Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

nie wiadomo 😞 i małe szanse są bo wszędzie w pierwszej kolejności od samotnych matek i z miasta... a my na wsi mieszkamy :/
dopiero kwiecień/ maj będa wyniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nawet.. przynajmniej mnie nie wkurzają ..
Kuba znów dzisiaj głowę o kaloryfer rozbił i krew mu leciała:/ jeszcze w tych najgęstszych i najdłuższych włosach... no i jak wybiera bajkę to pół godz słyszę tylko "ta nie, ta też nie, nie o tym"...
A Matik już 2 razy dzisiaj spał i tylko mama i mama. Nawet ostatnio wszedł do kuchni i zapytał "dzie mama" 🙂 noi rozpoznaje mnie już na zdjęciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przedszkola to straszna dupa.. jeszcze liczę na znajomości.. bo w jednym z dyrektorką zna się teściowa
a w drugim ciotka z zakonniczkami.. tylko tam się dyr zmieniła bo jakby stara była to ciotka też się z nią znała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
co do przedszkola to straszna dupa.. jeszcze liczę na znajomości.. bo w jednym z dyrektorką zna się teściowa
a w drugim ciotka z zakonniczkami.. tylko tam się dyr zmieniła bo jakby stara była to ciotka też się z nią znała 😠


może akurat go przyjmą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja mam meksyk 😞Jak narazie doliczylam sie 11 kup.Ani kisiel,ani jagody badz czekolada nie pomogly.Dalam juz jej nawet wegiel i po nim byla tylko 1 kupa,wiec jest lepiej... Do tego mam mega darcie i jazdy i placz.Caly dzien raczki.Plecy mi juz dupa wychodza i nie wiem ile tabletek juz wzielam.Nie mam sily.Niech ten pieprzony zab juz wyjdzie,bo oszaleje!!A do tego wieczorem mam ta wizyte i dowiem sie co z plecami.A i dzis dostalam list od pracodawcy,ze nie beda mi placic za zwolnienie,bo pracuje za malo godzin tygodniowo.Dzis udalo mi sie az sniadanie zjesc...Co za pojebany dzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A no chuj.A pracuje tam 4 lata.Dobra,zrozumie,nie kwalifikuje sie przez ilosc godzin..tylko czemu podwaza moje zwolnienie i rzada historii medeycznej to nie rozumie...pogadam dzis z moim lekarzem o tej sytuacji,a w poniedzialek pewnie pojde mu zlozyc wypowiedzenie i zalicze grono bezrobotnych 😁 Wlaczylam mlodej jaka to melodia to mam sekunde zeby cos zjesc..i wziasc kolejne tabletki 😉 Az sie ciesze,ze tesciowa w nocy przylatuje,bo wysiadam.A tu w sobote roczek mlodej i trzeba wszystko przygotowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny 🙂
nie było mnie bo mało czasu dziś miałam:/ Monika współczuję bólu i takiego pracodawcy 🥴
Gosia powodzenia w przedszkolach, dzisiaj wszędzie liczą się znajomości 🤢
Magda weź no zmierz sie jeszcze raz ,niemożliwe żebyś miała wszędzie (z wyjątkiem łydki) więcej ode mnie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
nie było mnie bo mało czasu dziś miałam:/ Monika współczuję bólu i takiego pracodawcy 🥴
Gosia powodzenia w przedszkolach, dzisiaj wszędzie liczą się znajomości 🤢
Magda weź no zmierz sie jeszcze raz ,niemożliwe żebyś miała wszędzie (z wyjątkiem łydki) więcej ode mnie 😮 😮 😮


widzisz jaka jestem zapasiona ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...