Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

coraz bardziej mam wrażenie, że mój widzi tylko siebie i własne potrzeby.
T nie buntuje ich.. ale jak jest to zaraz na ręce i co oni chcą co mnie wkurwia. teraz jej nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chodzi mi o tą sukę czy ich nie buntuje?
a jeśli chodzi o twojego ,że patrzy tylko na siebię to się nie przejmuj bo ja też mam wrażenie ,że mój tak ma.....z tym ,że jak mu zwrócę uwagę przemyśli to mi pomorze przy łotrach....juz ci kiedyś pisałam twój jest młody i jemu w głowie są gry ale się zmieni jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się boję mu cokolwiek powiedzieć bo zaraz mnie atakuje. jak chcę gdzieś iść - ok, ale z chłopcami i bez niego bo jemu się nie chce.
ostatnio zły na mnie bo chodzę wściekła i niespecjalnie mi do śmiechu. nie pomyśli, że może by mi pomógł tylko powie co by pasowało i zajmie się sobą. jak dziećmi to tylko pod warunkiem, że obydwaj usiądą z nim na fotelu i bajkę oglądają.. bo tak to zaraz mnie woła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia sama wiesz ,że najlepiej radzić komuś lub łatwo powiedzieć ale jak twój tak będzie dalej postępował to ty daleko nie zajedziesz wykończysz się i wcale się nie dziwię ,że na nic nie masz ochoty bo każda wie ,że dzieci dadzą do wiwatu w jednym dniu są aniołkami a przez kolejne 3 dni diabłami wcielonymi...a może twój jest tak nauczony ,że dziećmi zajmuje się tylko matka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co no do najlżejszych ćwiczeń to nie należy 🙂 bo to dość grube więc nie łatwo zgiąć.. ale może mi tak idzie bo ja nie mam mięśni tylko tłuszcz więc siły zero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
a nie wiem bo ja już nie zamawiam z ori więc się nie orientuje. A Ty co się tak nakręciłaś? ukradłaś mi mój zapał 😠 😜 😜 😜


i tak i nie zmobilizowało mnie wesele w maju ☺️ założyłam kieckę i miałam udziska jak u świni w niej 😠 więc muszę je zgubić mimo iż idę w innej kiecce do której muszę cycki zapuścić 😁 więc albo operacja ale to odpada bo mnie nie stać albo jakiś mega wielki push -up 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...