Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja dzisiaj na siłownię śmigam,a chyba od nastęonego tyg. będę codziennie na siłownię naginać 😁 bo w tym tyg.to roczek będziemy szkować,tzn.na imprezę sobotnią sprzątać i w ogóle, więc idę tylko dziś i w czwartek. No a chciałam powiedzieć,że chyba uda mi trochę zleciały i teraz bardziej widać rozstępy pod światło..różowawe się zrobiły... a dziś na wieczór zacznę dodatkowo walczyć z bańkami...codziennie bankowe szaleństwo robicie czy co dwa dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda Ola, mozesz liczyc tylko na siebie ,a nawet sobie nie mozesz do konca zaufac,bo nigdy nie wiadomo w jakiej sytuacji czlowiek sie znajdzie..
Ide z Zuza na spacerek kierunek poczta i przychodnia zwazyc dupala malego 😁
a Wy sie masujcie 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej napiszcie mi co to za bańki i dajcie linka to może też sobie kupię? Bo ja to jakiś strasznych ud nie mam, ale chciałabym pozbyć się cellulitu na nich i na dupie, no i żeby się tak nie trzęsły... te bańki to ujędrniają czy jak? A macie pomysł na boczki? Coś innego niż odsysanie tłuszczu? Tylko mi w sumie chodzi o takie tyło-boczki... kurde nie wiem jak Wam wyjaśnić gdzie... ostatnio jak spojrzałam w lustro to doszłam do wniosku, że porąbaną mam figurę... zwężenie (talia), potem szerzej (te cholerne boczki), potem znów zwężenie, i szerzej, bo biodra... a w ogóle to na biodrach czuć mi kości pod skórą, więc pewnie nie uda mi się już schudnąć tam 😞 ogólnie tłuszcz mi się w tych cholernych tyło-boczkach zebrał, w ciąży tak samo... i kurde nie wiem jak się tego pozbyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...