Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Bry babolki, ja zalatana czasu na forum nie mm 😞
Monisiu jak czytam o Julisi to się serce kraje, że też ludzie to wstydu nie mają i do porządku swoich dzieci nie potrafią doprowadzić, no kurde strasznie mnie to irytuje, w końcu jak masz dziecko to jesteś za nie odpowiedzialny i za to co robi też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Szkoda Juleczki ale ciocia przesyła jej buziaka na poprawę humoru 😘 😘 😘 😘

dziewczyny wczoraj odwiedziła nas moja koleżanka ze szkoły ze swoją córeczką ,która ma napięcie mięśniowe i jak ją widziałam jak miała 6 miesięcy to tylko wkładała paluszek do buzi teraz ma 8 miesięcy i już ładnie siedzi choć nie stabilnie ,i znajomy położył ją na dywanie ja dałam pare zabawek moje dzieci do niej podchodziły bawiły i po pewnym czasie jak Nikolka obserwowała mojego Kamila zaczęła po raz pierwszy podnosić dupkę 🤪 i teraz taka płenta o co mi chodzi ,nikt mi nie powie ,że dziecko od dziecka się nie uczy czy ma napięcie czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘
i kolejny raz przekonuję się, że z rodziną to tylko na zdjęciu.. o ile Cię nie wytną:P
Monia dobrze, że nie musicie się często kontaktować...

Ale się najadłam ☺️ ale zajadam nerwy ... nie chce mi się pisać ale ogólny wkurw c.d. a do tego jak przedwczoraj próbowałam (bo zajeło to cAŁE 5 MIN) ćwiczyć to zaczęło mnie boleć tak jak wcześniej i do teraz nie przeszło 😮 pomimo, że od tamtej pory nie podejmowałam żadnego wysiłku fizycznego 🥴 🥴 bo nie dam rady..

Magda super, że mała naśladuje 🙂 ja pamiętam jaka byłam dumna jak Kubek naśladował pół roku starszego kolegę 🙂 hehe jak patrzył na niego to zaraz próbował to samo 🙂 więc wyobrażam sobie radość Twojej koleżanki tym bardziej, że mała ma napięcie mięśniowe..

gotujemy 🙂 chociaż wcale mi się nie chce 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrerek.A my dzis mamy w planach wynagrodzic malej wczorajszy roczek...Dzis bedzie dzien dla niej 🙂Po sniadaniu jedziemy jej jednak to pudlo kupic.Z reszta dostala kase od sasiadki,wiec troche do tego dolozymy i bedzie miala.Potem zabierzemy ja do Green Parku ptaszki poogladac,bo ona ma na ich punkcie fiola i wyprobowac nowy rowerek,a potem jak sie z czasem wyrobimy,to pojdziemy na kulki,a jak nie,to jutro je zaliczymy.Niech dziecko ma w koncu troche radosci 🙂 🙂Diviana spojrzalam na twoj suwaczek i gratuluje tych 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobietki 🙂
Nadrobiłam co pisałyście... w końcu.
Monia pięknie wyglądasz w tej sukience, a Julka to jest gwiazdeczka moja mała kochana :**** uwielbiam jej uśmiech.
Ja nie pisałam, bo nie mam czasu... poza tym dziś jest 5 dzień wpierd.... słodyczy i innych rzeczy wysokokalorycznych, więc i tak na wątek się nie nadaję... ale od jutra powracam do diety... szkoda, że tylko do soboty, bo wtedy imprezę urodzinową młodemu robimy, więc znów tort, ciasto i inne pierdy.
Ogólnie mam zły humor przez niektórych... ehhh... szkoda słów.
Buziaki, postaram się częściej zaglądać, ale nie wiem czy dam radę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też właśnie dostałam zaproszenie na wesele w czerwcu, a drugie w lipcu. Mam taką kieckę, w której byłam już na 2 weselach. Jak w nią wejdę to założę i na te, bo na szczęście wszystkie u innych ludzi i nikt się nie zna, więc nie powie, że kilka razy w tej samej kiecce :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Misia doroslajestes przestan sie innymi przejmowac bo nigdy nie bedziesz szczesliwa 😜 to moja recepta na szczescie czasem jednak sie zapominam...w poblizu wlasnie rodziny - o dziwo ale rozumiecie 😜
Moja kieca jeszcze nie doszla 😞 a juz 3ci tydzien czekam ale maja max 22 dni robocze na dostarczenie wiec jeszcze troszke 🙂
U mnie dzis piekna pogoda juz po spacerku, winko na wieczor, kolezanka przyjdzie, niestety smutna kolezanka bo sie rozwodzi...ale damy rade, od Zuzi powera zlapie jak zwykle 😉
tatus znow pracuje w ogrodku mala spi 🙂 zyc nie umierac hehe
Obiad pod tytulem tunczyk w ziolach plus ziemniaczki pieczone w piekarniku bez surowki itd. Ziemniakow sto lat nie jadlam wiec teraz sie nazre jak swinia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kobietki,
Monia ślicznie wyglądasz w tej sukience, super!!!!! a Jula uuuuuuulllllllaaaaallaa cudo, sukienka i fryzurka urocza i ten uśmiech 😁. Współczuję takiej siostry, aż wierzyć się nie chce 😠
Ja się zrelaksowałam wczoraj i dziś od razu inne spojrzenie na świat 🙂 częściej powinnam wychodzić z domu 🙂
Maja wysłałam Ci maila,
Miłej niedzierli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞
dzisiaj siedząc obok mojej mamy w szpitalu uświadomiłam sobie jaką jestem grubą świnią.. 😞
jak patrzyłam na jej nogi - moje były takie baleronowate 😞 wielkie brzuszysko... dupa 😞
nienawidzę siebie! jestem zwyczajnie obleśna...
i nie dziwię się mojemu, że szukał czegoś lepszego! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałaś mojej mamy.. przy niej każdy czuje się grubo...
a wiecie co mi powiedziała jak jej zapytałam czemu podała, że waży 57 kg? bo się wstydziła powiedzieć, że 50 😮 😮 😮 aż się słabo robi.. a te debile jej uwierzyli! Jak ona to na 45 nie wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna do mnie nie pasuje.. boże jak ja się źle ze sobą czuję.
kładę chłopców spać i chyba piwo wypiję bo mi nery tak dokuczają od kilku dni, że szok..
jutro znów kolejna próba podejścia do lekarza.. ciekAWE czy tym razem będzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ho ho ho nadrobiłam Was kochane 🙂 miałam gości więc czasu nie miałam wcześniej zajrzeć.
Monisia pięknie Ci w tej sukience a mała solenizantka...brak słów cudowna:* a siostrą się nie przejmuj nie potrafi uświadomić dziecka, że to był ważny dzień kogoś innego i że trzeba to uszanować, jak sobie wychowa tak będzie miała....
Gosia jak Ty mówisz że masz nogi grube to mnie jeszcze bardziej dołujesz...ja to mam dopiero parówy, gdyby nie te nogi już dawno rzuciłabym dietę, póki co wiernie trwam i nawet gości mi nie przeszkadzają by się złamać, no może z wyjątkiem dwóch kieliszków wódki na które zresztą ochoty nie miałam 😉
Ola biegnij z małą do lekarza bo to przedwiośnie jest najgorsze na infekcje...
idę spać bo dzisiejszej nocy spałam tylko 4 godziny od 12 do 4 nie zmrużyłam oka a o 5:45 wstałam bo do szkoły jechałam 🤔 🤔 🤔 padam 🤔 dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...