Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

doberek 🙂 pogoda wysmienita 😁 w koncu!!!! wczoraj zgrzeszylam i od raz pokute mialam w nocy....2 kawalki pizzy wegetarianskiej plus 2 tyskie. A w nocy tak mnie zolad bolal,ze prawie nie spalam 😜 a dzis od rana na kiblu wsteczny hehehe przynajmniej mam dosc na xxx czasu 😜
dzis na obiadus pomidorowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
doberek 🙂 pogoda wysmienita 😁 w koncu!!!! wczoraj zgrzeszylam i od raz pokute mialam w nocy....2 kawalki pizzy wegetarianskiej plus 2 tyskie. A w nocy tak mnie zolad bolal,ze prawie nie spalam 😜 a dzis od rana na kiblu wsteczny hehehe przynajmniej mam dosc na xxx czasu 😜
dzis na obiadus pomidorowa 🙂


u mnie szaro buro i ponuro;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry kochane 😘
właśnie ze szkoły wróciłam ,dziś i jutro mam wolne od ćwiczeń, czas poświęcam dzieciom 😉
nadal bez słodyczy wytrzymuję,chociaż wokól same pokusy....dzisiaj w bufecie wszyscy jakieś pączki i ciastka do kawy brali.... dostałam dwie mega wielkie czekolady z orzechami i bakaliami za pomoc koledze w angielskim, a kuzynce w zrobieniu plakatu na konkurs... 🤪 schowałam głęboko, a zjem sobie po świętach 😜 😁 ależ się cieszę, że moja silna wola powróciła 😉
zgrzeszyłam dzisiaj tylko dwoma kanapkami z boczkiem... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja iałam na obiad pizze mojej roboty 😁 😁 😁 😁
hahahaha dieta w lesie jest:d

moje dziecko zaczyna kichac i pokasłiwacdałam jej wapno i wiecej wit c a do tego na noc wysmaruje ja pulmex baby i niewiem jak jutro bedzie gorzej to ibufen dam...;/ a jak nie to w pon do lekarza 😞 teraz taka pogoda że makabra;/ niewiadomo jak ubrac;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marysia ciagle Julie popychala,krzyczala na nia,wiedzac,ze mloda sie krzyku boi,zabierala jej zabawki i ogolnie ja maltretowala,a moja siostra nic zlego w tym nic zlego nie widziala..a jeszcze jak Pawel zjebal Marysie,ze chrupki na lozko wysypala,to ta jeszcze na niego wyskoczyla,ze czemu krzyczy na Marysie,skoro Julia tez jej rozsypala....moze kurwa dlatego,ze Julia ma rok i nic nie rozumie,a ten bachor ma kurwa 3,5!!Ale jestem wsciekla.wiedzialam ze tak kurwa bedzie..!!Moja sasiadla pod koniec przyszla,bo wczesniej nie dala rady.Zobaczyla Julie i zdebiala.Zaczela przezywac,czy wszystko ok,bo ona nigdy jej w takim stanie nie widziala.Julii normlanie nigdy usmiech z buzi nie schodzi i wariuje,a wtedy siedziala smutna na lozku..i az sie momentami trzesla..boze,myslalam,ze mi serce peknie,tesciowej zreszta tez..ci po chwili wyszli,to mowie do niej,ze zaraz sie rozkreci,bo zastraszona byla..no i po 10 minutach mloda wrocila do normy..tyle,ze to juz koniec imprezy praktycznie byl 😞Juz tak ograniczylam z siostra spotkania,ze widuje ich raz na miesiac...choc bym wolala raz na rok..a tu wielkanoc idzie...powiem jej,ze tym razem robie swieta u nas,bo sie przeprowadzamyi albo ona przyjdzie do nas,albo spedzamy je osobno..mam nadzieje,ze nie przyjdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A na koniec jak wychodzila,to zrobila jazde ze chce balona ktorego kupilam na julii urodziny..darla sie 20 minut i w koncu siostra go wziela ze stwierdzeniem,ze kupie se nowego,a ona tego wezmie,zeby ta sie zamknela... Ja pierdziele,one zawsze wszystko musza zjebac 😞 Julka jest bardzo pogodnym dzieckiem,ale jak do nich ide,to jak widzi drzwi od mieszkania,jeszcze nawet nie wejdziemy a ona juz placze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...