😁 zachowalam 2 porcje 🙂))) ale nie bede jadla..
Tuska ja sie pilnuje tez zeby jesc bo o to chodzi,a tak naprawde to sie zapominam.....czesto jakis jeden posilek mi odpada ale przez moja nieuwage.
zapodajcie pomysl na obiad!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku dziewczyny ja widze ze Wy tak ostro dietujecie 🙂
Ja juz jestem rok po porodzie i waze mniej niz przed ciążą 🙂ale mam takie skoki wagi o 2-3kg w góre bo nie potrafie sie zdrowo(tak jak Wy)odżywiać 🥴
Jak pozwolicie będę sie czasami odzywać i brać z Was przykład bo pomimo że moja w waga jest w miare to bardzo chcialaby ją utrzymać a nie (po nażarciu sie)martwic czy czasem waga nie skoczyła 🥴 😉
a moge prosić o przepis na ciasteczka??? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Asia tak patrząc po twoim avatarku to ty naprawdę chudzinka jesteś 🙂 😮
Kochana no waże 53kg w porywach 55 ale bardzo bym chciała ta wage utrzymać ale niestety.... łatwo ulegam pokusie ☺️i przed chwila właśnie zjadłam grześka w czekoladzie 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia ja tez....znow zapomnialam o drugim sniadaniu i zjadlam rano ta pieprzona ohydna owsianke i szybko na obiad lososia w folii z warzywami...chyba wszamam kilka kiwi na szybko na kolacje. Czas mi tak leci,ze nie wiem kiedy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...